Dowiedz się, jak radzić sobie z codziennym routingiem lotniczej marynarki lotniczej (AG)

Ci marynarze prognozują warunki pogodowe

Departament Obrony / Specjalista ds. Komunikacji Masowej Marynarz Apprentice Tyler Caswell, US Navy

Współpracownicy Aerografu są ekspertami meteorologicznymi i oceanograficznymi Marynarki Wojennej. Podczas gdy oni robią wiele z tego, co robi meteorolog w twojej lokalnej stacji informacyjnej, sprawdzając pogodę i temperaturę, ich praca idzie o wiele głębiej niż przewidywanie niesprzyjających warunków.

Jeśli zdobędziesz tę ocenę (co Navy nazywa swoimi zadaniami), nauczysz się przewidywać warunki pogodowe i oceanograficzne.

Obowiązki oficerów Aerografu

Ci marynarze są przeszkoleni w zakresie meteorologii i oceanografii oraz uczą się używać przyrządów monitorujących ciśnienie powietrza, temperaturę, wilgotność, prędkość wiatru i inne cechy pogodowe. Dostarczają te informacje i ich analizę samolotów, statków i działań na lądzie.

Oprócz rejestrowania i analizowania informacji pogodowych i oceanograficznych, wystawiają prognozy pogody i ostrzeżenia, upewniają się, że mapy pogody i dane oceanograficzne są aktualne, oraz krótki personel Marynarki Wojennej.

Kalibrują i testują instrumenty meteorologiczne, takie jak odbiorniki satelitarne i instrumenty przenoszone przez balony, a także obsługują, programują i konserwują komputery i powiązany sprzęt meteorologiczny.

Środowisko pracy dla lotnictwa Aerograf's Mate

Mężczyźni i kobiety w rankingu AG wykonują swoje obowiązki w środowisku biurowym. Nie ma w tym wiele pracy fizycznej, ale ci żeglarze ściśle współpracują z innymi.

Ponieważ są świetnie wyszkoleni, większość pracy tych marynarzy wymaga niewielkiego nadzoru.

Szkolenie dla AG

Aerograf's Mates są przydzielani jako obserwatorzy pogody po ukończeniu początkowego szkolenia. Wycieczka obserwacyjna jest wymagana przed uczestnictwem w Forecaster "C - School" (szkolenie zaawansowane). Po ukończeniu Forecaster "C-School," kolejne zadania jako AG będą dla Forecaster Billets.

Żeglarze ze społeczności AG mogą liczyć na ponad połowę kariery w ramach wsparcia operacyjnego na lądzie.

Po szkoleniu rekrutacyjnym w Recruit Training Command Great Lakes w Illinois spędzisz 86 dni w bazie sił powietrznych Keesler w Biloxi w stanie Missisipi.

Kwalifikacje do sztabu lotnika Aerografa

Jeśli zdecydujesz się zarejestrować w tej ocenie, będziesz musiał kwalifikować się do tajnego poświadczenia bezpieczeństwa od Departamentu Obrony. Wiąże się to ze szczegółową weryfikacją tła, która sprawdzi Twoje finanse i wykroczenia. Nadużywanie narkotyków i alkoholu może być czynnikiem dyskwalifikującym.

Będziesz potrzebował łącznej liczby 162 punktów w zakresie ekspresji słownej (VE), wiedzy z matematyki (MK) i ogólnej nauki (GS) w testach ASVAB (Arped Services Vocational Aptitude Battery).

Ponadto będziesz potrzebować normalnego postrzegania kolorów i musisz być obywatelem USA, aby zarejestrować się w tej ocenie.

Morskie / Shore Obrót dla lotnictwa Aerograf's Mate

Uwaga: Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu będą trwały 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.

AG jest sklasyfikowana jako społeczność INUS / OUTUS (w USA / poza USA), co oznacza, że ​​zamiast przydzielania do statków, wiele z tych zagranicznych zadań żołnierzy jest klasyfikowanych jako obowiązek pełnienia służby na morzu w celach związanych z morzem / show flow.