9 najlepszych modeli kobiet, które musisz śledzić w mediach społecznościowych

Modelowanie wskazówek na temat mediów społecznościowych z tych najlepszych modelek

Nie jest tajemnicą, że media społecznościowe zmieniły branżę modelowania . Dzięki popularnym sieciom takim jak Facebook, Twitter i Instagram nie musimy już czekać przez miesiąc na kolejny numer Vogue, aby zaktualizować nas o najnowsze trendy w modzie. Nie musimy jechać do Paryża, żeby dostać miejsce w pierwszym rzędzie na Fashion Week, albo wpaść na Gisele w Starbucks, żeby wiedzieć, jak minął jej dzień.

Nie, w dzisiejszych czasach modele są bardziej niż szczęśliwe, dając swoim fanom możliwość oglądania ich nie-tak-ekskluzywnego świata w czasie rzeczywistym. I choć prawdą jest, że niektóre modele są umownie zobowiązane do tweetowania burzy, większość robi to, ponieważ jest fajna i ponieważ jest to łatwy sposób na zbudowanie swojej marki. Klienci wolą modele, które mają silną pozycję w mediach społecznościowych, ponieważ oznacza to, że będą miały więcej ekspozycji.

Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji do swojej kariery modelki, czy też nie masz dość swoich ulubionych modeli (kto może?), To są panie, które musisz sprawdzić online.

 • 01 Kendall Jenner

  Kendall ma prawie 40 milionów połączonych obserwujących na Instagramie, Twitterze i Facebooku. I zanim uznasz, że jej baza fanów jest w 100% z powodu Nadążania z Kardashianami, rozważ następujący fakt: Trzy dni po tym, jak Kendall ogłosiła, że ​​została wybrana jako nowa globalna twarz Estee Lauder, konto Instappy Estee Laudera zyskało 50 000 nowych obserwujących. To wymaga dużej siły modelowania.
 • 02 Tyra Banks

  Jest supermodelką, gospodarzem telewizyjnym, autorką, aktywistką, uczoną - właśnie wtedy, gdy wydawało ci się, że Tyra Banks nie może zapełnić niczego w jej już zapełnionym rozkładem zajęć, w jakiś sposób znajduje czas, by połączyć się z nią miliony na miliony obserwatorzy mediów społecznościowych. Prawdziwy potentat medialny.
 • 03 Miranda Kerr

  Ta australijska piękność jest zaciekle prywatna w jej życiu osobistym, ale nie ma problemu z dzieleniem się jej najnowszymi zdjęciami z okładki, publikowaniem zdjęć zza kulis i promowaniem swojej marki kosmetycznej Kora Organics.
 • 04 Adriana Lima

  Dzięki supermodelce Adriana, która nieustannie wylewa wspaniałe, pozytywne posty, ma ogromną międzynarodową rzeszę fanów i jedną z największych nurtów mediów społecznościowych w świecie modelowania. Nie szkodzi również, że biegle włada językiem angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i ojczystym językiem portugalskim.
 • 05 Cara Delevingne

  Cara znana jest ze swoich śmiałych brwi, dziwacznego poczucia humoru i masywnych mediów społecznościowych. Nie ma strony na Facebooku, ale wyraźnie rozumie moc Twittera i Instagrama.
 • 06 Gisele Bundchen

  Gisele to jedna z najlepiej zarabiających supermodelek na świecie, ale nigdy nie wiadomo, patrząc na jej konta w mediach społecznościowych. Tak, publikuje mnóstwo pięknych ujęć modelek i zdjęć bikini plażowego w egzotycznych miejscach, ale jej aktualizacje są często prawdziwe, osobiste i pełne serca. Ona też nie boi się wywoływać zamieszania!
 • 07 Irina Shayk

  Irina Shayk (urodzona Irina Valeryevna Shaykhlislamova, na wypadek gdybyś się zastanawiała) jest znanym elementem w edycji Swimsuit Sports Illustrated, ale jest równie popularna w Internecie. Jej oficjalne konta na Facebooku, Twitterze i Instagramie mają prawie 10 milionów obserwujących i liczą.
 • 08 Heidi Klum

  Heidi jest supermodelką, gospodynią telewizyjną, bizneswomanką i mamą, ale czy wiesz, że jest także motylkiem mediów społecznościowych? Długoletni model nie boi się, by nosić jej gorącą skórę, dzielić się osobistymi zdjęciami, ani wysyłać z przeszłości błysków. W wiadomościach Heidi nie ma ani chwili nudy!
 • 09 Coco Rocha

  Coco Rocha jest otwartym i zagorzałym mistrzem mediów społecznościowych. Ona pozyskała miliony zwolenników na 13 platformach społecznościowych i nie chce niczego więcej, jak tylko wykorzystać swoją moc na dobre. Coco mówi o byciu wzorem do naśladowania i uczynieniu przemysłu bezpieczniejszym i zdrowszym miejscem zarówno dla nowych, jak i doświadczonych modeli.