Trenerzy piechoty morskiej, część pierwsza

Każdy nowy Marine musi zostać przeszkolony w zakresie podstawowej wojskowej specjalności zawodowej (MOS), od piechoty po mechanika płatowca , ale niewiele będzie dzieliło te techniczne specjalności od cywilnej pracy (OK, dam ci piechotę), czyż nie nie dla podstaw podstawowego szkolenia wojskowego, który zapewnia, że ​​każdy od załogi czołgu do kucharza jest w stanie sprostać tytułowi "Marine" w czasie kłopotów.

Mimo że wszystkie poniższe zadania są wymienione w Podręczniku MOS dla Marine Corps, żaden z nich nie jest uważany za podstawowy MOS - to znaczy, że nie są one ścieżkami kariery tak długo jak tymczasowe zadania. Niemniej jednak, wszystkie one są kluczowymi komponentami utrzymania siły w gotowości i mogą zapewnić odświeżającą ucieczkę od zwykłych dla Marines, którzy czują nieco monotonii wkraczającej w ich rutyny. Z mojego doświadczenia jako planisty kariery, znalazłem nawet kilka z tych prac przydatnych do poprawienia życia rezerwowych Marines, którzy często nie kwalifikują się do ekscytujących zmian scenerii, takich jak obowiązek Marine Guard Guard .

 • 01 Instruktorzy ćwiczeń (MOS 0911)

  Oczywiście to na czele listy trenerów. W żadnym razie nie jest to ostateczna szkoła trudnych uderzeń korpusów, ale Dieslowie są pierwszymi i najbardziej utalentowanymi trenerami, z którymi Marines spotykają się i często udzielają najtrwalszych lekcji. Jako specjalny obowiązek obowiązków, obowiązek DI jest ograniczony do niektórych aktywnych Marines, którzy spełniają surowe kwalifikacje, aby służyć jako twarz Korpusu w magazynach rekruta z Parris Island lub San Diego .
 • 02 Marine Combat Instructors (MOS 0913)

  Robert Nickelsberg / Getty Images

  Przygoda nie kończy się, gdy przeżyjesz trzy miesiące z rąk bezwzględnych DI (wiele się nauczyłem, ku mojemu przerażeniu, czego oczekiwałem?) Przed przejściem do szkoły MOS, wszyscy Marines muszą wziąć udział w podstawowym szkoleniu bojowym. Dla tych, którzy zmierzają do piechoty, oczywiście Batalion Treningowy Piechoty jest ich szkołą MOS, podczas gdy inni uczestniczą w skróconej wersji, zwanej Marine Combat Training, zaprojektowanej w celu zaszczepienia podstawowych umiejętności piechoty.

  Przez cały kurs, uczniowie są wspierani dzień i noc przez swoich instruktorów bojowych, doświadczonych Marines zdolnych do szkolenia ich w błocie i błocie na różne tematy, w tym podstawowe ukrywanie i kamuflaż, posługiwanie się ciężką bronią jak karabin maszynowy kalibru .50 i anty -tank pociski, i używając taktyki drużyny, aby przetrwać noc.

  Instruktor walki jest uważany za coś specjalnego, jak instruktor drążenia, ale bez tak wielu dzwonków i gwizdków (na przykład, nie ma kampanii wstrząsającej przyznaniem trzyletniej służby jako instruktor walki, pomimo lat lobbowania od absolwentów.) Marines musi być co najmniej kapralem (E-4) i nie większym niż sierżant artylerii (E-7) i spełniać wszystkie standardy fizyczne i szkoleniowe oczekiwane od marines. Kęs 0913 był kiedyś ograniczony tylko do doświadczonych żołnierzy piechoty, i chociaż jest to prawdziwe w przypadku żołnierzy piechoty w Batalionie Treningowym Piechoty, pole zostało otwarte dla kompetentnych piechurów nieprzyjacielskich (w tym kobiet) w celu szkolenia żołnierzy piechoty morskiej. MOS 0913 jest również ograniczony do aktywnych Marines.

 • 03 Instruktorzy sztuk walki (0916) i instruktorzy-trenerzy (0917)

  John Moore / Getty Images

  Od czasu, gdy korpus piechoty morskiej przebudował swój system walki wręcz z wprowadzeniem Programu walki sztuk walki (MCMAP) w 2001 roku, "Marine-Fu" był podstawą treningu fizycznego i etycznego w każdej bazie i stacji w Korpus. W związku z tym personel organicznej trenerki jest niezbędny niemal wszędzie, gdzie znajdziesz więcej niż dwóch marines walących głowami.

  Wszyscy marines są teraz zobowiązani do zakwalifikowania się w MCMAP na poziomie podstawowym - tan pas - w obozie startowym. Aby stać się instruktorami zdolnymi do prowadzenia treningu dla pasów tan i szarego (drugiego poziomu) pasów, Marines muszą sami mieć szary pas, a także kończyć profesjonalne kształcenie wojskowe wymagane od ich obecnej rangi, takie jak kurs kaprala lub sierżanta. Następnie mogą rozpocząć szkolenie na kursie zatwierdzonym przez Korpus, który wprowadza instruktorów MCMAP.

  Po co najmniej sześciu miesiącach jako instruktor, Marines na poziomie lub powyżej rangi sierżanta (E-5) i posiadający zielony pas może zostać instruktorem-trenerem, którego zadaniem jest szkolenie Marines na wyższy poziom pasa, a także szkolić nowych instruktorów MCMAP. Stawiają im coraz surowsze kryteria wstępu, w tym najwyższy wynik sprawności fizycznej, brak historii operacji lub złamanych kości przez co najmniej pół roku i muszą uczestniczyć w siedmiotygodniowym kursie w Quantico, VA .

  Wszyscy potrzebują instruktorów MCMAP, w tym jednostek rezerwowych, co sprawia, że ​​szkolenie MOS jest doskonałą okazją dla rezerwistów morskich do wyjścia poza ich strefy komfortu.

 • 04 Więcej w części drugiej:

  Carl Court / Getty Images
  • Instruktorzy ds. Bezpieczeństwa i przetrwania
  • Strzelectwo i instruktorzy
  • Range Officers