Codzienne obowiązki instruktora musztry piechoty morskiej

Instruktor musztry morskiej jest legendarny

Instruktorzy musztry morskiej mają za zadanie przekształcanie rekrutów w marines o twardych jak gwoździe, a ich reputacja jako twardej (i czasami wrednej) jest dobrze znana.

Filmy zazwyczaj przedstawiają ich jako krzyczących na podwładnych w celu ich wzmocnienia (pomyśl "Full Metal Jacket"), ale jest to niezwykle ważna praca, która wymaga fizycznej i psychicznej wytrzymałości. Jest powód, dla którego instruktorzy musztry morskiej nie są ciepli i nieostrożni.

Oprócz pomagania rekrutom w rozwijaniu wytrzymałości i hartu ducha, których potrzebują jako marines, instruktorzy szkoleniowi kształcą swoje plutony na temat historii i tradycji marines, etykiety wojskowej i niektórych przepisów marynarki wojennej.

Kwalifikacje jako instruktor musztry morskiej

Instruktor wiertniczy (lub DI) nie jest podstawową specjalnością wojskową (PMOS), podobnie jak inne prace morskie, ale jest to tzw. Zadanie specjalne, czyli B-kęs. To nie jest poziom podstawowy; tylko marines, którzy już raz zapisali się na listę startową i przeszli szkolenie w innym PMOS, kwalifikują się.

Instruktor wiertarki nie jest ścieżką kariery jako takiej, więc każdy Marine o odpowiednim temperamencie i wytrzymałości jest potencjalnie uprawniony do służby w tej pracy.

Ten MOS jest otwarty dla Marines pomiędzy szeregami sierżanta i głównego sierżanta / głównego sierżanta. Będą jeździć przez nowy pluton marines co trzy miesiące i recytują to zobowiązanie przed rozpoczęciem każdego z nich:

Ci rekruci są mi powierzeni.
Wyszkolę ich najlepiej jak potrafię.
Rozwinę ich w inteligentnie zdyscyplinowanych, sprawnych fizycznie, w zasadzie wyszkolonych Marines, dokładnie zindoktrynowanych w miłości do Korpusu i kraju.
Będę ich żądał i zademonstruję własnym przykładem najwyższe standardy osobistego postępowania, moralności i umiejętności zawodowych.

Szkolenie jako instruktor musztry morskiej

Istnieją dwie lokalizacje szkolenia dla instruktora : na Parris Island w Południowej Karolinie lub Marine Corps Recruiting Depot w San Diego. Ten trzymiesięczny kurs jest intensywny; w końcu ma to na celu upewnienie się, że ci, którzy stają się instruktorami wiertniczymi, mają fizyczną i umysłową zdolność do przekształcania rekrutów w marines.

Trening fizyczny obejmuje naukę prowadzenia ćwiczeń z marszu w zbliżonym porządku, warunkowania walki i przywództwa. A instruktorzy musztry powinni dokładnie poznać zasady i przepisy. Ponadto podejmą one obszerną pierwszą pomoc, CPR, kwalifikacje pływackie i trening sprawności fizycznej.

Podobnie jak ich przyszli rekruci, instruktorzy szkoleniowi w trakcie szkolenia są oceniani za pomocą jednolitych inspekcji i sprawdzani są ich zdolności przywódcze. W skrócie, instruktorzy musztry przechodzą przez każdy trening, który później przekazują nowym Marines.

Różne typy instruktorów musztry morskiej

W ramach zadania DI istnieją trzy poziomy uprawnień. Pierwszym z nich jest młodszy instruktor wiertniczy, którego obowiązki zwykle koncentrują się wokół upewnienia się, że pluton uzyskuje swoje zlecenie z dokładnością do par. On lub ona jest najmniej doświadczonym zespołem DI.

Doświadczony lub "ciężki" zawodnik DI jest zwykle tym, który najbardziej krzyczy na nowych marines i jest odpowiedzialny za dyscyplinę.

Starszy instruktor wiertniczy jest także szorstki i nie można go zignorować, ale najprawdopodobniej będzie tym, który nagradza dobre wykonanie lub zachowanie, a czasami działa jako kontrola nadgorliwego ciężkiego.