4 sposoby na rozpoczęcie pracy w domu

 • 01 Jak rozpocząć pracę w domu

  Getty

  Jeśli praca w domu jest twoim marzeniem, ale nie wiesz, jak sprawić, by była to Twoja rzeczywistość, przeczytaj te 4 sposoby, w jakie dana osoba może pracować w domu. Rozważ wszystkie plusy i minusy każdego z nich, biorąc pod uwagę wymagania twojego życia, swoich umiejętności i pragnień. Następnie zacznij przygotowywać plan, jak będziesz pracować w domu.

 • 02 Przekształć bieżącą pracę w stanowisko pracy w telekomunikacji

  Getty / Chad Springer

  Pierwszą opcją do rozważenia jest ta, która wiąże się z najmniejszą ilością zmian, podjęciem obecnej pracy w biurze i przekształceniem jej w stanowisko pracy zdalnej.

  A badania i refleksja to pierwsze kroki, aby przenieść twoją obecną pozycję z pracy biurowej do domowej. Dowiedz się wszystkiego na temat zasad telepracy twojej firmy, a potem zastanów się, w jaki sposób te (lub nie) mogą być zastosowane w Twojej pracy.

  Jeśli uważasz, że masz dobry przypadek, następnym krokiem jest napisanie propozycji telepracy dla swojego szefa. Aby rozpocząć, zapoznaj się z tymi zasobami:

 • 03 Znajdź nowe zlecenie Work-at-Home

  Getty / lucapieero

  Jeśli więc wydaje się, że zmiana obecnej pracy na telepracę jest długofalowa, następnym najlepszym sposobem na rozpoczęcie pracy w domu jest znalezienie nowej pracy. Jeśli pozostaniesz w swoim obszarze doświadczenia, prawdopodobnie zarobisz więcej pieniędzy, niż gdy spróbujesz czegoś innego. Jeśli jednak Twoja kariera nie oferuje wielu możliwości telepracy, być może trzeba będzie zaatakować coś nowego.

  Przejrzyj te 12 karier, w których możesz pracować w domu. Jeśli twoja obecna linia pracy nie jest wśród nich, przejrzyj tę listę ponad 200 firm, które pracują w domu.

 • 04 Rozpocznij własną działalność domową

  Getty / Hero Images

  Biznes w domu ma wiele zalet. Może przybierać różne formy - od gontu jako konsultanta w pracy, którą już wykonujesz (np. Freelancing), od założenia nowej firmy od zera do zakupu istniejącej firmy lub franczyzy do pracy w sprzedaży bezpośredniej, sprzedaży do przyjaciół i rodziny . Każda z tych opcji będzie miała różne koszty początkowe, zobowiązania czasowe i wypłaty.

  Firmy prowadzące działalność gospodarczą w domu mogą być rzeczą, od której zaczynasz małą działalność lub rzeczą, która pochłania Twoje życie. Rozważając firmę prowadzącą działalność w domu, sprawdź, co będzie dla Ciebie najlepsze z tymi zasobami:

  • 6 Umiejętności potrzebne do rozpoczęcia działalności domowej
  • 5 Szybkich pomysłów na biznes w domu
 • 05 Odbierz dodatkową gotówkę z domu

  Getty / Jamie Grill

  Jeśli naprawdę nie jesteś gotowy na zmianę życia / kariery, ale nadal chcesz uzupełnić swoje dochody, spróbuj księżycowego światła z domu. Oto kilka sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy w swoim wolnym czasie z domu: