Army Job: inżynier techniczny 12T

Projekty budowy armii wymagają inżynierów technicznych

Texas Military Department

Inżynier techniczny armii ma dłuższy okres treningu niż wiele innych zadań wojskowych, ponieważ jest ogromna ilość wysoce technicznych informacji, których żołnierze muszą się nauczyć. Ta rola jest odpowiedzialna za nadzorowanie rozwoju budowy, która obejmuje geodezyjne, opracowywanie i tworzenie planów budowy i specyfikacji.

Wojskowa specjalizacja zawodowa ( MOS ) 12T, ponieważ praca ta jest podzielona na kategorie, prowadzi badania gruntów i wykonuje mapy.

To kluczowa rola w każdym projekcie budowy armii.

Obowiązki MOS 12T

Niektóre z bardziej szczegółowych obowiązków związanych z tą pracą obejmują przeprowadzanie testów terenowych i laboratoryjnych materiałów budowlanych, ankiet i szkiców, rysowanie map i wykresów topograficznych z wykorzystaniem systemów CAD (programów komputerowego wspomagania rysowania) i oprogramowania oraz rysowanie schematów instalacji elektrycznych i hydraulicznych w konstrukcjach .

Żołnierze ci zapewniają wsparcie techniczne zarówno dla konstruktorów armii poziomej, jak i pionowej oraz używają technologii GPS do przeprowadzania pomiarów geodezyjnych i budowlanych. Tworzą także modele w skali, które pomagają w planowaniu projektów budowlanych.

Być może pasujesz do tej roli, jeśli:

Szkolenie dla inżynierów wojskowych

Jeśli wybierzesz ten MOS, spędzisz wymagane dziesięć tygodni w podstawowym treningu bojowym (znanym również jako obóz startowy) i 17 tygodni w Fort Leonard Wood w Missouri na zaawansowane szkolenie indywidualne (AIT). Podobnie jak w przypadku wszystkich zadań armii, szkolenie zostanie podzielone na szkolenie w klasie i szkolenie w miejscu pracy.

Trening zapewni znajomość technik geodezyjnych i kreślarskich, interpretacji fotografii lotniczej oraz zasad rysunku architektonicznego i strukturalnego.

Jak zakwalifikować się do MOS 12T

Do tej pracy nie jest wymagane zezwolenie Departamentu Obrony na bezpieczeństwo, ale będziesz potrzebował co najmniej 101 punktów na wykwalifikowanym obszarze technicznym (Armed Services Arped Services Vocational Aptitude Battery ( ASVAB )).

Wymagana jest normalna wizja koloru (więc nie ma koloru) i musisz wykazać, że zdobyłeś zaliczenie na dwa lata matematyki w szkole średniej, w tym algebry i jeden rok nauki ogólnej.

To nie jest praca dla kogoś, kto nie lubi pracować na dworze; Spędzisz dużo czasu w terenie, prawdopodobnie przy każdej pogodzie. Musisz być w stanie spełnić wysokie wymagania armii dotyczące wytrzymałości.

Podobne zawody cywilne do MOS 12T

Ponieważ zostaniesz przeszkolony w zakresie CAD i innych wysoce technicznych systemów, po służeniu jako MOS 12T, będziesz przygotowany na wiele cywilnych prac budowlanych, architektonicznych i inżynieryjnych.