Opisy zdobywanych uprawnień do marynarki (zadania) i współczynniki kwalifikacji

Navy Special Warfare Operators (SO)

Oficjalna strona US Navy / Flickr

SEALs lub Navy Special Warfare Operator (SO), jak są teraz oficjalnie nazywane, noszą nazwy od środowisk, w których działają, SEa, Air i Land i są podstawą sił bojowych Naval Special Warfare. Są zorganizowani, wyszkoleni i przygotowani do przeprowadzenia różnych misji specjalnych we wszystkich środowiskach operacyjnych. Od 1962 roku, kiedy zostały zlecone pierwsze Zespoły SEAL, Navy SEAL wyróżniły się jako indywidualnie niezawodni, wspólnie zdyscyplinowani i wysoko wykwalifikowani wojownicy.

Obowiązki wykonywane przez SO obejmują:

Środowisko pracy

SEAL wykonują misje specjalnej operacji od samolotów stałych, śmigłowców, statków i łodzi podwodnych. Mogą być narażone na działanie środowiska arktycznego, pustynnego lub dżungli, w tym na przetrwanie w obszarach kontrolowanych przez wroga i na wszystkich warunkach wodnych. Mogą również przeprowadzać administracyjne i zagraniczne misje szkoleniowe w różnych klimatach na całym świecie.

Informacja o A-School ( Job School )

Dzięki temu wielu ekspertów wojskowych uważa, że ​​jest to najtrudniejsze szkolenie, zarówno wymagające fizycznie, jak i umysłowo, na świecie.

Po ukończeniu BUD / S i podstawowym szkoleniu w powietrzu absolwenci zostają przydzieleni do Zespołów SEAL i SDV, gdzie zdobywają doświadczenie w pracy jako członkowie operacyjnych plutonów / oddziałów.

Wymagania ASVAB Score : GS + MC + EI = 165 lub VE + MK + MC + CS = 220

Wymóg bezpieczeństwa : Sekret

Inne wymagania

Kandydaci muszą spełniać następujące wymagania wstępnej sprawności fizycznej:

500 jardów pływać w 12:30
10-minutowy odpoczynek
42 pompki w 2 minuty
2-minutowy odpoczynek
50 przysiadów w 2 minuty
2-minutowy odpoczynek
6 podciągnięć (bez ograniczenia czasowego)
10-minutowy odpoczynek
1,5 mili uruchomić w 11:30

Uwaga: Ci, którzy zgłaszają się na ochotnika w ramach programu SEAL Challenge w czasie rekrutacji , oraz ci, którzy zgłaszają się na ochotnika podczas podstawowego szkolenia w marynarce wojennej , nie muszą spełniać powyższych standardów sprawności fizycznej w momencie składania wniosku. Muszą oni jednak spełniać podobne standardy, zanim będą mogli ukończyć kurs SEAL Prep, przed uczestnictwem w BUD / S.

Uwaga: Wykwalifikowani kandydaci mogą zgłaszać się do SO w momencie rekrutacji, poprzez program "SEAL Challenge" lub mogą zgłaszać się do SO podczas podstawowego szkolenia w Centrum Szkolenia Rekrutów, w szkole "A" lub w dowolnym momencie podczas ich rekrutacji przed ich 29. urodziny. Zatrudnieni rekruterzy (Dive Motivators) w RTC prowadzą prezentacje na temat programów nurków Marynarki Wojennej, przeprowadzają testy przesiewowe na treningu fizycznym i pomagają zainteresowanym osobom w ich aplikacjach.

Sub-Specialties dostępne dla tej oceny: Navy Enkleded Kody Klasyfikacyjne dla SO

Aktualne poziomy obsługiwania dla tej oceny: CREO listing

Uwaga: Możliwości awansów ( awansów ) i rozwoju kariery są bezpośrednio powiązane z poziomem obsady na poziomie obsady (np. Pracownicy o niskich ratingach mają większe możliwości awansu niż te z ratingów nadrzędnych).

Rotacja morza / brzegu dla tej oceny

Uwaga: Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu będą trwały 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.

Uwaga: Społeczność Naval Special Warfare jest społecznością wymagającą dużych nakładów finansowych. Ze względu na wyjątkowy charakter specjalnej misji wojennej, żeglarze w elitarnych społecznościach marynarki wojennej Special Warfare Operator (SO) i Naval Special Warfare Boat Operator (SB) powinni spodziewać się morskich rejsów przed przydziałem na ląd. Żeglarze w tych społecznościach mogą spodziewać się, że ich początkowe wycieczki powrotne do morza będą znajdować się w tym samym położeniu geograficznym, zależnie od potrzeb Marynarki Wojennej i Nowej Południowej Walii.

Wiele z powyższych informacji uzyskano dzięki Dowództwu Personelu Marynarki Wojennej