Informacje o zatrudnieniu dla UPS

Czy jesteś zainteresowany pracą w UPS? UPS jest największą firmą logistyczno-dostawczą na świecie działającą w ponad 200 krajach. Ponad 430 000 pracowników jest zatrudnionych w UPS na całym świecie, z 350 000 osób zatrudnionych w Stanach Zjednoczonych.

Firma UPS zatrudnia pełnoetatowych, zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu, pracowników sezonowych i sezonowych, a wraz z nadejściem nowego sezonu zwiększa się liczba zatrudnionych.

Informacje o karierze i zatrudnieniu UPS

UPS został uznany przez magazyn Fortune za jedną z "najbardziej podziwianych firm świata" przez Forbesa jako szóstą "najbardziej renomowaną firmę" i przez Fast Company jako jedną z "50 najbardziej innowacyjnych firm na świecie".

Obszary kariery w UPS

Firma UPS zatrudnia pracowników w następujących sześciu głównych klastrach funkcjonalnych: pracownicy zajmujący się pakietami i pomocnicy, kierowcy i mechanicy, rozwiązania dla klientów i sprzedaż, IT, firmy i logistyka oraz operacje.

Wyszukiwanie pracy w UPS

Jaki jest najlepszy sposób na znalezienie ofert pracy dla UPS? Możesz wyszukiwać oferty pracy za pośrednictwem witryny kariera UPS według kategorii takich jak kierowcy, marketing, IT, sprzedaż, administracja, obsługa pakietów, magazyn, zasoby ludzkie, inżynieria i systemy informacyjne.

Możesz wyszukiwać według lokalizacji dla otworów lub klikać różne miejsca na mapie, aby zobaczyć oferty pracy w tych obszarach. Funkcja wyszukiwania zaawansowanego umożliwia wyszukiwanie zadań poprzez połączenie lokalizacji, słowa kluczowego i kategorii oraz promień wokół kodu pocztowego.

Witryna ma również sekcję "Polecane oferty" dla stanowisk o wysokim popycie, takich jak sterowniki, sprzedaż i zadania IT.

Praca UPS Media społecznościowe i wiadomości tekstowe

Osoby zainteresowane pracą w UPS mogą "polubić" stronę Facebook na Facebooku i śledzić UPS na Twitterze, aby dowiedzieć się o natychmiastowych i na żądanie otworach i aktualnościach firmy.

Zarejestrowani użytkownicy strony internetowej karier UPS mogą zarejestrować się, aby otrzymywać alerty tekstowe o nowych ofertach pracy, aktualne aktualizacje statusu aplikacji i przypomnienia o wywiadach.

Praca w niepełnym wymiarze UPS

Kandydaci mogą wyszukiwać oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin , wstawiając słowo kluczowe "niepełny etat" na stronie wyszukiwania zaawansowanego.

Nie musisz przesyłać CV z aplikacją o pracę w niepełnym wymiarze godzin.

Korzyści firmy UPS

Zasiłki firmy UPS obejmują program szkoleniowy UPS, ubezpieczenie zdrowotne, plan zakupu zasobów, 401 (k), edukację i wiele dodatkowych świadczeń związanych z zatrudnieniem. UPS oferuje świadczenia wielu pracownikom zatrudnionym w niepełnym wymiarze godzin, w przeciwieństwie do większości pracodawców.

Aplikacje pracy UPS:

UPS wymaga od kandydatów ukończenia procesu składania wniosku przez Internet. Pierwszym krokiem do ubiegania się o pracę UPS jest poszukiwanie otwartych pozycji, a następnie wypełnienie profilu online i serii ankiet. Kandydaci mogą integrować informacje z ich profilu LinkedIn i wznowić je, aby ułatwić wypełnienie ich profilu.

Sugerowane czytanie: Jak ubiegać się o pracę online