Ocena i wybór SEAL Officer (SOAS)

Oficer Szkolenia kandydatów na przyszłych oficerów SEAL

SEAL Hell Week. Obrazy Gettys

Rekrutacja Navy SEAL dla oficerów została uproszczona do dwufazowego systemu selekcji i selekcji z kandydatami ze wszystkich źródeł oficerskich, którzy chcą zostać oficerem marynarki wojennej SEAL (USNA, ROTC, OCS) poddawani są tym samym procesom selekcji. Obecnie wszystkie trzy programy oficerów marynarki wojennej - US Naval Academy, Training Officer Training Corps oraz Officer Candidate School - wymagają od kandydatów uczestnictwa w Seal Officer Assessment and Selection (SOAS) w Navy Special Warfare Centre w Coronado w Kalifornii.

Etap 1 wymaga, aby wszyscy kandydaci przesłali pakiet aplikacji SOAS do urzędnika ds. Społeczności Officer w okresie od stycznia do lutego każdego roku. Akademia Marynarki Wojennej ma na ogół ponad 100-150 kandydatów na klasy, więc przeprowadzają badanie przesiewowe BUD / S na rok młodszy spośród wszystkich Midshipmenów zainteresowanych uczestnictwem w SOAS i BUD / S po ukończeniu studiów, aby pomóc zmniejszyć tę liczbę dalej. Wszyscy kandydaci na oficerów wkrótce dowiedzą się, czy kwalifikują się do drugiej fazy procesu, który obejmuje trzytygodniowy kurs SOAS w szkoleniu Navy SEAL Basic Underwater Demolition / SEAL (BUD / S).

Faza 2 to SOAS: SEAL Officer Assessment and Selection Training - Ten nowy proces różni się od poprzednich lat metodami wyboru oficerów dla Naval Special Warfare.

Od Mini-BUD / S do SOAS

Od dziesięcioleci społeczność Naval Special Warfare (znana również jako SEAL) ma wstępnie wyszkolonych kandydatów na oficerów z różnych Akademii Usług i Marynarki Wojennej ROTC poprzez program o nazwie Mini-BUD / S.

Mini-BUD / S był bardziej jak letni obóz dla kadetów w porównaniu do dzisiejszego programu oceny i selekcji.

Podobnie jak Mini-BUD / S, SOAS jest dla kandydatów na oficerów, którzy rozważają możliwość uczestnictwa w szkoleniu SEAL po ukończeniu szkoły lub treningu OCS. Szkolenie odbywa się w Centrum Szkolenia Podstawowego Underwater Demolition / SEAL (BUD / S) w Coronado w Kalifornii.

Dzisiaj Mini-BUD / S przekształciło się z letniego szkolenia dla Midshipmen w kompletny trzytygodniowy program przesiewowy dla wszystkich kandydatów na oficerów. Nowy program, SOAS - SEAL Officer Assessment and Selection, jest dostępny dla kadry akcyjnej i marynarki wojennej ROTC w kadrze letniej przed końcem roku. Jest także otwarty dla wysoko wykwalifikowanych kandydatów na Oficerów Kandydatów (OCS) PRZED uczestnictwem w OCS.

Wybór dla SOAS

Kandydaci muszą zostać zaproszeni do SOAS, wypełniając wniosek znaleziony na stronie SEAL Community Managers. Zazwyczaj komisja selekcyjna SEAL akceptuje pakiety Service Academy, NROTC i OCS w miesiącach styczniu / lutym, a kandydat otrzyma typowo słowo od marca do kwietnia, aby zgłosić się do SOAS w ciągu najbliższych kilku miesięcy letnich.

Podczas fazy aplikacji, zarząd podejmie decyzję, czy kandydat jest wart zobaczenia więcej, uczestnicząc w SOAS. Rozważ ten bilet do tańca, aby udowodnić swoją siłę.

Struktura SOAS

Oto, co kandydat Navy SEAL musi znieść podczas SOAS, aby zostać wybranym:

Tydzień pierwszy w SOAS : Tydzień poznania - Pierwszy tydzień jest bardziej edukacyjny niż fizyczny dla kandydatów. Studenci będą uczestniczyć w wykładach i tour zespoły Navy SEAL i spotkać członków Navy SEAL Officer Wspólnoty.

Będą uczestniczyć w briefingach od oficerów SEAL i werbowanych, a także odbyć podstawowe szkolenie fizyczne podobne do tego, jakie otrzymają aktualni studenci BUD / S.

Tydzień drugi w SOAS: Dni są długie, a uczniowie będą stale oceniani poprzez bardziej intensywny trening fizyczny. Zostaną oni poproszeni o wykonanie kilku testów sprawnościowych, w tym Navy BUD / S PST: pływanie 500 jardów, Pushups, Situps, Pullups i 1,5-kilometrowy bieg, a także inne testy fizyczne. Wiele testów obejmuje bieganie i rucking na plaży, pływania oceanu z płetwami, przeszkodami, log PT, a także różne umiejętności pływania w basenie i oceanie.

Studenci będą również zaangażowani w pisanie zadań i będą podlegać ocenie instruktora i rówieśników. Zostaniesz oceniony pod kątem zdolności do bycia graczem zespołowym, lidera i fizycznej wytrzymałości.

Tydzień trzeci w SOAS: kandydat SEAL również będzie poddany ocenom psychologicznym w tym tygodniu, ale są one stale obserwowane w tym charakterze również przez poprzednie tygodnie. Kandydaci zostaną poproszeni o kilka pytań na temat siebie i swojej wiedzy o bieżących wydarzeniach i Naval Special Warfare przez Wywiad Zarządu SEAL. Zarząd składa się z czynnych oficerów Navy SEAL i starszego seniora, a także z części Naval Special Warfare Centre i Officer Community Manager.

Od 2014 roku wszyscy kandydaci na oficerów są sprawdzani przez SOAS w okresie letnim przed ukończeniem przez nich seniora (Service Academy / ROTC). Kandydaci OCS zaproszeni do uczestnictwa w SOAS to absolwenci szkół wyższych i muszą być w wieku uprawniającym do uczestnictwa w BUD / S (27 lat). Ten nowy program selekcji jest administracyjnie podobny do innych programów SOCOM (Special Operations Command), ale trening jest czysty w najlepszym wariancie gry Naval Special Warfare. Wielu kandydatów nie zostaje wybranych. Niektórzy rezygnują i tracą możliwość uczestniczenia w szkoleniu SEAL jako opcja wyboru usługi, ale nadal mogą zostać oficerami w innych społecznościach wojskowych.