7 najlepszych modeli, które powinieneś obserwować na Snapchacie

Kto nie chciałby spojrzeć na życie supermodelki? Dzięki mediom społecznościowym i aplikacjom, które mu towarzyszą, fani mogą nadążać za modelami podczas każdej części ich życia. Przez większość czasu widzimy modele, gdy pracują, i jest to odświeżające, aby rzucić okiem na ich życie, gdy nie są one przed kamerą lub na wybiegu. Od czasu przestoju do posiłków i treningów, po kulisy przed dużym pokazem, Snapchat to świetny sposób, aby uzyskać spojrzenie insiderów na codzienne życie modelu. Oto siedem modeli, które są supergwiazdami Snapchata!

 • 01 Chrissy Teigen (@chrissyteigen)

  Zilustrowany przez Sport model i osobowość telewizyjna Chrissy Teigen nigdy nie była nieśmiała, gdy chciała pokazać intymne szczegóły swojego życia, w tym małżeństwo z muzykiem Johnem Legendem. 29-latka, która znalazła się na okładce GQ, Cosmopolitan i Women's Health, kontynuuje swoją pasjonującą passę na Snapchacie. Dzieli się także całą pracą, która idzie do rozpalania się na sesję zdjęciową, wraz z uroczymi filmami jej psów Puddy, Pippy i Penny.

  4 Sieci społecznościowe Każdy model powinien być mistrzem

 • 02 Kelly Gale (@ KellyBellyBoom1)

  Urodzony w Szwecji w 1995 roku, Kelly Gale zrobił już sporo w świecie modelek. Odkryta poza kawiarnią, gdy miała zaledwie 13 lat, Gale wzorowała się na H & M, Chanel i Victoria's Secret. Jej zwolennicy Snapchata rzucają okiem na swoje treningi i sesje zdjęciowe.
 • 03 Joan Smalls (@joan_smalls)

  Joan Smalls jest 27-letnią oszałamiającą portorykańską modelką, która zyskała miano modelki dla takich marek jak Victoria's Secret, Givenchy, Prada i Chanel. W 2011 roku stała się pierwszą kobietą Latina, która stała się twarzą giganta kosmetycznego, Estee Lauder. Smalls dzieli przebłyski swojego życia jako modelu na żądanie, wraz ze wspaniałymi selfies, a za kulisami przygląda się modelowym zadaniom.
 • 04 Shanina Shaik (@ShaninaMShaik)

  Australijska modelka Shanina Shaik modelowała od czasu ukończenia 8 lat, a teraz 24-latka ma za sobą imponującą masę pracy. Od Stelli McCartney po Victoria's Secret wzorowana jest na większości wielkich nazwisk w modzie. Była także na okładce Harper's Bazaar Australia, Singapuru i Arabii. Ona również udostępnia Snaps z set-life, a także słodkie ujęcia swojego buldoga, Chopper.
 • 05 Devon Windsor (@DevWindsor)

  Devon Windsor to 21-letnia amerykańska modelka, która została odkryta przez fotografa mody dopiero w wieku 14 lat. Od tego czasu pracowała dla Roxy, Prady, Balmain i Victoria's Secret. Jest znana z jasnych blond loków i intensywnych oczu. Regularnie wchodzi w interakcje ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, w tym wysyłanie zwykłych Snapchatów prezentujących jej życie i dzielonych między Nowy Jork i Los Angeles.

  8 wskazówek dotyczących robienia zdjęć godnych sylwetki

 • 06 Jasmine Tookes (@jas)

  Jasmine Tookes

  Ci, którzy myślą, że modele są poważne przez cały czas, będą mieli okazję zobaczyć głupią stronę modelki Victoria's Secret, Jasmine Tookes. 24-letni amerykański model zaczął pracować w 2010 roku, a jej życiorys obejmuje pracę dla GAP, Calvina Kleina, Toma Forda i Versace. Wraz z pokazywaniem jej głupiej strony, jej Snapchaty obejmują ujęcia z chłopakiem, Tobiaszem Sorensonem, który jest także modelką i zabawnymi facetami na nocnym przyjęciu z modelami Victoria's Secret.

  Jak zostać tajnym modelem Wiktorii

 • 07 Irene Kim (@Ireneisgood)

  Irene Kim zdobywa sobie sławę na amerykańskiej scenie modelek, po tym jak przez jakiś czas była jednym z najpopularniejszych modeli południowokoreańskich. Pracowała dla Calvina Kleina, Estee Lauder, i była na kilku pokazach na wybiegu podczas minionego tygodnia mody w Nowym Jorku. 27-latka przechodzi dramatyczne transformacje w celu modelowania pracy i często ma włosy w kolorze tęczy, i na pewno będzie je dzielić z jej zwolennikami Snapchata.