17 sposobów na zarabianie pieniędzy z domu

 • 01 Wiele sposobów na pracę w domu

  Powody, dla których ludzie chcą zarabiać z domu, są tak wyjątkowe, jak ich indywidualne okoliczności. Niektórzy po prostu chcą odebrać trochę dodatkowej gotówki, aby uzupełnić swoje dochody. Inni naprawdę szukają zmiany stylu życia - aby uprościć równowagę między życiem zawodowym a prywatnym lub wyeliminować marnowany czas dojeżdżania do pracy.

  Biorąc pod uwagę zakres umiejętności i doświadczenia ludzi, najlepszy sposób zarabiania pieniędzy w domu jest bardzo różny. Poniższa lista 17 różnych sposobów zarabiania pieniędzy w zaciszu własnego domu ma coś dla każdego.

  Jedna z nich musi być właśnie dla Ciebie!

 • 02 Sprzedaż bezpośrednia

  Getty / Steve Debenport

  To klasyczny koncert dla mam w domu w pracy, ale dla wielu osób to nie tylko mamy! Sprzedawanie rzeczy, które kochasz, może być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy z domu, nawet jeśli pracujesz w biurze przez większą część dnia. Sprzedaż bezpośrednia jest skalowalna do własnego stylu życia, ambicji i talentów. Możesz zachować swobodę i sprzedawać głównie przyjaciołom i znajomym. Lub, jeśli naprawdę dostaniesz się do sieci online i osobiście, możesz zbudować bazę klientów poza swoimi istniejącymi kręgami.

  Sprzedaż bezpośrednia ma strukturę marketingu wielopoziomowego. Oznacza to, że możesz także zbudować strumień przychodów, rekrutując innych sprzedawców. Tylko uważaj na piramidy, które działają w ten sam sposób. Dowiedz się więcej o sprzedaży bezpośredniej.

 • 03 Ocena wyszukiwania

  Getty

  Wyszukiwarki to sprawdzane przez ludzi algorytmy wyszukiwarek, które pojawiają się po wpisaniu wyszukiwanego hasła. Podążając za bardzo szczegółowymi wytycznymi, przekazują informacje zwrotne, aby upewnić się, że wyniki są dokładne, kompletne, odpowiednie i aktualne.

  Aby zostać ewaluatorem poszukiwań, musisz być ekspertem od języka i kultury. Często zadania związane z oceną wyszukiwania są pozycjami dwujęzycznymi , ale niektóre z nich są dostępne tylko dla osób oceniających w języku angielskim. Często wymagany jest dyplom kolegium. Dowiedz się więcej o ocenie wyszukiwania.

 • 04 Wynajmij pokój w swoim domu

  Użyj domu do pracy w domu. Jeśli mieszkasz w okolicy, w której istnieje zapotrzebowanie na krótkoterminowe wynajem (np. W pobliżu uniwersytetu lub centrum dużego miasta), możesz znaleźć wynajmujących, łącząc się w sieci w swojej społeczności. Jednak wraz z pojawieniem się Airbnb i podobnych miejsc, Internet po raz kolejny znacznie ułatwił zarabianie pieniędzy z domu. Korzystając z tych stron, możesz wypożyczyć prywatny pokój, wspólny pokój lub nawet cały dom na noc lub miesiąc lub w dowolnym czasie.
 • 05 Prowadź swój samochód

  Podobnie jak Airbnb, stając się kierowcą dla firm takich jak Uber, Lyft lub Sidecar, jest to sposób na dołączenie do wspólnej gospodarki. I choć nie jest to technicznie zarabianie pieniędzy z domu, pozwala na ten sam rodzaj elastyczności i jest to sposób na wykorzystanie aktywów, które już posiadasz (np. Twój samochód), aby zarabiać pieniądze. Należy jednak pamiętać o kierowaniu innymi ludźmi, na przykład o tym, czy ubezpieczenie samochodu obejmuje cię i jak płacisz podatki od zarobków.
 • 06 Daj swojemu szefowi pozwolenie na telepracę

  Getty / Chad Springer

  Aby zacząć zarabiać w domu, jednym z najbardziej oczywistych miejsc do zobaczenia jest obecna praca. Kiedy firmy zezwalają na telepracę, jest to najczęściej atut dla obecnych pracowników.

  Aby przekształcić bieżącą pracę w pracę zdalną, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest opracowanie oferty pracy zdalnej dla swojego przełożonego. Jednak zanim to zrobisz, zastanów się, w jaki sposób twoja praca może (lub nie) pracować jako pozycja zdalna. Dowiedz się więcej o przekonywaniu szefa, aby pozwolił Ci na telepracę.

 • 07 Rozpocznij działalność domową

  Getty / Gary Houlder

  Domowe firmy prowadzą gamę. Mogą pracować jako konsultant w Twojej obecnej dziedzinie kariery lub może to być zakup franczyzy. Cokolwiek wybierzesz, rozpoczęcie działalności w domu wymaga dużo czasu i zaangażowania, ale może pozwolić na dużą elastyczność.

  • 39 pomysłów na biznes domowy
  • 5 pomysłów na szybki start
 • 08 Testowanie stron internetowych i aplikacji

  Getty

  Firmy potrzebują ludzi o różnym poziomie umiejętności technicznych, aby przetestować swoje strony internetowe, aplikacje i oferty mediów społecznościowych. Zarejestruj się w jednej z tych firm testujących użyteczność witryny i podejmuj szybkie zadania surfując po sieci i bawiąc się nowymi aplikacjami. To nie jest kariera, ale jest to łatwy sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy z domu. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że nie będzie to stały koncert, tylko okazjonalny. Dowiedz się więcej o testowaniu witryny.

 • 09 Agent Call Center

  Praca w wirtualnym call center to dobry sposób na rozpoczęcie nowej kariery z domu. W przeciwieństwie do wielu innych branż, firmy zajmujące się domowym call center zatrudniają nowych pracowników (często bez dużego doświadczenia) do pracy zdalnej. Agenci mogą pracować w dziale obsługi klienta, sprzedaży lub pomocy technicznej. Dowiedz się, jak założyć własne wirtualne centrum telefoniczne.
 • 10 agentów czatu

  Jeśli rozmowa przez telefon nie jest dla Ciebie praktyczna, możesz nadal wykonywać pracę w domu klienta. Wiele z tych samych firm, które zatrudniają agentów call center, również zatrudniają agentów czatu. Oprócz tych zadań czatu związanych z obsługą klienta istnieją również inne zadania czatu online z domu. Należą do nich odpowiedzi na pytania, prowadzenie badań w Internecie, moderowanie w mediach społecznościowych i wiele innych.
 • 11 Rozpocznij własną opiekę domową

  Getty / The Image Bank

  Jeśli kochasz dzieci i chcesz karierę w opiece nad dzieckiem z domu, to centrum opieki dziennej w domu może być właśnie dla Ciebie. Uruchomienie centrum opieki dziennej w domu, podobnie jak w każdym biznesie domowym, wymaga dużo pracy, badań, kosztów początkowych i tworzenia sieci. Każde państwo ma inne przepisy, które mogą wymagać fizycznych ulepszeń w twoim domu. Dowiedz się więcej o rozpoczynaniu przedszkola w domu.

  Inną drogą zarabiania pieniędzy na opiece nad dziećmi jest po prostu opieka nad dziećmi dla rodzin, które znasz. Jednak zazwyczaj wymaga to udania się do domów innych ludzi.

 • 12 Opieka nad zwierzętami

  Getty / twoja osobista camera obscura

  Istnieje wiele usług, które ludzie kupują dla swoich zwierząt. Przez większość czasu prowadzenie firmy usług pet nie będzie bezpośrednio z domu, oferują one ten sam rodzaj elastyczności stylu życia, jak w domu biznesu. Niektóre firmy dla zwierząt domowych obejmują:

  • Otwórz przedszkole dla psów
  • Zostań pieskiem
  • Pracuj jako treser psów
  • Rozpocznij mobilną pielęgnację dla zwierząt domowych
  • Dom / zwierzę domowe
 • 13 Wpisz From Home

  Getty

  Jeśli jesteś szybką maszynistką, istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy z domu, pisząc. Niektórych potrzebujesz doświadczenia i szkolenia innych, których nie masz. Wprowadzanie danych na przykład wymaga bardzo niewielkiego doświadczenia; jednak, jeśli nie jesteś wystarczająco szybki, nie zarobisz żadnych pieniędzy. Specjalistyczne prace transkrypcyjne (takie jak medyczne) mogą wymagać ukończenia studiów i doświadczenia. Zobacz 4 sposoby zarabiania pieniędzy w domu.

 • 14 Zostań pisarzem

  Chcesz zrobić więcej niż słowa kluczowe, ale zamiast tego tworzyć? Rozważ karierę na piśmie. Jest tak wiele sposobów bycia pisarzem (myślę o blogowaniu, pisaniu fikcji i książkach dla dzieci), a większość z nich można zrobić z domu, zarówno jako telepracownik, jak i freelancer. Wspaniałą rzeczą w pisaniu jest to, że możesz zacząć od małych, z niewielkim doświadczeniem. Na początku nie zrobisz dużo, ale gdy będziesz budować swoje portfolio, możesz rozwinąć się w bardziej intratne rodzaje pism.

  Gdzie zacząć jako pisarz Freelance

 • 15 Pick Up Small Jobs

  Jeśli masz umiejętności, które są pożądane, zawsze możesz odebrać dorywcze prace w okolicy, nawiązać kontakty w prawdziwym świecie, aby znaleźć rzeczywiste miejsca pracy. Ale nie przestawaj! Istnieje obecnie wiele sposobów korzystania z Internetu w celu znalezienia małych zleceń. Krótkie strony z zadaniami oferują różne sposoby znajdowania wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych miejsc pracy zarówno w Internecie, jak i w świecie rzeczywistym - zakupy i przeprowadzanie kontroli cen, czyszczenie, naprawy, pisanie, edytowanie, tłumaczenie, transkrypcja, wprowadzanie danych, testowanie użyteczności witryny, zadania w mediach społecznościowych, ankiety i badania online. Do całkowicie małych koncertów online wypróbuj te mikro zadania.
 • 16 Sprzedaj swoje dzieło

  Weź hobby, które kochasz i rób to dla pieniędzy ... z domu. Liczba możliwych rodzajów rzemiosł, które możesz zrobić, jest nieograniczona - dziewiarstwo, biżuteria, notatnik, ceramika, ozdoby, tkaniny i tak dalej. Aby to zadziałało, musisz nie tylko stworzyć wysokiej jakości produkt, ale także wiedzieć, jak go sprzedać. Możesz przejść staromodną trasą i zabrać swoje towary na pokazy rzemiosła i pchle targi lub skorzystać z Internetu, aby rozwinąć swoje opcje. Dzięki opcjom online, takim jak Etsy i eBay, Twój potencjalny rynek jest na całym świecie, ale także twoja konkurencja.
 • 17 Przejdź na zakupy

  Getty / Mint Images

  Istnieje kilka sposobów na zarabianie pieniędzy podczas zakupów. Możesz wybrać krótkie zadania związane z robieniem zakupów, takie jak sprawdzanie cen czy fotografowanie w sklepach lub możesz wybrać się na zakupy tajemnicze. Mystery shopping to zdecydowanie prawdziwy sposób na zarabianie pieniędzy, ale musisz uważać, ponieważ praca może być przynętą dla oszustów, więc musisz znać oznaki tajemniczych oszustw . Ale są legalne firmy, które zatrudniają tajemniczych klientów.

 • 18 Zostań nauczycielem

  Getty / MichalSzwedo

  Korepetycje można wykonywać w domu lub w Internecie. Nauczyciele w domu wezmą udział w szkoleniach i nauczaniu, aby zbudować swój biznes. Nauczanie online może jednak odbywać się za pośrednictwem firm, które łączą opiekunów ze studentami, a jednocześnie zapewniają niezbędną infrastrukturę (np. Usługi konferencji internetowych) w celu obniżenia opłat. Większość wymaga wykształcenia wyższego i doświadczenia w nauczaniu, ale dla niektórych te wymagania mogą podlegać negocjacjom. Znajdź firmy online opiekuna