Navy Job: Aviation Boatswain's Mate - Equipment (ABE)

Ci marynarze nadzorują sprzęt używany przez samoloty Navy

Aviation Boatswain's Mates pomagają uruchomić i odzyskać samolot Marynarki Wojennej, który obejmuje przygotowanie i tankowanie samolotów do startu i lądowania. Boatswain's mate jest jednym z najstarszych marynarzy w rankingu marynarki wojennej (praca), będąc częścią tej gałęzi armii amerykańskiej od jej powstania w 1775 roku.

Rating Aviation Boatswain's Mate został ustanowiony w 1944 roku.

Istnieje kilka różnych kategorii powiązań Boatswaina, które są rozdzielone ich specyficznymi obowiązkami.

Sprzęt Boatswain's Mate (ABE) odpowiada, jak sama nazwa wskazuje, za nadzorowanie sprzętu używanego w lotnictwie morskim.

Obowiązki ABE w marynarce wojennej

Ci marynarze prowadzą konserwację organizacyjną katapult i wyrzutni parowych, barykad, urządzeń do zatrzymywania i zatrzymywania silników zębatych. Obsługują urządzenia takie jak wyrzutnia katapultu i konsole zatrzymujące, panele strzeleckie, hamulce wodne, deflektory strzałowe i panele chłodzące.

I podobnie jak wszystkie Aates Boatswain's Mates w marynarce wojennej, ABE wykonuje także wiele innych zadań związanych z uruchamianiem i odzyskiwaniem samolotów.

Środowisko pracy dla ABE Marynarki Wojennej

Większość prac w tej ocenie odbywa się na zewnątrz na pokładzie lotniskowców, w każdych warunkach pogodowych, w szybkich i często potencjalnie niebezpiecznych środowiskach. ABE ściśle współpracują z innymi w ocenach lotniczych.

Szkolenia i kwalifikacje dla ABE w marynarce wojennej

Po szkoleniu podstawowym (na obozie startowym) w Great Lakes w Illinois marynarze spędzają 39 dni w szkole A (szkolenie techniczne) w Pensacola na Florydzie.

Aby kwalifikować się do tej oceny, rekrutacja musi uzyskać łączny wynik 184 punktów werbalnych (VE), arytmetycznych (AR), wiedzy matematycznej (MK) oraz segmentów informacji automatycznych i informacji o sklepach (AS) w Armed Services Vocational Aptitude Battery (ASVAB) testy.

W przypadku tej oceny nie jest wymagane zezwolenie Departamentu Obrony na bezpieczeństwo, ale musisz mieć zdolność widzenia z 20/20 i normalnej percepcji koloru (bez koloru).

Jest to jedna z ocen, dla których zniesienie wymagań wizowych jest niedozwolone.

Będziesz także potrzebował normalnego słyszenia, co oznacza, że ​​średni poziom progu słyszenia w częstotliwościach 3000hz 4000hz 5000hz 6000hz musi być mniejszy niż 30dB, bez poziomu większego niż 45db na jednej częstotliwości. Jeśli poziom słyszenia przekroczy te limity, nie kwalifikujesz się do tej oceny.

Podobnie jak w przypadku wszystkich zadań w marynarce wojennej i innych oddziałach armii USA, promocje w tej ocenie są powiązane z poziomem zatrudnienia. Żeglarze w niezamieszkanych rankingach będą zatem mieli większą potencjalną możliwość awansu niż ci, którzy mają niezamówione ratingi.

Sea / Shore Rotation dla marynarskich ABE

Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu, trwa 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.

ABE jest nadmorską społecznością. Warunki manningu na morzu mogą wymagać zwrócenia się o przedłużenie trasy wycieczki na morze lub ograniczenia trasy na trasie, aby zapewnić wypełnienie wszystkich opłat za usługi morskie.