Jak przetrwać wojskowe szkolenie podstawowe

Jak przetrwać szkolenie podstawowe w wojsku

Air Guard / Flickr

Wybór służenia w wojsku Stanów Zjednoczonych to zobowiązanie i wezwanie do służby, które większość osób, które dołączają, ma przed podpisaniem umowy. Wielu uczy się doceniać ich decyzję o służbie podczas treningu lub podstawowego treningu, a niektórym dłużej trzeba poczuć patriotyzm i dumę z noszenia munduru i bycia częścią czegoś większego niż oni sami. Oczywiście są tacy, którzy służą tym, którzy nigdy tego nie rozumieją i nie mają tak wielkiego doświadczenia, jak wielu innych Amerykanów podczas serwowania.

Niektórzy ludzie przechodzą podstawowe szkolenie w trybie przetrwania i mają ciężki czas na codzienne spełnianie standardów, ale w końcu to stwierdzają i mają poczucie spełnienia, jakiego nigdy nie mieli w swoim życiu. Niektóre twarde ładowarki jednak idą na podstawowe szkolenie przygotowane fizycznie i psychicznie na wyzwania, które przed nimi stoją i biorą udział w szkoleniu jako gracz zespołowy i lider wśród swoich rówieśników. Jak Ty to robisz? Przygotuj się fizycznie na początek, a umysł podąży. Dowiedz się, jak być dobrym graczem zespołowym w szkole średniej / na uczelni, niezależnie od tego, czy chodzi o zajęcia sportowe, zespołowe czy klubowe. To niektóre z cennych umiejętności, które możesz zacząć już teraz, które przyniosą ci korzyści podczas podróży wojskowej.

Przetrwać pierwsze cztery lata

Obecnie ponad 40 procent tych, którzy zaciągnęli się do wojska, nie przechodzi przez pierwsze cztery lata. Znaczna ich część nawet nie przechodzi przez obóz treningowy.

Dla wielu jest to spowodowane nierealistycznymi oczekiwaniami. Wojskowy (a zwłaszcza Boot Camp) nie jest tym, za co go uważali. Czasami rekruterzy wykonują zbyt dobrą robotę, sprzedając wojsko jako kolejne zajęcie. Następnie, gdy rekrut budzi się o godzinie 0300 z instruktorem musztry krzyczącym w twarz, mówią do siebie: "Whoa!

Gdzie są "Condos" i "jedzenie dla smakoszy"? Gdzie jest klub NCO i sala gimnastyczna, a także przedmioty z rabatu PX? Gdzie jest praca, o której mi opowiadano? "Jeśli zadajesz te pytania podczas treningu lub na podstawowym poziomie - po prostu odpocznij, wszystko się ułoży po skończeniu szkoły. Aby dostać się do fajnych rzeczy, które oferuje wojsko, musisz znieść test Ten test to obóz treningowy.

Kilka pomocnych fragmentów porad

Bez względu na to, co powiedział ci Twój rekruter, bycie członkiem Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych nie jest po prostu niczym praca cywilna. Musisz to zrozumieć aż do stóp, zanim podpiszesz tę umowę i złożysz przysięgę. W wojsku ZAWSZE będzie ktoś, kto powie ci, co masz robić, kiedy to zrobić i jak to zrobić - i musisz to zrobić. Czasami powiedzą ci, żebyś zrobił coś, czego nie chcesz robić, albo mówisz w sposób, który cię denerwuje. Niewykonanie tego nie jest opcją. Rozmyślne nieposłuszeństwo zgodnemu z prawem porządkowi nie tylko spowoduje, że zostaniesz zwolniony, jak w cywilnej okupacji, może cię wysłać do więzienia. Odpowiedź, aby szybko nauczyć się robić to, co kazano zrobić.

W wojsku będziesz pracował w godzinach, w których masz pracować, będziesz pracować "w nadgodzinach" bez dodatkowej zapłaty, wykonasz zadania, do których jesteś przypisany (nawet jeśli nie dotyczą dokładnie twoja "praca"), będziesz mieszkać tam, gdzie kazano ci żyć, a wdrożysz to, gdzie i kiedy zostaniesz poproszony o wdrożenie.

Jeśli nie jesteś absolutnie gotowy, aby dokonać tych poświęceń, to zrób sobie i rządowi wielką przysługę i nie przyłączaj się. Jednakże, jeśli jesteś gotów zaspokoić potrzeby swojego kraju i swojej służby przed sobą, otrzymasz kilka nagród w karierze wojskowej (lub nawet krótkim okresie służby). Będziesz także jednym z 60%, którzy dotrą do końca świadczenia usług i albo ponownie zapiszecie się, albo odejdą z treścią z honorowym zwolnieniem.

Obóz dla wojskowych jest jak nic, czego nigdy nie doświadczyłeś. Jednak sztywna rutyna i absolutna kontrola nad każdym aspektem twojego życia jest kilka razy gorsza niż normalny obowiązek służbowy - celowo. Zadaniem instruktorów szkolenia (TI's) i instruktorów ćwiczeń (DI) jest dostosowanie nastawienia do militarnego sposobu myślenia (samodyscyplina, poświęcenie, lojalność, posłuszeństwo) lub pokonanie cię, zanim wojsko wyda za dużo pieniędzy na twoim treningu.

Czynią to poprzez stosowanie znacznych stopni stresu fizycznego i psychicznego, a jednocześnie uczą was podstaw zasad wojskowych; oraz zasady, etykiety i obyczaje waszej szczególnej służby wojskowej.

Choć może to wydawać się sadystyczne dla tych, którzy przechodzą przez to, TI i DI naprawdę nie zabijają i nie jedzą małych dzieci w czasie wolnym od pracy. Nie powodują też żadnej szczególnej przyjemności z powodu bólu i dyskomfortu. Programy szkoleniowe są naukowo i psychologicznie zaprojektowane, aby oderwać "cywilów" i zbudować od podstaw dumnego, sprawnego fizycznie i oddanego członka Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Wejdź do niego z małą wiedzą, odpowiednim nastawieniem i kilkoma wskazówkami, a skończysz bez żadnych problemów. Przekonasz się, że obóz boot staje się po prostu trochę łatwiejszy każdego dnia. Możesz również znaleźć w przyszłości, że twoja służba wojskowa była głównym elementem rozwoju, kim jesteś - bez względu na długość służby.

W rzeczywistości, kiedy skończysz i przejdziesz przez ostatnią paradę, może się okazać, że większość cywilów jest po prostu odrobinę niezorganizowana i niezdyscyplinowana, by pasować do twoich upodobań.