Navy Boot Camp

Podstawowe pytania dotyczące podstawowego szkolenia Navy

Prawie co tydzień do Recruit Training Command przybywa nowy autobus rekrutów - znany również jako Navy Boot Camp. Navy Boot Camp odbywa się w Recruit Training Command Great Lakes (Wielkie Jeziora RTC), na północ od Chicago, Illinois. Jest to jedyne miejsce szkolenia podstawowego dla Marynarki Wojennej od 1999 roku. Pierwsze dni nie są zbyt trudne, ponieważ spędzają czas w ciągu dnia, czekając w kolejce na proces wojskowy.

Wymaga to badań kontrolnych, odpraw i innych przeszkód administracyjnych, które musi przeprowadzić każdy rekrut.

Navy Drill Instructors - dowódcy dywizji rekrutacyjnej

Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy jesteś przydzielony do Wydziału Rekrutów i spotkasz się ze swoim instruktorem. W marynarce instruktorzy nazywają się RDC (Dowódcy Działu Rekrutacji). Adresowanie RDC jako "Sir" lub "Ma'am" spotka się z dodatkową uwagą. RDC to Chief Petty Officers lub drobne oficerowie i mogą adresować jako takie. Ważne jest, aby zwrócić się do podoficera jako "podoficer ________", a szef jako "szef ______". Navy Chiefs czekają z niecierpliwością na nowych rekrutów, którzy będą zwracać się do nich jako "sir" lub "madam". Po tym zwykle pojawia się tyrański pokaz, który ma rzucić rekrutów w kompletny chaos nieporozumień, pokazując jednocześnie, że to naprawdę marynarze z marynarki wojennej są odpowiedzialni za marynarkę wojenną (i nowych rekrutów).

Boot Camp tydzień po tygodniu

P Tydzień : Boot Camp zaczyna się od P-dni, około pięciu dni. Podczas P-dni będziesz poddawany badaniom lekarskim, stomatologicznym i administracyjnym, szczepień i wydawania mundurów. Poznasz podstawy stania zegarka, łańcuchy dowodzenia i organizację życia marynarki wojennej.

Podczas przetwarzania w toku wypełnisz formalności, aby rozpocząć wypłatę wojskową. Na koniec odbędzie się ceremonia oddania do użytku. W tym momencie rozpocznie się oficjalne rozpoczęcie treningu.

Tydzień 1. Po tygodniu rozpoczyna się prawdziwy trening marynarki wojennej i jeśli uważasz, że Twoja RDC była ciężka przez pierwsze kilka dni, poczekaj, aż oficjalnie rozpocznie się pierwszy tydzień. Pierwsze trzy tygodnie Navy Boot Camp są zdecydowanie najtrudniejsze (fizycznie i stresująco). Przez pierwsze trzy tygodnie będziesz prawie pewny, że skończysz. Podobnie jak w przypadku szkolenia podstawowego w siłach zbrojnych i siłach powietrznych, przez pierwsze kilka tygodni okaże się, że nikt nie może zrobić niczego dobrze.

W pierwszym tygodniu będziesz musiał wziąć początkowe kwalifikacje pływackie. Zanim ukończysz obóz, będziesz musiał zaliczyć wymagania dotyczące uprawnień do pływania na 3 poziomie. Także podczas tego pierwszego tygodnia twoje RDC wprowadzi cię w złożoność ćwiczeń wojskowych (marsz). Nauczanie w klasie podczas pierwszego tygodnia będzie dotyczyło rozpoznawania rang i kursów, świadomości gwałtu, równych szans, molestowania seksualnego i braterstwa oraz podstawowych wartości. Pierwszy tydzień to także najbardziej intensywny tydzień fizycznej kondycji.

Tydzień 2 . W drugim tygodniu otrzymasz strój mundurowy (więcej ubrań do szablonu). Jednak nie zachowasz mundurków. Zaraz po tym, jak je wymodelujesz, przewieziesz je do krawca, aby był prawidłowo dopasowany. Twoja praca w klasie będzie składać się z kursu na temat profesjonalizmu, przeprowadzania testów, łańcucha dowodzenia Marynarki Wojennej, pozycji zegarka oraz zwyczajów i uprzejmości. Weź również swój pierwszy pisemny test, obejmujący wszystkie przedmioty, których się nauczyłeś. Oczywiście, trening fizyczny, ćwiczenia i ogólne nawoływanie będą kontynuowane w tym tygodniu.

Kurs "Confidence" - Tydzień 2 w programie boot camp Navy zamyka się podczas pierwszej wizyty na kursie zaufania. Jeśli jesteś w jakimkolwiek kształcie, spodoba ci się ta część kursu. Kurs Navy Boot Camp Confidence Course jest przeznaczony do symulacji przeszkód, które mogą napotkać podczas sytuacji awaryjnych na statku.

Rekruci z OBA (aparat tlenowego oddychania, standardowy sprzęt do zwalczania pożaru na statku) przenoszą worki z piaskiem, rzucają kółka ratunkowe i wspinają się przez zwoje (małe okrągłe drzwi) z pełnymi brezentami. Kurs zaufania nie jest wydarzeniem "indywidualnym". To wysiłek zespołowy. Rekruci kończą kurs w grupach po cztery osoby. Celem jest przekroczenie linii mety jako zespołu, a nie pojedynczych osób.

Tydzień 3 . W trzecim tygodniu mniej nauki w klasie i więcej nauki na rękach. Twoja praca w klasie będzie polegać na szkoleniu o historii marynarki wojennej, prawach konfliktów zbrojnych, zarządzaniu pieniędzmi, komunikacji na statkach, statkach marynarki wojennej i samolotach (skrzydło stałe i skrzydło rotacyjne) oraz podstawowej żeglarskiej. Podsumujesz to z drugim testem pisemnym.

Następnie załóż rękawice i odkurzysz technikę tworzenia węzłów, jako że będziesz mógł ćwiczyć podstawowe umiejętności obsługi linii (w końcu nie możemy mieć nowych rekrutów wiążących węzeł i pozwalających temu lotniskowemu aby odpłynąć od doku, co zirytowałoby Kapitana i niewątpliwie zirytowałoby twojego szefa). Uzyskasz także bezpośrednie doświadczenie i praktykę w zakresie technik pierwszej pomocy. Oczywiście w ciągu trzeciego tygodnia będą trwały krzyki, ćwiczenia i trening fizyczny.

Tydzień 4 . W czwartym tygodniu zauważysz, że nie krzyczysz tak bardzo. Wygląda na to, że albo RDC przestają działać, albo ty i twoi koledzy z łodzi zaczynają działać razem. W zależności od rodzaju kształtu, od którego zaczynałeś, możesz również zauważyć, że twoje mięśnie nie bolą tak bardzo, gdy budzisz się każdego ranka. To dobrze, ponieważ tydzień 4 będzie twoim wstępnym Fizycznym Testem Treningowym. Jeśli nie poradzisz sobie dobrze w tym teście, znajdziesz się w kolejce do "indywidualnego treningu" i pamiętaj, co powiedziałem o tym, że nie chcę tego zrobić. Nie. Żadnej zabawy.

Test Navy PT składa się z sit-reach, curl-up, push-up i biegu / lub pływania. Marynarka wojenna jest jedyną służbą wojskową, która testuje elastyczność. Robią to za pomocą testu sit-reach. Testee siedzi na ziemi z nogami wyciągniętymi z przodu, kolanami prostymi i palcami wskazującymi prosto w górę. Bez szarpnięć i podskakiwania pochylasz się do przodu i dotykasz palcami swoich palców. Musisz nadal dotykać palców u nóg przez co najmniej jedną sekundę. Dostajesz trzy próby.

Podwijanie się to po prostu przysiady z ugiętymi kolanami i ramionami przebijającymi klatkę piersiową. Musisz zdobyć "dobry" lub lepszy wynik w każdym obszarze testu PT, aby ukończyć Navy Boot Camp. (Po Boot Camp wystarczy zdobyć "Satisfactory" lub lepiej w testach PT).

Również w czwartym tygodniu odbierzesz swoje mundurki (miejmy nadzieję, że pasują teraz!) I zrobisz zdjęcia ukończenia szkoły (rocznik).

Tydzień 5 . Piąty tydzień dodaje następujące zadania głównie w klasie, w strzelnicy iw klasie komputerowej / online:

Tydzień 6 . W szóstym tygodniu rekruci zaczynają stosować niektóre z wielu rzeczy, których się nauczyli. Ochrona przed sytuacjami chemicznymi, biologicznymi i radiologicznymi, a także szkolenie w zakresie ochrony sił antyterrorystycznych przy użyciu całego dostępnego sprzętu ochronnego. Ponadto rekruci doświadczają podstawowej kontroli szkód w nagłych wypadkach na statku oraz świadomości kondycji i zdrowia.

Tydzień 7 . Tydzień 7 to Tydzień bitew! Ten tydzień jest zwieńczeniem wszystkich umiejętności nabytych do tej pory i zastosowanych w 12-godzinnym wydarzeniu, które jest męczącym, stresującym i emocjonującym wydarzeniem pracy zespołowej. Test na ogień na żywo w zakresie, końcowy test PT i test gotowości do przeprowadzenia kontroli dowodzenia (stacje bitewne) przeprowadzany jest w tym tygodniu.

Tydzień 8. Tydzień ukończenia studiów. Rekruci są oficjalnymi żeglarzami i zdają egzamin na ceremonii rozdania świadectw. Następnie sprawdzają podstawowe szkolenie i przechodzą do kolejnych szkół, gdzie będą uczyć się konkretnych umiejętności związanych z pracą, o które się ubiegali przed Boot Camp.

Zarabianie w Boot Camp

Bezpośredni depozyt jest obowiązkowy w przypadku wynagrodzenia wojskowego. Powinieneś już mieć założone konto bankowe przed wyjazdem na szkolenie podstawowe i zabrać ze sobą informacje o koncie i kartę bankomatową / debetową. Jeśli nie masz założonego konta, jedną z pierwszych rzeczy, które pracownicy będą robić, będzie wymagać założenia konta w Union Credit Union lub banku bazowym. Jednak może minąć kilka tygodni, zanim bank dostarczy kartę debetową, która wpłynie na twoją zdolność dostępu do twojej płacy. Personel wojskowy opłacany jest 1 i 15 dnia każdego miesiąca. Jeśli te dni przypadają na dzień wolny od pracy, otrzymasz wynagrodzenie w poprzednim dniu roboczym. Twoje wynagrodzenie jest bezpośrednio wpłacane na twoje konto bankowe.