Co robi boilermaker?

Informacje o karierze

Mark Benford / 123RF

Boilermaker to sprzedawca, który produkuje, instaluje i konserwuje kotły, zbiorniki i kadzie. Kotły ogrzewają ciecz, zwykle wodę, która jest wykorzystywana do wytwarzania energii elektrycznej lub dostarczania ciepła do budynków, fabryk lub statków. Zbiorniki i kadzie to pojemniki do przechowywania chemikaliów, oleju i innych płynów.

Szybkie fakty na temat kotłów

Role i obowiązki

Oto niektóre typowe obowiązki służbowe zaczerpnięte z reklam online dla pozycji kotła na stronie Indeed.com:

Problemy z miejscem pracy

Jak zostać kotłem

Jeśli chcesz zostać kynologiem, możesz ubiegać się o formalny program stażowy oferowany przez związek zawodowy lub pracodawcę. Prawdopodobnie obejmuje to około czterech lat płatnego szkolenia w miejscu pracy w połączeniu z nauczaniem w klasie. Musisz mieć co najmniej 18 lat i mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED, aby zapisać się na taki program. Możesz także uczęszczać na zajęcia w szkole handlowej lub technicznej i łączyć je ze szkoleniem zapewnianym przez pracodawcę.

Jakie miękkie umiejętności potrzebujesz?

Zdobędziesz twarde umiejętności, które pozwolą ci wykonywać swoją pracę poprzez formalne szkolenie, ale kotleciki również potrzebują pewnych umiejętności miękkich lub cech osobistych. Oni są:

Jakie są możliwości rozwoju w tym obszarze?

Po zostaniu doświadczonym kotłem, możesz być w stanie przejść na pozycję nadzorczą. Możesz zostać menedżerem projektu, który nadzoruje innych pracowników budowlanych, takich jak hydraulicy , cieśle , kamieniarze i elektrycy .

Czego oczekują od Ciebie pracodawcy?

Oprócz umiejętności i doświadczenia, jakich cech poszukują pracodawcy, gdy zatrudniają pracowników? Oto kilka wymagań z faktycznych ogłoszeń o pracy znalezionych na stronie Indeed.com:

Czy ten zawód jest odpowiedni dla ciebie?

Zawody z powiązanymi czynnościami i zadaniami

Opis Mediana rocznego wynagrodzenia (2015) Minimalne wymagane wykształcenie / szkolenie
Strukturalny pracownik żelaza i stali Buduje stalowe ramy i montuje żurawie i żurawie wieżowe

50 490 USD

Dyplom HS lub równoważny + staż
Mechanik windy Instaluje, naprawia i utrzymuje windy i schody ruchome 80 870 USD Dyplom HS lub równoważny + staż
Pracownik blachy Instaluje cienkie blachy, tworząc przewody klimatyzacyjne i grzewcze 45 750 USD Dyplom HS lub równoważny + staż
Szklarz Tnie i instaluje szkło, w tym okna, lustra i drzwi prysznicowe 39 440 USD Dyplom HS lub równoważny + staż

Źródła:
Bureau of Labor Statistics, Departament Pracy Stanów Zjednoczonych, Podręcznik Outlook Occupy , 2016-17 (odwiedzono 15 grudnia 2016 r.).
Administracja ds. Zatrudnienia i szkoleń, Departament Pracy USA, O * NET Online (odwiedzono 15 grudnia 2016 r.).

Przeczytaj o innych karierach budowlanych