Profil firmy 1-800-Flowers

Firma 1-800 FLOWERS nadal korzysta z domowych agentów call center. Jednak teraz wynajmuje je poprzez Sutherland CloudSource, robiąc to bezpośrednio. Będąc w branży call center , firma ma agentów, którzy wykonują różnorodne zadania obsługi klienta i sprzedaży. Na przykład przyjmują połączenia przychodzące i realizują wiele transakcji za pomocą kilku aplikacji. Agenci, którzy są dwujęzyczni w języku hiszpańskim, są bardzo potrzebni i mogą nawet otrzymać więcej.

Opis Firmy

Z siedzibą w Long Island w stanie Nowy Jork, ta internetowa kwiaciarnia zatrudnia agentów call center w swojej pracy w domu. Mówiąc dokładniej, zatrudniają oni pracowników zatrudnionych na czas określony w szczytowych okresach i okresach wakacyjnych, a także utrzymują na wysokich stanowiskach agentów pracujących w domu, którzy mają stałe zatrudnienie. Firma posiada centrum telefoniczne typu "cegła i zaprawa" w swojej siedzibie w Long Island, gdzie jego centrum obsługi klienta kontaktuje się z firmami oferującymi dodatkowe marki, takie jak Cheryl & Company Gourmet Cookies, The Popcorn Factory i Fannie May Chocolates.

Rodzaje zadań zdalnych

W 1-800-Flowers agenci są uważani za pracowników, a nie przez niezależnych kontrahentów. Jednak większość agentów jest zatrudnianych sezonowo i tymczasowo na popularne święta i uroczystości, takie jak Dzień Matki, Walentynki, Boże Narodzenie i tak dalej. Zazwyczaj agenci sezonowi są potrzebni do pracy w pełnym wymiarze godzin ze względu na duże zapotrzebowanie na dostawę kwiatów.

Wypłata i dodatki

Jeśli chcesz stać się kwiaciarką lub stworzyć piękne kompozycje kwiatowe, praca w firmie takiej jak 1-800-Flowers może być korzystna dla Twojej kariery. Nawet jeśli nie będziesz miał praktycznego doświadczenia w pracy z kwiatami, obsługa klienta z klientami doda do twojego zestawu umiejętności.

Ten rodzaj pracy na poziomie podstawowym płaci około 9 dolarów na godzinę.

Agenci otrzymują stawkę godzinową za połączenia przychodzące i wychodzące z telefonu, a szkolenie jest płatne. Chociaż firma oferuje korzyści pracownikom pełnoetatowym, większość oferowanych miejsc pracy to sezonowe i tymczasowe występy.

Wysyłanie aplikacji

Oficjalna strona z ofertami pracy zawiera opis stanowiska dla agentów pracy w domu przez cały rok, ale zwykle zatrudnia sezonowo. Jeśli to nie jest zatrudnianie, nadal możesz przesłać wiadomość e-mail, aby się z tobą skontaktować, gdy zatrudnianie otworzy się z powrotem. Najczęściej firma rozpocznie proces rekrutacji na kilka miesięcy przed ważnymi świętami.

Aby rozpocząć proces aplikacji, utwórz login i podaj podstawowe informacje. W tym momencie chcesz zapewnić, że mieszkasz w jednym ze stanów, w którym firma zatrudnia. Po wprowadzeniu wstępnych informacji kandydaci proszeni są o wykonanie oceny, która zadaje serię 50 pytań dotyczących historii osobowości i historii osobistej. Wówczas ocena zadadzą 100 pytań o to, jak się czujesz w różnych kwestiach związanych z miejscem pracy. Jeśli zdasz tę ocenę, zostaniesz poproszony o wyświetlenie 15-minutowej symulacji szkolenia online. Po zakończeniu ostatecznej symulacji zostaniesz poproszony o wykonanie przykładowego zaproszenia do oceny.

Zastrzeżenie: Reklamy do pracy w domu lub możliwości biznesowe zamieszczone na tej stronie w sekcji oznaczonej "Linki sponsorowane" lub w innym miejscu niekoniecznie są uzasadnione. Reklamy te nie są sprawdzane przez autora, ale pojawiają się na stronie z powodu podobnych słów kluczowych do tekstu na stronie. Więcej o linkach sponsorowanych do pracy w domu.