Uzyskaj inspirującą listę utworów do wykorzystania w biurze

Osiągnięcie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym zawsze stanowi wyzwanie, ale nawet małe rzeczy w ciągu dnia mogą pomóc. Pamiętaj, kluczem jest znalezienie równowagi w swoim życiu, a nie doskonałości, a kiedy czujesz się skromnie lub po prostu się nudzisz, muzyka może zaoferować świetny mały pick-up.

Nie potrzebujesz kawy, abyś mógł zacząć dzień wolny od powolnego startu, spróbuj wrzucić kilka inspirujących piosenek do swojego systemu dźwiękowego, aby zacząć dzień dobry. Oto kilka popularnych piosenek do dodania do playlisty "zagraj mi".

 • 01 Nadchodzi słońce (The Beatles) z Abbey Road

  Pełen blasku portret George'a Harrisona, wznoszący się nad ogrodem przyjaciela Erica Claptona - tak samo jak legendarny artysta, często nazywany "duchowym Beatle".

 • 02 9 do 5 (Dolly Parton) od 9 do 5 i Nieparzysta praca

  Dzięki swojemu charakterystycznemu pluciu i niepowtarzalnym rurom, Dolly Parton była gwiazdą na długo zanim napisała swoją najsłynniejszą piosenkę. Ale kiedy jej 1980 feministyczny hymn "9 do 5" trafił do domu dla pracujących kobiet wszędzie, przyziemny Parton stał się pełnoprawną supergwiazdą.

 • 03 Trzy ptaszki (Bob Marley i The Wailers) z Exodus

  Gorące przesłanie Boba Marleya o dobrej karmie świętuje piękno codziennego świata. W ciągu ponad trzydziestu lat od wydania albumu Exodus stał się jedną z jego najbardziej charakterystycznych i najbardziej ukochanych piosenek.

 • 04 Mr. Blue Sky (Electric Light Orchestra) from Out of the Blue

  "Witaj w rasie ludzkiej": W 1977 r. Podwójny album ELO Out of the Blue uderzył w ziemię, a po wydaniu ukazał się multi-platyna. "Mr Blue Sky", jego trzynasty utwór, jest słoneczną, radosną afirmacją tego, jak nasza odporność widzi nas w ciemnych dniach.

 • 05 Jestem każdą kobietą (Chaka Khan i Whitney Houston) z Chaki

  Ta fuzja soul-disco uderzyła we wszystkie właściwe dźwięki w 1978 roku, kiedy Chaka Khan uczyniła z niej swój solowy debiut, a nastoletnia Whitney Houston i matka Cissy wypiętrzali zapasowe wokale. Piętnaście lat później Houston nagrała swoją własną wersję, składając hołd oryginalnemu wokalistce utworu, wołając "Chaka Khan" pod koniec utworu.

 • 06 The Middle (Jimmy Eat World) od Jimmy Eat World (Bleed American)

  Zespół, który został nazwany na cześć kredkowego rysunku, wzniósł się na wyższy poziom dzięki "The Middle", hymnowi, który zachęca do słuchania: "Po prostu bądź sobą, nie przejmuj się, jeśli jest to wystarczająco dobre dla kogoś innego". Komunikat wzmacniający rezonuje zarówno z nastolatkami, jak i ich rodzicami - i zachęca wszystkich do tańca.

 • 07 One Voice (The Wailin 'Jennys) od 40 dni

  Urok trójki: z każdym wcieleniem Wailin 'Jennys, żeńskiego trio ludowego pochodzenia kanadyjskiego, grupa udowodniła, że ​​stare powiedzenie jest prawdziwe. Od debiutu na scenie muzycznej w 2003 roku trio nie zachwiało się podniosłą trzyczęściową harmonią i poruszającymi tekstami. Pierwotny skład grupy składa hołd ich specjalnej symbiozie w "One Voice".

 • 08 Nie cofa się (Tom Petty) od gorączki księżycowej

  Pierwszy solowy album Toma Petty'ego zagościł na listach przebojów w 1989 roku i stał się jego najbardziej komercyjnym sukcesem. Jednym z powodów: "Lwa serduszko singiel" Will Back Back ", pae do odwagi w obliczu opozycji. Kiedy potrzebujesz dawki determinacji, ta postawi pewien krok w twoim kroku.

 • 09 Włącz swoje nagrania (Corinne Bailey Rae) z Corinne Bailey Rae

  "Trzy małe ptaszki", które zasiadły za progiem Boba Marleya w 1977 r., Pojawiają się ponownie w nominowanym do nagrody Grammy singlu z 2006 r. "Put Your Records On". Tym razem dołączyły do ​​nich małe dziewczynki z podwójną nogą na betonie i kobiety popijające herbatę w letni dzień "jak cynamon - taki słodki". Ode Rae, by czuć się komfortowo we własnej skórze, naciskają przycisk przewijania, gdy znikną ostatnie jedwabiste dźwięki.

 • 10 Moc miłości (Huey Lewis i The News) ze Sportu

  W 1985 roku zespół z San Francisco wygenerował więcej niż wystarczającą ilość gigawatów energii elektrycznej, by zasilić tor Back to the Future, by osiągnąć numer jeden i zdobyć nominację na 58. Academy Awards.