Szkolenie podstawowe w zakresie szkolenia podstawowego w Stanach Zjednoczonych

Oto co się dzieje, gdy rekruta nie może tego zrobić poprzez Boot Camp

Każdego roku jest niewielki odsetek amerykańskich rekrutów wojskowych, którzy nie przechodzą szkolenia podstawowego , inaczej zwanego obozem startowym. Pod wieloma względami jest to prawdopodobnie najlepsze; dla tych, którzy nie mogą ukończyć obozu , kariera w wojsku prawdopodobnie będzie słaba. Lepiej się tego nauczyć wcześnie.

Wszystkie gałęzie serwisu zgłaszają różne powody, dla których rekruci wyrzucali z obozowiska.

Niektórzy rekruci nie są w stanie ukończyć podstawowego szkolenia z powodów medycznych, a niektórzy nie mogą przejść testów wytrzymałościowych, które wymagają demonstracji siły fizycznej.

Inni nie są w stanie poradzić sobie z mentalnymi wymaganiami obozu startowego. Dlatego ważne jest, aby przed zgłoszeniem się zgłosić jakąkolwiek chorobę psychiczną lub fizyczną, ponieważ szanse, że zostanie ona odkryta lub ujawniona podczas obozu startowego są dość wysokie.

Zużycie we wszystkich oddziałach wojska

Według danych Departamentu Obrony, oddziału o najniższym podstawowym współczynniku eliminacji szkoleniowych to Siły Powietrzne, które widzi tylko, że od 7 do 8 procent jego rekrutów rezygnuje z pracy po zakończeniu kursu. Marynarki wojennej , armii i marines rekrutów wypadają w przybliżeniu w tym samym tempie, jak siebie nawzajem, od 11 do 14 procent rocznie.

W przeciwieństwie do tego, co wielu myśli, celem oficerów w szkoleniu podstawowym jest nie tylko popychanie rekrutów do rezygnacji. Obowiązuje Departament Obrony czasu i zasobów, aby rekrutować i szkolić nowych pracowników, więc urzędnicy dokładnie śledzą wskaźniki zużycia, aby ustalić, czy należy wprowadzić jakiekolwiek zmiany lub aktualizacje podstawowych procedur szkoleniowych.

Wyższy niż przeciętny wskaźnik zużycia może sygnalizować, że coś nie działa.

Jak przygotować się do podstawowego szkolenia

Z wyjątkiem upośledzenia fizycznego lub umysłowego, potencjalni rekruci mogą próbować dostać się do stanu zanim się zaciągną, więc kiedy dotrą do obozowiska, są przynajmniej nieco przygotowani. Dowiedz się, jakie są fizyczne wymagania dla gałęzi usług, do której chcesz dołączyć, i postaraj się uzyskać formę.

Ostrzegamy, że nawet jeśli jesteś w doskonałej kondycji fizycznej, trening na obozie treningowym jest rygorystyczny i trudny, nie spełniający oczekiwań większości rekrutów.

Szukam zwolnienia z Boot Camp

Rekruci, którzy wcześnie decydują się na doświadczenie w obozie treningowym, że wojsko nie jest dla nich, powinni najlepiej starać się o absolutorium zwane rozdzieleniem klasy podstawowej (ELS). Nie ma gwarancji, że rekruta szukający ELS dostanie taki, ale jest wart strzały dla tych, którzy są naprawdę pewni.

A dla tych, którzy chcą spróbować "grać" w system, bądź ostrzeżony: prawdopodobnie nie wyjdziesz z obozu treningowego tylko dlatego, że nie zaliczysz części swoich fizycznych testów wytrzymałościowych. Nie-medyczny wskaźnik "recyklingu", oznaczający rekrutów, którzy mają więcej czasu na szkolenie podstawowe, jest mniej więcej taki sam jak wskaźnik rezygnacji.

Najgorszą opcją dla kogoś, kto próbuje wydostać się z obozu startowego jest AWOL, czyli nieobecny bez urlopu. Po podpisaniu umowy rekrutacyjnej jesteś prawnie zobowiązany do wojska. Rekrut po prostu odejście z wojska uważa się za dezercję, która niesie karę karną.