Najlepsze prace magazynowe

Jak pracować w centrum dystrybucji

Niezależnie od tego, czy robisz zakupy online, czy w sklepach z cegły i zaprawy, towar, który kupujesz, spędził czas w magazynie. Pracownicy tam otrzymują towary z tych obiektów, które są również znane jako centra dystrybucji lub realizacji, do sklepów lub bezpośrednio do domu.

Od 2016 roku ponad dwa miliony Amerykanów pracowało jako wypełniacze zamówień, oficjalny tytuł US Bureau of Labor Statistics zapewnia pracownikom magazynu, którzy otrzymują, rozpakowują i śledzą towary.

Jedna trzecia miejsc pracy w tej dziedzinie odbywa się w niepełnym wymiarze godzin (administracja ds. Zatrudnienia i szkoleń, amerykański Departament Pracy, O * NET Online).

Poszczególni pracodawcy używają różnych zawodów do tego zawodu, w tym do przedstawicieli wypełnienia, współpracowników, współpracowników magazynu, selektorów zamówień lub zamawiających zamówień. Pracownicy magazynu odprawiają przedmioty, sprawdzają je pod kątem uszkodzeń, a następnie po odzyskaniu zamówień klientów przygotowują je do wysyłki do miejsca przeznaczenia. Często używają ręcznych czytników RFID do wykonywania swojej pracy.

Urzędnicy ds. Zamówień uzyskali medianę rocznej pensji w wysokości 23.840 USD oraz średnią stawkę godzinową w wysokości 11,46 USD w 2016 r. Oczekuje się, że zatrudnienie w tym zawodzie wzrośnie tylko tak szybko, jak średnio w latach 2016-2026, według prognoz BLS, perspektywy na pracę są całkiem dobre. Do 2026 r. Powinno być prawie 270 000 kolejnych zadań magazynowych tego typu (O * NET Online).

Jak to jest być wypełniaczem zamówień?

Miejsca pracy w magazynie nie są właściwym wyborem dla osób niskoenergetycznych.

Zamawiane wypełniacze muszą poruszać się bardzo szybko podczas ich całodobowych zmian. Ponieważ magazyny są często otwarte przez całą dobę, mogą one pracować w dzień lub w nocy, w weekendy i wieczory.

Pracownicy większości głównych pracodawców zwykle mają zmiany, które trwają od 10 do 12 godzin, podczas których spędzają czas na nogach, stojąc nieruchomo lub poruszając się po obiekcie.

Osoby ubiegające się o te prace powinny być przygotowane do podnoszenia ciężkich przedmiotów, niektóre ważą nawet 70 funtów, w zależności od obiektu. Takie podnoszenie ciężarów przyczynia się do tego, że branża ma wyższy wskaźnik obrażeń niż inni. Magazyny są bardzo hałaśliwym miejscem, ale wypełniacze zamówień mogą nosić sprzęt chroniący ich słuch.

Temperatury w centrach dystrybucyjnych mogą być ekstremalne. Pracownicy, którzy spędzają czas na dokach załadunkowych, mogą być narażeni na bardzo gorącą lub bardzo zimną pogodę, w zależności od pory roku. Muszą się odpowiednio ubierać. Na szczęście ubiór w tych obiektach jest bardzo luźny, więc pracownicy mogą czuć się komfortowo podczas swoich zmian.

Firmy z ofertami magazynowymi

Teraz spójrzmy na pięć firm z najlepszymi pracami magazynowymi: Amazon, Walmart, Target, Home Depot i Staples. Każdy z tych pracodawców ma wiele placówek zlokalizowanych w całym kraju, a liczba miejsc pracy jest duża, więc bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz mieć szansę na znalezienie pracy. Według strony internetowej każdej firmy korzyści są hojne, a każda firma oferuje zniżki dla pracowników.

Amazonka

Mega Internet, Amazon, ma 70 centrów realizacji zlokalizowanych w USA. Dostępne są pełne etaty, sezonowe i sezonowe prace na wezwanie.

Na stronie internetowej firmy można znaleźć wykazy i aplikacje internetowe do realizacji zadań centrum.

Amazon trenuje ich spełnienie i współpracowników magazynu w różnych pracach. Firma szczyci się bezpiecznym środowiskiem pracy. Świadczenia obejmują świadczenia zdrowotne "od pierwszego dnia", 401 (k) wraz z dopasowaniem do firmy, płatnym czasem wolnym, elastycznymi planami dla studentów, urlopem macierzyńskim i rodzicielskim oraz wynagrodzeniem za czas urlopu i nadgodziny .

Walmart

Walmart ma największą liczbę centrów dystrybucyjnych wszystkich wymienionych tutaj firm. W całym kraju jest ich 150, wysyłając towary do sklepów, kluby magazynowe tylko członków i bezpośrednio do domów klientów. Wyszukaj oferty pracy i zgłoś się online na stronie Centrum dystrybucji w Walmart.com.

Walmart wynajmuje ładowarki, które utrzymują przepływ towarów; odciążyciele / przetwórcy, którzy etykietują przesyłki, zarządzają dostawami towarów i utrzymują sprzęt do odbioru; i zamawianie wypełniaczy, którzy przetwarzają zamówienia, układają ładunki i nadrukowują etykiety.

Firma oferuje ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników i osób pozostających na utrzymaniu, wizję i plany stomatologiczne, pomoc edukacyjną oraz 401 (k) i opcje na akcje.

Cel

Target zatrudnia pełnoetatowych, zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin i sezonowych pracowników do pracy w 39 centrach dystrybucji. Pracownicy magazynu odbierają i przetwarzają ładunki, przenoszą i zarządzają zapasami, a także ładują produkty na ciężarówki, które zostaną wysłane do sklepów i klientów. Wyszukaj i aplikuj o godziny otwarcia centrum dystrybucyjnego na portalu Target.com.

Firma oferuje szereg korzyści. Obejmują ubezpieczenie medyczne; opieka stomatologiczna, wzrokowa i na receptę; "dobre samopoczucie"; a 401 (k); czesne i zwrot GED; i urlop rodzicielski.

Home Depot

Home Depot ma ponad 70 magazynów, które dystrybuują towary do ponad 2000 sklepów w całym kraju. Magazyn kojarzy ładowanie i rozładowywanie elementów oraz pobieranie zamówień. Są przeszkoleni do obsługi wózków widłowych. Znajdź oferty pracy i ubiegaj się o pracę na HomeDepot.com.

Home Depot oferuje pracownikom zasłużone podwyżki płac w zależności od ich wyników. Korzyści obejmują również plany medyczne, dentystyczne i wizji; 401 (k) i plan zakupu zapasów; Zwrot kosztów czesnego; wakacje i inne wolne.

Zszywki

Firma Staples zatrudnia współpracowników magazynu do pracy w 30 magazynach. Są odpowiedzialni za dostarczanie produktów do sklepów i domów klientów. Współpracownicy uczestniczą w inwentaryzacjach fizycznych i wykonują podstawowe zadania porządkowe w magazynie. Mogą obsługiwać maszyny. Przejdź do Staples.com, aby wyszukać Zadania łańcucha dostaw.

Korzyści w Staples obejmują ubezpieczenie zdrowotne, rentowe i na życie; poradnictwo w zakresie zdrowia psychicznego, prawnego i finansowego; pomoc adopcyjna; a 401 (k); i płatny czas wolny.