Przewodnik listu przewodnika pokładowego

Praca dla stewardes są konkurencyjne. Jednym ze sposobów wyróżnienia się z tłumu jest napisanie mocnego listu motywacyjnego, który podkreśli Twoje wyjątkowe umiejętności i umiejętności. Przejrzyj przykład listu motywacyjnego dla pracy stewardesy, a następnie spersonalizuj ją, aby odzwierciedlić własne kwalifikacje do pracy. Zobacz także listę umiejętności obsługi pasażerów na żądanie, które możesz dołączyć do listu motywacyjnego, wznowić i przeprowadzić wywiad.

Wskazówki dotyczące pisania listu motywacyjnego dla stewardes

Przykład listu dowodzenia stewardesy

Twoje imię
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy
555-555-5555
firstname.lastname@email.com

Data

Nazwa
Tytuł
Organizacja
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Szanowny Panie / Pani. Nazwisko

Piszę, aby złożyć mój entuzjastyczny wniosek o stanowisko Air Attendant na lotnisku Air Atlantic, zgodnie z reklamą na AirJobs.com. Jestem przekonany, że moja dynamiczna obsługa klienta i umiejętności pracy zespołowej sprawią, że będę silnym członkiem załogi.

Moje rozległe doświadczenie w branży obsługi klienta nauczyło mnie wartości świadczenia pozytywnej, zindywidualizowanej usługi dla wszystkich klientów. Jako gospodarz restauracji dbałam o komfort i dobre samopoczucie każdego gościa. Jako wielokrotnie nagradzany przedstawiciel handlowy, pracowałem indywidualnie z klientami, aby upewnić się, że wszystkie pytania dotyczące produktów zostały odebrane i że każdy klient poczuł, że go słucha. Przyniosę tę pozytywną energię i gościnność do mojej pracy jako stewardesa w Air Atlantic.

Moje doświadczenie i siła jako gracza zespołowego sprawią, że będę silnym członkiem załogi. Jako gospodarz musiałem pozostawać w stałym kontakcie z kelnerem, kuchnią i kierownictwem. Moja pozytywność i jasne umiejętności komunikacyjne pomogły wzmocnić skuteczność i poczucie wspólnoty naszego zespołu. Wiem, że byłbym integralną częścią dynamicznej ekipy w Air Atlantic.

Bardzo chciałbym móc porozmawiać z tobą na temat tego, w jaki sposób moje umiejętności i doświadczenie uczynią mnie atutem twojej załogi lotniczej. Zadzwonię do Ciebie w ciągu tygodnia, aby porozmawiać o tym, jak mogę wnieść wkład w Air Atlantic. Dziękuję bardzo za poświęcony czas i uwagę.

Z poważaniem,

Podpis (list w formie papierowej)

Twoje imię

Wysyłanie listu motywacyjnego e-mailem

Jeśli wysyłasz list motywacyjny pocztą e-mail, wpisz swoje imię i nazwisko oraz stanowisko w temacie wiadomości e-mail:

Temat: Stewardesa - Twoje imię

Umieść swoje dane kontaktowe w podpisie e-mail (zamiast na początku listu) i nie podawaj informacji kontaktowych pracodawcy. Zamiast tego, rozpocznij swoją wiadomość e-mail z zwrotem grzecznościowym. Oto przykład sformatowanej listu przewodniego e-maila .

Umiejętności stewardesy

Poniżej znajduje się lista umiejętności, których poszukuje większość pracodawców w stewardesie. Włącz te słowa umiejętności do swojego CV i listu motywacyjnego. Możesz również podkreślić te umiejętności w swoich odpowiedziach na pytania do rozmowy kwalifikacyjnej.

Oczywiście wymagane umiejętności będą się różnić w zależności od stanowiska, o które się ubiegasz, więc pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z ofertą pracy, aby poznać najważniejsze umiejętności.

Zapoznaj się również z naszą listą umiejętności wymienionych na liście według stanowiska i rodzaju umiejętności .

Lista umiejętności osób obsługujących lot