Pozytywne historie i dobre wieści z całego świata

Niektóre dni są po prostu lepsze niż inne. Jeśli twój szef lub współpracownik był na twoim zapleczu przez cały dzień - lub jeśli już spodziewasz się, że będzie tak, jak bierzesz swój pierwszy łyk porannej kawy - twój umysł jest już w stanie mniej niż pogodnym. Nie potrzebujesz więcej złych wieści o napadach, ekonomii tankowania czy politycznych niepokojach.

Czasami wystarczy przeczytać o cudach. Chcesz wiedzieć o pozytywnych wydarzeniach i jak inni przezwyciężyli osobiste i zawodowe zmagania w życiu. Te strony zawierają więcej niż tylko codzienne inspirujące cytaty. Opowiadają o prawdziwych wydarzeniach informacyjnych, które mają zainspirować, zachęcić i nie sprawią, że się skrzywisz. Wcześniejsze

 • 01 DailyGood.org

  Ta strona zawiera inspirujące wydarzenia i akty dobroci, które Cię inspirują, wszystkie posortowane według tematu. Zakres koncentruje się na pozytywnych rzeczach w życiu, które warto rozważyć i rozważyć. Przeglądaj stronę, subskrybuj codzienną ofertę i słuchaj klipów audio.
 • 02 Gimundo

  Ta strona zachęca: "Daj spokój, ciesz się!" Gimundo oferuje codzienne aktualizacje wydarzeń "dobrej nowiny" z całego świata i oferuje wybór redaktora każdego dnia dla kogoś, kto ich zdaniem naprawdę sprawi, że poczujesz się dobrze. Przeczytaj o dobrych Samarytanach, szczęśliwie-zawsze-aftach, cudownych zjazdach i pozytywnych wiadomościach biznesowych. Witryna podzielona jest na tematy do szybkiego odniesienia, w tym sekcji wideo.

 • 03 Dobre wieści radiowe

  Good News Broadcast twierdzi, że jego misją jest "znajdować, otrzymywać, tworzyć i przekazywać światu afirmujące życie, prowokujące do myślenia, edukacyjne wiadomości, rozrywkę i wydarzenia; treści, które nie zawierają przemocy, nie są sekciarskie, nie mają charakteru politycznego. Pozyskujemy pozytywną stronę wiadomości od światowej publiczności, mediów i dziennikarzy, aby tworzyć fascynujące historie krajowe i międzynarodowe. "Możesz znaleźć dobrą audycję na YouTube lub odwiedzić jej stronę internetową.

 • 04 Inspiracja

  Tutaj znajdziesz codzienne cytaty, wiersze, muzykę i pozytywne historie osobiste i wiadomości od autorów na całym świecie. Ta strona odtwarza muzykę w tle dla niektórych swoich utworów, więc kontroluj głośność, jeśli wolisz wiadomości bez dźwięku. Nadal oferuje bogactwo "szczęśliwych" wiadomości i inspiracji, nawet jeśli wolisz spokój.

 • 05 Wish Only Well (WOW)

  Założona przez kobietę przedsiębiorcę Carmen Colombo, strona WOW - którą można znaleźć na stronie wowzone.com - podzielona jest na trzy tematy: czasopismo internetowe, dział poświęcony humanitaryzmowi; i trzecia sekcja poświęcona biznesowi. WOW został stworzony, aby "bawić, inspirować, kształcić i motywować".

 • 06 Dobra sieć informacyjna

  Nie mylić z Good News Broadcast, ta strona oferuje również wiele dobrych rzeczy. Od wydarzeń kulturalnych, przez dobrych Samarytan i globalne wiadomości, pomaga Ci dostrzec i zapamiętać wszystkie dobro na świecie. Jeśli chcesz podzielić się swoją dobrą nowiną, możesz ją przesłać, a oni mogą po prostu uruchomić dla Ciebie swoją historię!

 • 07 Świat optymistyczny

  Misją serwisu jest podkreślanie pozytywnych wydarzeń na świecie. Przeczytaj o inspirujących i niesamowitych ludziach z całego świata. Na stronie znajduje się: "Dotarliśmy do ponad miliona unikalnych gości, opublikowaliśmy ponad 4000 oryginalnych artykułów i zaprezentowaliśmy genialną pracę blisko 200 organizacji charytatywnych z darmowymi profilami". To moc optymizmu w grze!

 • 08 Pozytywna sieć informacyjna

  David R. Boufford, "Mr. Pozytywne, "jest założycielem Positive News Network, Inc. Jest także trenerem biznesu i konsultantem. Jego codzienny blog oferuje "pozytywne wiadomości, podnoszące na duchu, inspirujące historie, motywujące cytaty i pozytywne zasoby." Strona jest trochę nijakie, ale jego posty oferują nagłówki pozytywnych wiadomości z całego świata. Jedyną wadą jest to, że nie zawiera on odnośników do artykułów, o których pisze.

 • Stwórz własne pozytywne wibracje

  Odświeżanie może być czytanie opowiadań i inspirujących cytatów i dobrych wiadomości, ale nie zapominajcie, że wiele negatywnych aspektów, jakie widzimy w życiu, może nie być tak źle, jak myślimy. Posiadanie pozytywnego spojrzenia na codzienne życie może pomóc ci być szczęśliwszym i robić więcej. Niektóre rzeczy po prostu nie mogą się zmienić, ale możesz zmienić sposób, w jaki na nie patrzysz.