Sukces w podstawowym treningu bojowym (BCT)

Podstawowy trening bojowy armii - zamienianie cywilów w żołnierzy

Zdjęcie dzięki uprzejmości army.mil

Army Basic Combat Training (BCT) to podstawowy trening lub obóz dla osób cywilnych, które chcą dołączyć do wojska. Armia BCT zamienia cywilów w żołnierzy i uczy ich marszu, strzelania, umiejętności przetrwania i przygotowuje ich do życia w armii.

Armia ma kilka baz szkoleniowych, w tym Fort Jackson w Kolumbii w Południowej Karolinie ; Fort Knox w Louisville, Kentucky ; Fort Leonard Wood w Waynesville, Missouri ; i Fort Sill w Lawton, Oklahoma .

Miejsce, w którym się uczęszczasz, zależy przede wszystkim od lokalizacji Twojego dalszego zaawansowanego szkolenia indywidualnego (szkolenie zawodowe). W rzeczywistości, jeśli zaciągniesz się do jednego z MOS-ów w Combat Arms , bardzo dobrze możesz otrzymać podstawowe szkolenie i Advanced Individual Training w jednym miejscu: Fort Benning for Infantry ; Fort Knox for Armor; Fort Leonard Wood dla inżynierów, wojskowych i chemicznych.

Rzeczy, które możesz zrobić przed BCT

Znaczna część twoich dziewięciu tygodni w Army BCT będzie zajęta marszem, ćwiczeniami, ceremoniami i stanięciem w formacji. Twoje ramiona będą ci wdzięczne, jeśli poświęcisz trochę czasu, zanim przybędziesz do obozu startowego, aby uczyć się i ćwiczyć podstawy ćwiczenia. Dobrym pomysłem jest także rozpoczęcie gry od zapamiętywania oficera armii i zaciągnięcia się do szeregów . Będziesz także chciał zapamiętać Ogólne Rozkazy Armii.

Jest siedem podstawowych wartości armii, które będą ci nieustannie wbijać podczas twojego dziewięciotygodniowego treningu.

Będziesz żyć, jeść i spać o podstawowych wartościach armii, dopóki nie uznasz ich za część konstytucji. Zapamiętywanie tych siedmiu podstawowych wartości z wyprzedzeniem może dać ci trochę dodatkowego czasu na odpoczynek, podczas gdy inni próbują przypisać je do pamięci.

Każdemu nowemu rekrutowi wydaje się egzemplarz TRADOC Pamphlet 600-4.

Możesz zacząć od nauki czytania niektórych rzeczy, które musisz znać, aby ukończyć naukę w obozie dla początkujących, analizując tę ​​broszurę z wyprzedzeniem.

Przygotowanie fizyczne

Nie zapomnij o treningu i przygotuj się fizycznie do rygorów biegania, pompek, ćwiczeń obciążających i rucking z 40-50 funtów w plecaku przez wiele mil. Będziesz musiał zdać podstawowy test sprawnościowy pompek, sit-sit i 2-kilometrowego biegu, a także bardziej zaawansowany test gotowości bojowej, który obejmuje nowe ćwiczenia, takie jak martwe wyciągi, 250-metrowy (przeciągnij, przenieś, sprint) transfer wahadłowy , podwieszanie kolan, rzut piłki z piłką lekarską, T-pushupy i kolejne 2 milowe bieganie.

Batalion odbioru:

Dobrą wiadomością jest to, że podczas przetwarzania Drążków sierżanci nie będą na ciebie wrzeszczeli (tyle), z wyjątkiem tych wyznaczonych, którzy przetestują cię za pomocą Początkowego testu PT. Rozważ motywację. Jeśli nie zdasz tego testu, spędzisz trochę czasu na szkoleniu wyrównawczym, gdzie nowi instruktorzy ćwiczeń ćwiczą przez jakiś czas.

Będąc w Batalionie Recepcyjnym, dostaniesz strzały, przetworzysz dokumenty, dostaniesz mundury i to bardzo ulubione ze wszystkich - fryzura. W międzyczasie będziesz chodził (trzy razy dziennie), a poczekasz.

Będziesz wiedział, że twoja grupa zbliża się do wyjścia z czyśćca, kiedy sierżant drążenia Cię zauważy.

Pierwsze kilka tygodni po przyjęciu

Od pierwszego tygodnia do trzeciego tygodnia. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz na temat nowego sierżanta, jest to, że wydaje się być innym gatunkiem niż ten, który kręci się wokół Batalionu Odbioru. Wydaje się, że jest znacznie większy, znacznie mniej znaczący i znacznie głośniejszy. Sierżanci szturmowi absolutnie kochają pompki. "Drop and Give me Twenty" to ulubione zdanie (oczywiście wykrzykiwane). Tego pierwszego dnia prawie każdy zostanie "upuszczony". Zostaniesz zrzucony pojedynczo, w parach i jako cały pluton. Zastanów się nad czasem treningu i złagodzenia stresu.

Pierwszy tydzień najlepiej charakteryzuje termin zwany CAŁKOWITĄ KONTROLĄ . Kontrola totalna polega na tym, że żołnierze wykonują tylko to, do czego zostali zmuszeni przez swoich sierżantów.

Pierwsze tygodnie podstawowego szkolenia zdecydowanie nie są czasem na znalezienie lepszego sposobu na robienie rzeczy. Żołnierze przybywają do podstawowej jednostki szkoleniowej z batalionu recepcyjnego i od razu zanurzają się w otoczeniu, w którym każdy ruch, który wykonują, jest badany przez sierżanta.

W pierwszym tygodniu rozpoczniesz trening fizyczny, a zazwyczaj zaczniesz od rana. Typowy dzień w Basic Training trwa od 0430 (Trzeba wstać bardzo wcześnie, aby "zrobić więcej przed 9 rano niż większość ludzi przez cały dzień"), z włączonymi światłami o 21:00 (21:00).

W ciągu pierwszego tygodnia nikt nie będzie w stanie zrobić nic dobrze. Jednak pod koniec pierwszego tygodnia będziesz mógł zrobić to, co ci powiedziano, kiedy już to usłyszałeś, i dokładnie, jak ci kazano to zrobić. Słowo "dlaczego?" zostanie usunięty chirurgicznie ze słownika przed upływem pierwszego tygodnia.

Stały obowiązek strażnika.

Armia używa "strażników straży pożarnej", co oznacza to samo: dwugodzinne zmiany chodzenia po barakach, pilnowanie, na wypadek gdyby ktoś próbował ukraść lub, co gorsza, podpalić.

Total Control kontynuuje drugi tydzień, wraz z kursami na temat podstawowych wartości armii (w tym klas na temat molestowania seksualnego i relacji rasowych) oraz innych tematów związanych z wojskiem (takich jak podstawy walki na bagnety i szkolenia z pierwszej pomocy). W drugim tygodniu można również ćwiczyć hakowanie, kaszel i płacz w "komorze gazowej". Zwykle występuje po południu, krótko po lunchu. Bez względu na to, jak głodny jesteś tego dnia, zjedz lekki lunch. Będąc w komnacie, zdejmiesz maskę dwa razy (raz podnosisz maskę, aby podać swoje imię, rangę i numer ubezpieczenia społecznego). Jeśli potrafisz uciec z zamkniętymi oczami i nie oddychać tymi paskudnymi rzeczami, idź po niego. Jednak znacznie bardziej prawdopodobne jest, że sierżant drążenia upewni się, że otworzysz oczy i odczekasz przynajmniej mały oddech, zanim wyjdziesz z komnaty.

Również podczas drugiego tygodnia zostaniesz wprowadzony do swojego karabinu. To jest karabin. Dokładniej, jest to "karabin M4". Nie możesz go nakręcić w drugim tygodniu. W tej chwili możesz nauczyć się go trzymać, wycelowywać, rozbierać, czyścić, a następnie ponownie składać, ponownie rozbierać.

Podczas ostatniego tygodnia Fazy I, sierżanci wiertniczy (bardzo powoli) zaczną przenosić nacisk szkolenia z jednostki na "zespół". Zostanie ci przydzielony "Bohater bitwy, twój przyjaciel bitewny jest jak twój syjamski bliźniak, będziesz wszędzie chodził i robił wszystko razem, oczywiście, tak jak w przypadku wszystkich tygodni, trening fizyczny i ćwiczenia trwają w trzecim tygodniu, a także więcej treningów / ćwiczyć zdejmowanie karabinu i składanie go razem.

Broń i czas szkolenia bojowego

W ciągu 4-6 tygodni będziesz spędzał większość swojego czasu na różnych dystansach. Zaczniesz od podstawowego strzelania M4 (po prostu spróbuj trafić cele) i przejdź do dalszych celów, wyskakujących celów, granatów, granatników i innych. Będziesz zaskoczony, jak wiele różnych zasięgów ma jeden post armii.

W 5. tygodniu otrzymasz praktykę z użyciem bagnetów i wprowadzenie do broni przeciwczołgowej i innej ciężkiej broni. Otrzymasz również praktykę negocjującą tor przeszkód. Będziesz także mógł pobiegać na tor przeszkód z nowym przyjacielem (karabin M4). Ty i twój Battle Buddy będziecie również pracować jako "zespół".

Gdzieś w szóstym tygodniu zauważysz, że sierżant drążenia nie wrzeszczy tak bardzo jak kiedyś. W rzeczywistości czasami wydają się niemal ludźmi. Będziesz kontynuował codzienne PT, a także ćwiczysz podstawowe ćwiczenia i ceremonie. Do tej pory powinieneś być w stanie strzelać prosto i poruszać się po podstawowych przeszkodach bojowych.

Idąc na pole

Tydzień 7-9, podczas wyzwania, jest to największa frajda podczas podstawowego szkolenia bojowego w armii. W pierwszym tygodniu fazy III podejmiesz ostateczny test PT. Ostateczny test PT składa się z rocznego egzaminu PT standardowej armii . Musisz zdobyć co najmniej 150 punktów, aby przejść szkolenie podstawowe.

Nauczysz się, jak ustawiać namioty, iść na nocne patrole i wykonywać nocne operacje. Nauczysz się również doceniać Sale Armii Chow, ponieważ wszystkie posiłki w terenie będą składały się z MRE.

Tydzień 8 Basicu zakończy się treningiem terenowym (FTX) ze specjalnym ćwiczeniem taktycznym. Rekruci następnie przechodzą przez Victory Forge, ostatnią trzydniową podróż w terenie przed ukończeniem studiów. To ćwiczenie łączy wszystko, czego nauczyłeś się w podstawowym razem. Sierżant Drillera doradzi (i ochroni cię przed zranieniem), ale decyzje taktyczne będą podejmowane przez przywódców plutonu i dowódców oddziałów. Chociaż różnią się one scenariuszami, wszystkie programy szkolenia w zakresie walki podstawowej w armii obejmują to wydarzenie finałowe. Po zakończeniu wydarzenia terenowego powrócisz do krótkiej, nieformalnej ceremonii, w której przejdziesz od cywilów do żołnierzy.

Ostatni tydzień poświęcony jest przygotowaniom do ceremonii ukończenia szkoły. Podstawowe szkolenie w armii ma na celu stworzenie podstaw do dyscypliny i podstawowej walki. Twój prawdziwy trening rozpocznie się jednak po przejściu do podstawowego szkolenia indywidualnego (AIT).