Dobre maniery w telefonie na każdą okazję

Maniery dla matek pracujących w domu w ich życiu osobistym i zawodowym

Getty

"Zachowuj się." Tak zawsze mówiła mama, prawda? Ale teraz, gdy jesteś mamą, to, co jest uważane za dobre maniery, bardzo się zmieniło, dzięki technologii i szybkiemu tempu życia. Podczas pracy w domu telefon jest szczególnie ważną częścią Twojego życia zawodowego.

Manners w pracy

Dobre maniery telefoniczne są niezbędne w każdej sytuacji biznesowej - bez względu na to, czy pracujesz w domu, czy w biurze. Ale dla tych, którzy pracują w domu, zakłócenia, które mu towarzyszą, mogą sabotować nawet najlepsze telefony komórkowe.

Skorzystaj z moich wskazówek dotyczących dobrych manier podczas pracy w domu, aby mieć pewność, że zawsze brzmisz profesjonalnie podczas pracy w swoim domowym biurze.

Ale oczywiście równie ważne jest stosowanie dobrych manier telefonicznych w innych ustawieniach biznesowych, a nie tylko w domowym biurze. Te 4 wskazówki dotyczące etykiety telefonicznej autorstwa Joy Hicks, Przewodnika po biurach medycznych, stanowią doskonałą podstawę do tego, co każda firma z dużym przychodzącym ruchem telefonicznym musi zrobić, aby mieć pewność, że klienci, klienci i wszyscy dzwoniący są zawsze profesjonalnie witani.

Gdy pracujesz w biurze domowym, masz tę zaletę, że możesz odbierać prywatne połączenia telefoniczne bez zakłócania pracy nikogo innego. Dla tych WAHM, którzy pracują w niepełnym wymiarze godzin i spędzają kilka dni w biurze stacjonarnym, należy pamiętać o zasadach korzystania z telefonów komórkowych w pracy przez Dawn Rosenberg McKay, Guide to Career Planning. Pamiętaj, że poziom profesjonalizmu, którego używasz w biurze, odzwierciedla Twoją etykę pracy i jest podstawą dla założenia twojego szefa i współpracowników o tym, co robisz podczas pracy w domu.

Manners telefon w domu

Nie ma specjalnych zasad dotyczących dobrych manier w swoim życiu domowym, w przeciwieństwie do kariery. Sposoby korzystania z telefonów biznesowych, których używasz w pracy, doskonale nadają się do Twojego osobistego życia. Twoja siostra nie chce słuchać, jak piszesz na drugim końcu rozmowy telefonicznej, tak samo jak twoi klienci, prawda?

A ograniczenie hałasu tła do minimum zmniejsza stres podczas rozmowy telefonicznej, zarówno w pracy, jak i w domu. Więc postępuj zgodnie z tymi nakazami i nakazami, aby zachować maniery w domu również w domu.

Gdzieś pomiędzy życiem osobistym i zawodowym jest rozmowa kwalifikacyjna przez telefon. Często przeprowadzane w domu, wywiad musi przekazać swój profesjonalizm. Alison Doyle, Przewodnik po poszukiwaniu pracy, podaje te wskazówki dotyczące rozmów kwalifikacyjnych przez telefon.

Maniery dla dzieci

I chociaż zasady dotyczące dobrych manier telefonicznych nie różnią się zbytnio między domem i pracą, w domu my również mamy obowiązek nauczać naszych dzieci etykiety telefonicznej. A z kolei musimy również dawać dobre przykłady.

W tym artykule Etykieta telefonu i maniery Keatha Lowa, Przewodnik po ADD / ADHD, wymienia 10 zasad telefonicznych, które nauczą wszystkie dzieci dobrych manier telefonicznych.

Maniery w telefonie w drodze

Dobra etykieta telefonii komórkowej jest jedną z rzeczy, które wszyscy chcemy widzieć w każdym innym, ale nie zawsze pamiętamy o sobie. Zapoznaj się z tymi wskazówkami dotyczącymi zakazu używania telefonu komórkowego przez Catherine Roseberry, byłego Przewodnika, aby sprawdzić, czy się zgadzasz.

Jennifer O'Donnell, Przewodnik po Tweensach, udziela świetnych porad na temat etykiety smsowej dla nastolatków. I, cóż, szczerze mówiąc, myślę, że wielu dorosłych również włącza niektóre z tych rad do swojego życia.