Navy uzyskał oceny w społeczności lotniczej

Marynarka wojenna nazywa swoje stanowiska pracy z ocenami i grupuje podobne oceny w społeczności.

Istnieje szeroki zakres ocen pod marynarki lotniczej społeczności , z których wiele odbywa się na pokładzie lotniskowców. Ci marynarze mają za zadanie wykonywać wszelkiego rodzaju prace związane z samolotami morskimi, od zapewnienia bezpiecznych startów i lądowań do kontroli ruchu, monitorowania warunków pogodowych.

Większość szkoleń dla społeczności lotniczej odbywa się w amerykańskiej Szkole Lotniczej Marynarki Wojennej w Pensacola na Florydzie.

Oto kilka ocen, które znajdują się w społeczności lotniczej marynarki wojennej.

ABE: Aviation Boatswain's Mate Uruchomienie / Odzyskiwanie

Żeglarze w tej ocenie przygotowują i tankują samoloty przed startem i po wylądowaniu na lotniskowcach. Odpowiadają za konserwację katapult, katapult, katapult i innych urządzeń oraz obsługują panele strzeleckie, hamulce wodne i czujniki wybuchu.

Większość ich pracy odbywa się na pokładzie lotniskowca, przy każdej pogodzie, w szybkich i potencjalnie niebezpiecznych warunkach.

AC: Kontroler ruchu lotniczego

Praca kontrolera ruchu lotniczego Marynarki Wojennej jest bardzo podobna do jego cywilnego odpowiednika. Odpowiadają za kierowanie samolotem pracującym w różnych środowiskach, od lotnisk po pokłady lotniskowców. Kontrolują ruch statków powietrznych i pojazdów na drogach kołowania na lotnisku i wydają rozkazy lotu pilotom drogą radiową.

Po szkole "A" kontrolerzy ruchu lotniczego spędzają od jednego do dwóch lat na szkoleniu w miejscu pracy na swoim pierwszym stanowisku pracy.

Obejmuje to indywidualne szkolenia prowadzące do uzyskania certyfikatu na tym lotnisku. Kontrolerzy ruchu lotniczego mogą być stacjonowani w dowolnym miejscu, w tym w centrach kontroli ruchu, lotniskowcach lub w obiektach kontroli ruchu lotniczego.

AD: Aviation Machinist's Mate

Kumple machinistów lotnictwa są mechanikami silników lotniczych i utrzymują pracę przekładni.

Naprawiają, kontrolują i remontują silniki lotnicze i śmigła. Wykonają również rutynową konserwację i pomogą przygotować samolot do lotu. Mogą również zgłosić się na ochotnika do załogi okrętów marynarki wojennej, gdzie otrzymują dodatkowe wynagrodzenie za wykonywanie obowiązków podczas lotu i eksploatację systemów radaru i broni powietrznej.

Technicy przechodzący na średni poziom obsługi technicznej do pierwszego zadania wezmą udział w zaawansowanych szkoleniach po Szkole "A".

AE: Aviation Electrician's Mate

To są elektrycy samolotów Marynarki Wojennej. Utrzymują szeroką gamę urządzeń elektrycznych i nawigacyjnych, w tym agregaty prądotwórcze, systemy dystrybucji energii, systemy oświetleniowe, przyrządy do lotów i systemy paliwowe. Mogą również zgłosić się na ochotnika do lotu w marynarce wojennej.

AG: Aerographer's Mate (pogoda i oceanografia)

Kumple Aerografu są przeszkoleni w zakresie nauk meteorologicznych i oceanografii fizycznej. Uczą się używać przyrządów do monitorowania ciśnienia powietrza, temperatury, wilgotności, prędkości wiatru i kierunku i mają za zadanie przekazywanie tych informacji do statków powietrznych, statków i działań na lądzie.

AO: Lotnik Ordnanceman

Dyżurni lotnictwa są specjalistami od broni, których zadaniem jest przechowywanie, serwisowanie, kontrola i obsługa broni i amunicji na pokładzie samolotów Marynarki Wojennej.

Do ich obowiązków należy przechowywanie i montowanie amunicji lotniczej, w tym min przeciwpancernych, torped, pocisków rakietowych i rakiet. Zbierają i testują wystrzeliwane z powietrza pociski kierowane i nadzorują rozmieszczenie amunicji.

Technicy ci mogą również zgłosić się na ochotnika do lotu w marynarce wojennej.

AW: Operator systemów lotnictwa wojskowego

Ocena AW podzielona jest na trzy kategorie: akustyczna (AWA), nieakustyczna (AWN) i śmigłowcowa (AWR / AWS).

Marynarze AWA wykonują ogólne obowiązki w załodze lotniczej, obsługują pokładowe urządzenia przeciwminowe, działają jako operatorzy łączności lotniczej i stewardzi.

Marynarze AWN wykonują ogólne obowiązki w załodze lotniczej i wykonują określone operacje przed lotem, w locie i po locie w marynarskich samolotach służących przeciwpowierzchniowym, przeciwminowym, elektronicznym, przeciw narkotykom i lądowym i morskim misjom bojowym.

Marynarze AWR / AWS operują bronią taktyczną, czujnikami i sprzętem komunikacyjnym, wykonują konserwację podczas lotu, pracują z pilotami, aby obsługiwać i kontrolować samoloty, wykonywać wykrywanie przeciwminowe, ratować zestrzelonych pilotów z awaryjną pierwszą pomocą oraz wykonywać obowiązki stewardess i loadmasters .

AW mogą pracować w hangarach, hangarze pokładowym i pokładach lotniczych, działach administracyjnych i operacyjnych. Często pracują na liniach lotniczych na stacjach lotniczych, zwykle wokół wysokiego poziomu hałasu.

PR: Aircrew Survival Equipmentman

Załoga sprzętu ratowniczego (PR) ma bardzo ważną pracę na pokładzie samolotów Marynarki Wojennej. To oni są odpowiedzialni za utrzymanie spadochronów, tratw ratunkowych, sprzętu do lotów osobistych i innych urządzeń do przetrwania w lotnictwie, takich jak konwertery tlenu i regulatory w stanie roboczym. Mogą również zgłosić się na ochotnika do lotu w marynarce wojennej.