Przegląd instalacji - Fort Leonard Wood, Missouri

 • 01 Przegląd / Misja

  Kurs Treningu Zaufania. .tysiąc

  Fort Leonard Wood, wspólnota wojskowa położona w pięknym południowo-centralnym Missouri Ozarks, obejmuje ponad 61 000 akrów. Fort znajduje się w hrabstwie Pulaski w stanie Missouri. W Fort Leonard Wood mieści się centrum pomocy manewrowej US Army, w którym wszyscy żołnierze chemikaliów, inżynierowie i żandarmeria oraz wielu marines, lotnicy, marynarze, straż przybrzeżna i międzynarodowi studenci z państw sprzymierzonych przechodzą szkolenie.

  Od 2000 r. Fort Leonard Wood jest domem dla szkół treningowych dla Army Engineer, Chemical i Military Police Schools w połączonym Mananever Support Center (MANSCEN).

 • 02 Informacje podstawowe

  Armia. .tysiąc

  Fort Leonard Wood to instalacja armii amerykańskiej z innymi oddziałami oddziałów, która przekształciła się w najlepsze Army Center of Excellence, które rocznie trenuje około 90 000 żołnierzy i cywilów.

  Fort znajduje się w hrabstwie Pulaski, które liczy prawie 45 000 mieszkańców. Granicą instalacji na północ są miasta Waynesville i St. Robert, z przybliżoną łączną populacją 6 700 osób. Post znajduje się dwie godziny jazdy na wschód od St Louis.

  Oficjalna strona Fort Leonard Wood

  Spis telefonów

 • 03 Liczba ludności / główne jednostki przydzielone

  Fort Leonard Wood Military Police School. Oficjalna grafika USMC

  Fort Leonard Wood jest domem dla 3. Brygady Chemicznej, 1 Brygady Inżynieryjnej, 3. Brygady Treningowej i 14 Brygady Policji Wojskowej. Cała policja, inżynier i żandarmeria wojskowa oraz transport Żołnierze, a także oddziały piechoty morskiej, lotniczej i żeglarskiej oraz międzynarodowi studenci pokrewnych państw przechodzą szkolenie w Fort Leonard Wood.

  Fort Leonard Wood jest teraz domem dla Centrum Wsparcia Doskonałości Manewr, obecnie szkoli i kształci członków służby oraz rozwija doktrynę i zdolności dla Szkolno-Doktrynowych Dowództw US Army, Biologicznej, Radiologicznej i Nuklearnej Szkoły, US Army Engineer School i US Army Military Szkoła policyjna.

  Ludność w instalacji składa się z prawie 6000 czynnych obowiązków; 12.000 plus członków rodziny; i 3000 cywilów.

 • 04 Zwiedzanie / życie na forcie Leonard Wood

  Fort Leonard Wood udostępnia tymczasowe obiekty noclegowe.

  Placówka dla cudzoziemców przebywających bez opieki jest przeznaczona głównie dla żołnierzy, którzy odwiedzają Fort Leonard Wood w celach edukacyjnych. Zwierzęta nie są akceptowane w UEPH.

  Morelli Heights zawiera dwa rodzaje obszarów noclegowych: pokoje przedłużone i apartamenty.

  Sturgis Heights zawiera dwa rodzaje pokoi: pokoje przedłużonego pobytu i apartamenty rodzinne.

  Foster Lodge ma 70 pokoi, z których cztery są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój jest apartamentem z jednym łóżkiem typu queen size i oddzielną częścią dzienną.

  Mieszkaniowy

  Fort Leonard Wood Homes oferuje możliwość przemieszczania się w gotowych domach dwu-, trzy- i cztero-sypialniowych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i miejskich. Mieszkańcy Fort Leonard Wood korzystają z wygody 24-godzinnej konserwacji, usług pielęgnacji trawników i imprez społecznościowych.

  W Fort Leonard Wood nie ma stałej siedziby kawalerów. Kawalerowie w klasie od E1 do E3 otrzymują miejsce w Koszarach Speckera. Kawalerowie w klasie E4 do E5 mają przydzielone kwatery mieszkalne na ulicy Indiana Ave. Są to odnowione kwatery rodzinne, które zostały ponownie przydzielone do użytku przez pojedynczych żołnierzy. Cały personel w klasie od E6 do E9 musi rezydować poza postem.

  Strona Fort Leonard Wood Homes na Facebooku

  Szkoły

  Waynesville R-VISchools służą obszarowi i ludności, jak żadna inna w stanie Missouri. Około 75 procent studentów to członkowie rodziny wojskowej, których rodzice są przydzieleni do Fort Leonard Wood. Pozostałe 35 procent pochodzi z Waynesville-St. Społeczności Roberta. Wielu uczniów w okręgu szkolnym urodziło się w innych stanach niż Missouri, a niektórzy w innych krajach.

  Opieka nad dzieckiem

  Wydział ds. Dzieci i Młodzieży w Fort Leonard Wood zapewnia wsparcie dla rodzin instalacyjnych poprzez pięć oddziałów. Centrum Rozwoju Dziecka w Fort Leonard Wood (FLW) oferuje całodniową, całodobową i godzinową opiekę nad dziećmi w wieku od 6 tygodni do 5 lat, które nie uczęszczają do szkoły. Program Family Child Care (FCC) to program opieki domowej, który oferuje rodzinną atmosferę z ograniczoną liczbą dzieci. FCC oferuje także całodniową, całodobową i godzinową opiekę, ale również oferuje opiekę o przedłużonej godzinie obejmującą poranne, wieczorne i weekendowe leczenie.

  Program usług dla osób w wieku szkolnym to program przed i po szkole oraz całodniowy program w dni pozaszkolne. Ten program jest przeznaczony dla dzieci od przedszkola do piątej klasy.

  Program usług dla osób w wieku szkolnym oferuje kilka programów, w tym program Przed / Po szkole, Program na cały dzień i Program na wiek szkolny.

  Opieka medyczna

  Ogólny szpital szpitalny Leonard Wood Army (GLWACH) znajduje się w budynku 310. GLWACH to nowoczesne, 75-osobowe pomieszczenie, w którym pracuje ponad 900 pracowników medycznych, dentystycznych i administracyjnych. GLWACH zapewnia opiekę stacjonarną i ambulatoryjną ponad 30 000 beneficjentom. Spis telefonów

  Opiekę ambulatoryjną w Fort Leonard Wood można uzyskać za pomocą jednej z dwóch opcji: opcji Family Practice Service lub Multi-Specialty Option, która obejmuje usługi kliniki internistycznej, kliniki pediatrycznej i usług OB / GYN.

  Opcja kliniki poradni rodzinnej - w ramach tej opcji lekarze zapewniają szeroki zakres opieki medycznej pacjentom w każdym wieku. W ramach zespołu podstawowej opieki medycznej, kierowanego przez lekarza rodzinnego, rodzina może otrzymywać drobne problemy medyczne i chirurgiczne oraz oceniać i leczyć ostrą i przewlekłą chorobę. Egzaminy z opieki zdrowotnej, obejmujące również dzieci