Gwiazdy dzieci, które stały się sukcesem modeli mody

Nie jest tajemnicą, że potomstwo celebryty zostało obdarzone dobrymi genami, wielkimi osobowościami i sławnymi nazwiskami. Ale to nie znaczy, że są przeznaczone do życia w cieniu rodziców na zawsze! Te modelowe dzieci wyrzeźbiły własną ścieżkę , stając się rozpoznawalnymi supergwiazdami na własną rękę.

 • 01 Georgia May Jagger

  Georgia May Jagger

  Słynny rodzic (y): Mick Jagger i Jerry Hall

  Od czasu podpisania przez Independent Models w 2008 roku, Georgia May Jagger przeszła przez wybiegi Marchesy, Fendi i Burberry Prorsum, a także wystąpiła w kampaniach reklamowych dla Rimmela Londyn i Sisley. Reprezentowała nawet "brytyjską modę" podczas ceremonii zamknięcia Letniej Olimpiady w 2012 r. Wraz z Kate Moss, Naomi Campbell i Lily Donaldson.

 • 02 Daisy Lowe

  Daisy Lowe

  Znany rodzic (y): Gavin Rossdale i Pearl Lowe

  Daisy Lowe zaczęła modelować w młodym wieku dwóch lat, ale jej kariera nie ruszyła się aż do 15. roku życia. Zwiadowca zauważył ją w Camden Town, a wkrótce po tym, jak podpisała kontrakt z Select, londyńską agencją modelek. Od tego czasu pojawiła się w głównych magazynach modowych, w tym w Vogue Italia, i wzorowała się na niesamowitej grupie klientów, w tym Chanel, Agent Provocateur, Burberry, Converse Shoes i Louis Vuitton.

 • 03 Dylan Penn

  Znany rodzic (y): Sean Penn i Robin Wright

  Po długim okresie niskich płac (dostarczanie pizzy, kelnerka, hostessing, interning ...), Dylan Penn w końcu uderzyła w jackpota modelowania, kiedy w 2013 r. Wylądowała kampanię billboardową Gap. W następnym roku pojawiła się w GQ, W , i Elle, i od tego czasu pojawił się w niezliczonych redakcjach mody i okładkach.

 • 04 Sailor Brinkley Cook

  Znany rodzic (y): Christie Brinkley i Peter Cook

  Sailor Brinkley Cook po raz pierwszy trafiła na radar mody, gdy zadebiutowała w wydaniu Teen Vogue z sierpnia 2013 roku. Teraz w składzie IMG Models, jej rozkwitająca kariera obejmuje kampanie dotyczące akcesoriów Claire i Lord & Taylor.

 • 05 Kaia Gerber

  Versace

  Znany rodzic (y): Cindy Crawford i Rande Gerber

  Kaia Gerber, mini-me z jej supermodelkiej mamy, pojawiła się w kampanii Young Versace i uświetniła strony Teen Vogue - w wieku 13 lat. Słynna mama, czy nie, która wymaga wielkiego zaufania.

 • 06 Dakota Johnson

  Znany rodzic (y): Melanie Griffith i Don Johnson

  Na długo przed tym, zanim stała się sławna dzięki niewielkiemu filmowi o nazwie 50 Shades of Grey , Dakota Johnson zajmowała się modelowaniem. Po podpisaniu kontraktu z IMG w 2006 roku występowała jako Miss Złotego Globu podczas ceremonii wręczenia nagród w 2006 roku, była twarzą dżinsów Mango i nakręciła kampanię "Rising Star" dla australijskiej marki Wish. A teraz, odkąd nakręciła film swojego życia, pojawiła się na okładkach Vogue, Glamour, Elle , Vanity Fair i innych popularnych magazynów o modzie.

 • 07 Tali Lennox

  Magazyn Kurv

  Znany rodzic (y): Annie Lennox

  Ten urodzony w Wielkiej Brytanii model zdobył dumę dla takich marek jak Burberry, Prada, Roberto Cavalli, Miu Miu, Christopher Kane i innych znanych projektantów, a także pojawił się w licznych artykułach redakcyjnych i głównych kampaniach reklamowych na całym świecie. Jest także utalentowaną malarką portretową, która w marcu 2015 roku wylądowała na swoim pierwszym solowym show artystycznym.

 • 08 Brooklyn Beckham

  Znany rodzic (y): David i Victoria Beckham

  Romeo nie jest jedynym dzieckiem Beckhama, który zagra w kampanii modowej. Jego starszy brat Brooklyn, który jest plujackim wizerunkiem swojego ojca, wylądował na swojej pierwszej oficjalnej kampanii modowej, gdy miał 16 lat. Stał się twarzą polskiej marki Sports Reserved Reserved, która ma ponad 1000 sklepów w całej Europie.

 • 09 Dree Hemingway

  Dree Hemingway

  Znany rodzic (y): Mariel Hemingway i Stephen Crisman

  Dree Hemingway jest córką aktorki Mariel Hemingway i prawnuczki amerykańskiego pisarza Ernesta Hemingwaya. Odkąd przeniosła się do Nowego Jorku, aby kontynuować swoją karierę w modelingu, prowadziła kampanie dla wielu znanych marek, w tym Gucci, Valentino, Givenchy, Jean Paul Gaultier, H & M, DKNY i Abercrombie & Fitch, a także pojawiła się w artykułach redakcyjnych dla magazynu Vogue, Harper's Bazar, iD, W i więcej.