Opisy zdobywanych uprawnień do marynarki (zadania) i współczynniki kwalifikacji

Strażak (Engine / Mechanical Apprentice) (FN)

Ta opcja programu rekrutacji umożliwia mężczyznom i kobietom zakwalifikowanie się do jednej z kilku specjalizacji inżynierii marynarki lub umiejętności mechanicznych ( ocen ) poprzez szkolenie praktyczne dla praktykantów. Szkolenie otrzymane jako strażak lub w związanych z nim specjalnościach inżynieryjnych jest równoważne z tym otrzymywanym jako elektryk, operator lub nadzorca elektrowni / elektrociepłowni, mechanik diesla lub technik naprawczy elektroniki.

Sprzęt związany ze szkoleniem strażaka obejmuje turbiny gazowe napędowe i elektryczne oraz silniki Diesla; Instalacje i sieci do sterowania maszynami elektronicznymi; i skomplikowane instalacje elektryczne i dystrybucyjne.

Znaczenie strażaków marynarki wojennej

Nazwa Strażak cieszy się dumną i piętrową historią. Nazwa pochodzi od czasów, w których Strażak był odpowiedzialny za utrzymanie ognia w kotłach okrętowych używanych do wytwarzania pary. Duże turbiny napędzane parą wytwarzały energię elektryczną statku i obracały śmigła statku.

Po ukończeniu szkolenia rekrutacyjnego , osoby odpowiedzialne w programie szkolenia stażystów Fireman uczestniczą w trzytygodniowym kursie poświęconym podstawowym umiejętnościom inżynierów marynarki w zakresie operacji na statkach i ewolucji.

Po pomyślnym ukończeniu tego szkolenia strażacy są zwykle przydzielani do zadań na pokładzie, gdzie marynarka wojenna najbardziej ich potrzebuje.

Strażacy mogą poprosić o szkolenie na stanowisku pracy i otrzymać szkolenie w zakresie oceny, którą są zainteresowani, zakwalifikować się do tego i jest ono dostępne na ich pierwszym stanowisku, wypełniając kursy korespondencyjne i wymagania dotyczące rozwoju osobistego. Muszą również zostać poleceni przez swojego dowódcę w celu uzyskania pożądanej marynarki wojennej.

Strażacy mogą również uczęszczać do specjalnych szkół marynarki wojennej, aby dowiedzieć się o ogólnej kontroli szkód, gaśniczej na statku, konserwacji zapobiegawczej specjalnego sprzętu i użyciu specjalnych narzędzi używanych w ocenie, w której pracują lub szukają.

Strażacy

Do obowiązków pełnionych przez Strażaka należą:

Inne wymagania

Musi mieć normalne postrzeganie kolorów. Musi mieć normalny słuch. Wymagane jest bezpieczeństwo (SECRET).

Musi być obywatelem USA.

Informacje o szkoleniach technicznych

Strażacy uczeni są podstawowych umiejętności potrzebnych w środowisku pokładowym. Większość treningów odbywa się na pierwszym stanowisku dyżurnym w formie szkolenia w miejscu pracy w rankingu, za który są "uderzające".

Poprzez "uderzanie" o konkretną ocenę marynarki wojennej, wykwalifikowana osoba może zostać przydzielona do szkoły technicznej klasy "A" klasy Navy w celu dalszego szkolenia w tej ocenie. Strażacy mogą również brać udział w egzaminach na stopień zaawansowania bez dodatkowej nauki, po tym, jak zostaną spełnione kwalifikacje do dokonania wyboru.