Przegląd instalacji wojskowych - Fort Jackson, Karolina Południowa

 • 01 Przegląd / Misja

  Trening wojskowy Sir! Fort Jackson. .tysiąc

  Army's Boot Camp : Jako największy i najbardziej aktywny ośrodek szkolenia początkowego w armii amerykańskiej, Fort Jackson szkoli ponad 50 000 żołnierzy rocznie w Basic Combat Training (BCT) i Advanced Individual Training (AIT) w Fort Jackson.

  Misja

  Podstawową misją Fort Jackson jest zapewnienie armii wyszkolonych, zdyscyplinowanych, zmotywowanych i sprawnych fizycznie żołnierzy, którzy rozumieją podstawowe wartości armii i koncentrują się na pracy zespołowej.

  Fort Jackson z dumą akceptuje nowe wyzwania związane z wojną z terroryzmem i jest gotów przyjąć każdą dodatkową misję wspierającą obronę naszego kraju.

  Oficjalna strona internetowa dla Fort Jackson

  Przewodnik po instalacji podstawowej

 • 02 Informacje podstawowe - Fort Jackson

  Fort Jackson znajduje się w samym sercu regionu Midlands w Karolinie Południowej i jest częścią Kolumbii. Kolumbia, Południowa Karolina to miasto pełne setek lat historii, przechowywane w muzeach, kościołach, zabytkach i domach plantacyjnych. Jego łagodny klimat umożliwia turystom i mieszkańcom rekreację na świeżym powietrzu przez cały rok. Kolumbia jest również znana z ogrodu zoologicznego i botanicznego, sportu, sztuki i lokalnych wydarzeń specjalnych.

  Fort znajduje się na 52 000 akrach i ma ponad 100 pasm i pól treningowych oraz 1160 budynków. Żołnierze, cywile, emeryci i członkowie rodziny tworzą społeczność Fort Jackson, która wciąż rośnie w liczbach i obiektach.

 • 03 Liczba ludności / główne jednostki przydzielone

  Fort Jackson. .tysiąc

  Ponad 3000 żołnierzy i ich 14 000 członków rodziny zostaje przydzielonych do instalacji i sprawia, że ​​ten obszar staje się ich domem. Fort Jackson zatrudnia prawie 5200 cywilów i zapewnia usługi dla ponad 36 000 emerytów i członków ich rodzin. Dodatkowe 12 000 studentów uczęszcza każdego roku na kursy w Instytucie Wspierania Żołnierzy, Centrum Kapelana oraz Szkole i Szkole Sierżanta.

  Fort Jackson jest także domem dla Instytutu Wsparcia Żołnierzy Armii USA, Ośrodka Kapelanów Armii USA i Szkoły oraz Akademii Obrony Oceny Wiarygodności.

  165. Brygada Piechoty: Kliknij tutaj

  • 1-34 Batalion Piechoty
  • 3-34 Batalion Piechoty
  • 2-39 Batalion Piechoty
  • 3-39 Batalion Piechoty
  • 1-61 Batalion Piechoty

  193 Brygada Piechoty

  • 1-13 Batalion Piechoty
  • 2-13 Batalion Piechoty
  • 3-13 Batalion Piechoty
  • 2-60 Batalion Piechoty
  • 3-60 Batalion Piechoty

  oraz 120. batalion przyjęć AG, w którym przetwarzane są początkowe stażystki.

  171. Brygada Piechoty - batalion specjalnych żołnierzy

 • 04 Zwiedzanie i życie na Fort Jackson SC

  Army BCT. .tysiąc

  Wizyta w Fort Jackson w Południowej Karolinie - Tymczasowe zakwaterowanie jest organizowane przez Fort Jackson Welcome Center, które jest otwarte 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Centrum powitania znajduje się tuż przy bramce 2.

  Obiekty Fort Jackson są dostępne dla personelu wojskowego (wszystkie stopnie / stopnie), członków ich rodziny, gości oraz emerytowanych wojskowych i ich gości. W tym obiekcie można uzyskać informacje na temat zakwaterowania tymczasowego na post, a także odesłania do tymczasowego zakwaterowania poza miejscem. Zalecane jest dokonywanie rezerwacji hotelowych na długo przed przyjazdem. W sezonie PCS kwatera główna jest często zarezerwowana. Dokonując rezerwacji, upewnij się, że trzymasz przy sobie swój numer potwierdzenia, to jest twój dowód rezerwacji, a bez niego twój pokój może być przypisany komuś innemu.

  Rzeczy do zrobienia w okolicach Fort Jackson

  MWR W Fort Jackson

  Columbia South Carolina

  Mieszkaniowy

  Po przybyciu do Fort Jackson będziesz musiał zgłosić się do Strom Thurman Building w celu przetworzenia, gdzie zostaniesz zabrany do biura mieszkaniowego. Jeśli zdecydujesz się żyć na poczcie, przedstawiciel Balfour Beatty Communities będzie tam, aby rozpocząć proces składania wniosku. Średni czas oczekiwania zależy od wielkości domu. Żołnierze mogą wejść natychmiast lub co najwyżej 1 tydzień. Obecnie istnieje ponad 800 domów rodzinnych w ośmiu charakterystycznych dzielnicach.

  Członkowie jednoosobowej służby bez osób zależnych, E1 - E5 mają przydzieloną oddzielną sypialnię ze wspólną kuchnią / wanną w koszarach. Pojedynczy Żołnierz E6 i wyżej są uprawnieni do przebywania poza postem. Mieszkania, domy miejskie i domy są dostępne do wynajęcia. W niektórych przypadkach Żołnierze mogą zdecydować się na zakup.

  Szkoły

  Urzędnik ds. Kontaktów ze szkołą może pomóc w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących przechodzenia do szkół w Fort Jackson oraz okolicznych okręgów szkolnych.

  Fort Jackson jest domem dla dwóch szkół podstawowych obsługujących klasy Przedszkole do 6 klasy. Są administrowane przez Domową Szkołę Podstawową i Średnią (DDESS) oraz Departament Edukacji Obronnej (DODEA). Pierce Terrace Elementary kształci Pre K przez 1. klasę. CC Pinckney Elementary kształci klasy od 2 do 6. Szkoły te wspierają dzieci personelu wojskowego mieszkającego w Fort Jackson. Uczniowie w klasach 7-12 mieszkający na Fort Jackson uczęszczają do szkoły Richland District Two Schools. Uczniowie klas 7 i 8 uczęszczają do gimnazjum Dent, a uczniowie klas 9 i 12 uczęszczają do szkoły średniej Richland Northeast.

  Dzieci personelu wojskowego żyjące poza miejscem pracy są wspierane przez głównie dwa okręgi szkolne: Richland District 1 i Richland District 2. Większość wojskowych dzieci Fort Jackson chodzi do szkół w dystrykcie Richland District 2, które składają się z 15 szkół podstawowych, 6 gimnazjów i 4 szkół wyższych. Szkoły. RD2 oferuje 15 programów magnetycznych w różnych szkołach. Fort Jackson ma również aktywną grupę szkolną.

  Opieka nad dzieckiem

  Usługi dla dzieci i młodzieży zapewniają kompleksowe usługi dla rodzin zainteresowanych rejestrowaniem swoich dzieci w ramach usług dla dzieci i młodzieży. Informacje o wakacie i listy oczekujących są tam przechowywane, podobnie jak informacje o wszystkich dostępnych programach. Opieka opiekunki dla nastolatków oferowana jest w ramach naszego programu zajęć instruktażowych.

  W Ft są dwa centra rozwoju dziecka. Jackson. The Scales Avenue Center ma pojemność operacyjną dla 359 dzieci i zapewnia podstawową opiekę całodniową. Ponadto ośrodek oferuje niepełne zajęcia dla rodziców zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin oraz program dla dzieci w wieku przedszkolnym dla rodziców niepracujących. W niedziele ośrodek zapewnia godzinową opiekę nad usługami kapłańskimi.

  Rodzinny program opieki nad dziećmi to system domowej opieki nad dziećmi. Członkowie rodziny mieszkający w budynkach rządowych, którzy regularnie zapewniają opiekę ponad 10 godzin tygodniowo, muszą uzyskać certyfikat za pośrednictwem tego programu.

  Program usług w zakresie wieku szkolnego wypełnia lukę między usługami rozwoju dzieci a usługami młodzieżowymi i zapewnia programy dla młodzieży w klasach 1-5. Program jest certyfikowany przez DOD i akredytowany przez NSACA i zapewnia transport do i od szkół podstawowych na poziomie podstawowym oraz wyznaczonych szkół off-post.

  Medyczny

  Moncrief Army Community Hospital to główna placówka medyczna Fort Jackson. Zapewnia ponad 400 000 wizyt ambulatoryjnych i ponad 5 milionów procedur laboratoryjnych rocznie. W ciągu 15 minut od Fort Jackson znajdują się trzy szpitalne pogotowie ratunkowe. W nagłych wypadkach musisz udać się do najbliższej pogotowia lub zadzwonić pod 911.

  TRICARE Pierwsi beneficjenci i żołnierze-szkoleniowcy zostaną skierowani do obszaru specjalnej opieki specjalistycznej w celu pilnej opieki. Szpital Community Hospital Moncrief zapewnia ostrą i rutynową opiekę dzięki mianowaniu do wszystkich beneficjentów programu TRICARE Prime.

  Medical Phone Book