Dowiedz się o stażach z General Electric (GE)

Uzyskaj informacje na temat możliwości dostępnych dla studentów studiów licencjackich i magisterskich

W 1892 r. Edison General Electric Company (założona w 1890 r. Przez Thomasa Alvę Edison) i jej główny konkurent, The Thomson-Houston Company, połączyły się i wezwały nową organizację General Electric Company (GE). Łącząc dynamo i inne urządzenia elektryczne, w tym żarówkę elektryczną, którą Thomas Edison przyniósł do stołu i dominującą firmę zajmującą się innowacjami elektrycznymi, Thomson-Houston, która stała się silniejsza dzięki serii fuzji.

Te dwie firmy były w stanie połączyć swoje indywidualne patenty i technologie, aby móc produkować kompletne instalacje elektryczne. Każdy, kto mieszka na północnym wschodzie, może odwiedzić Muzeum Innowacji i Nauki w Schenectady w stanie Nowy Jork, które prowadzi archiwum historycznych informacji i fotografii firmy GE w swojej Sali Historii Elektrycznej.

Praktyki i Co-Ops

Interning w GE zapewnia studentom możliwość podjęcia najtrudniejszych wyzwań dzięki pracy z najlepszymi ludźmi i technologiami w branży. GE szczyci się znalezieniem rozwiązań na rynkach energii, zdrowia i domu, transportu i finansów. GE zapewnia praktyki i kooperacje na całym świecie, dając studentom szansę zdobycia doświadczenia w pracy w Ameryce Północnej lub uczestniczenia w cennych doświadczeniach za granicą . GE zostało wybrane przez Forbes jako numer 7 najlepszych najlepszych miejsc do stażu w 2012 roku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, że możesz pracować w pełnym wymiarze godzin, jako stażysta otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie i zostaniesz cenionym członkiem zespołu GE. Stażyści i spółdzielnie mogą również uzyskać takie same korzyści, które są dostępne dla pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze czasu pracy GE, takie jak naliczone czasy urlopu i możliwości nawiązania współpracy z menedżerami i innymi stażystami podczas sesji informacyjnych, targów pracy, imprez towarzyskich i zajęć rekreacyjnych.

Kwalifikacje na stanowiska różnią się w zależności od kraju.

Stanowiska w stażach i spółdzielniach można znaleźć w następujących lokalizacjach

Programy specjalne

GE oferuje wiele różnych programów dla studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie pracując dla popularnej i ugruntowanej firmy.

Dostępne programy

Praktyki biznesowe za granicą

Program praktyk afrykańskich: GE obecnie rekrutuje studentów wyższych uczelni / uniwersytetów do pracy w administracji i wsparciu w funkcji zarządzania przedsiębiorstwem w następujących lokalizacjach: Nigeria, Ghana, Angola, RPA, Zambia i Kenia.

Staż w technicznych kontrolach technicznych / elektryczne: studenci, którzy chcą stać się częścią organizacji i liderem technologii i innowacji, będą chcieli dowiedzieć się więcej o tej możliwości dla inżynierów lub studentów podyplomowych. Ten staż trwa 6 miesięcy, a ci studenci, którzy odnieśli sukces, będą mieli szansę wziąć udział w wyborze Programu Edison Engineering Development Program (EEDP), który odbędzie się w maju.

Kwalifikacje

Lokalizacja: Firenze, Włochy

Program zarządzania finansami (FMP):

GE Global Growth & Operations - GE Niemcy

Praktyka FMP GE to pierwszy krok, który muszą podjąć kandydaci, aby wziąć udział w prestiżowym programie FMP GE. Studenci, którzy ukończyli program, zostaną uznani za absolwenta studiów dziennych.

FMP to intensywny dwuletni program przywództwa na poziomie podstawowym, który obejmuje cztery zadania rotacyjne. Uczestnicy spędzą od 6 do 12 miesięcy, budując swoją wiedzę i umiejętności w określonych obszarach, takich jak planowanie i analiza finansowa (FP & A), administracja czy finansowanie łańcucha dostaw.

Kwalifikacje

Lokalizacja

Frankfurt

Ubiegając się o staże, pamiętaj o wypróbowaniu pięciu łatwych sposobów poprawy listu motywacyjnego i 5 sposobów poprawy CV przed wysłaniem dokumentów.

5 kroków do poprawy CV

  1. Uporządkuj swoje informacje
  2. Podkreśl swoje kwalifikacje
  3. Użyj punktorów, aby wyświetlić ważne informacje
  4. Uwzględnij tylko istotne informacje i usuń bałagan
  5. Upewnij się, że Twoje CV jest wolne od błędów

5 kroków do ulepszenia listu motywacyjnego

  1. Zaadresuj list motywacyjny do właściwej osoby
  2. Przyciągnij uwagę czytelnika
  3. Spraw, aby Twój list motywacyjny się wyróżniał
  4. Upewnij się, że list motywacyjny nie zawiera błędów
  5. Poproś o wywiad na końcu twojego listu

Postępując zgodnie z tymi 10 krokami, będziesz na najlepszej drodze do tego, aby zostać zauważonym przez pracodawców w nadziei, że zostaniesz wezwany na rozmowę kwalifikacyjną . Jedynym celem życiorysu i listu motywacyjnego jest wylądowanie wywiadu, więc wysiłek potrzebny, by poprawić twoje dokumenty, jest wart wysiłku.