Informacje kontaktowe dla Patti Stanger, Star of Millionaire Matchmaker

Twitter, Facebook, Linked-In i informacje o rezerwacji dla Patti Stanger

Patti Stanger, CEO, The Millionaire's Club. Simon & Schuster

Próbujesz skontaktować się z Patti Stanger?

Kontakt z celebrytami może być trudny, ale nie jest niemożliwy. Poniżej znajdują się punkty kontaktowe Patti Stanger , autorki, gwiazdy reality show i założyciela Millionaire's Club, matchmaking (serwis randkowy), który obsługuje zamożnych singli.

Jednym z najlepszych sposobów na zwrócenie uwagi dowolnej gwiazdy jest śledzenie ich w sieciach społecznościowych i bycie aktywnym fanem. Twój tweet lub wpis może zostać zauważony, jeśli twoja wiadomość jest szczera, jasna i ważna oraz odpowiednia dla celebryty.

Możesz także użyć mediów społecznościowych, aby zadać pytania dotyczące kontaktu z osobą na rozmowę, ponieważ konta w mediach społecznościowych są prowadzone przez celebrytę (rzadko) lub monitorowane przez płatną osobę PR. Ludzie PR przeszukują media społecznościowe dla swoich klientów i mogą odpowiadać na prośby o wywiady lub odpowiadać na konkretne pytania (publicznie, w mediach społecznościowych), które mogą być atrakcyjne.

Wskazówka : Nieodpłatne tweety i wiadomości zazwyczaj nie zwracają na nikogo uwagi ani nie zasługują na odpowiedź. Aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie odpowiedzi, spróbuj zadawać pytania, a nie składać oświadczenia.

Informacje kontaktowe Patti Stanger

Informacje o agencie i rezerwacji

Patti Stanger jest dostępna dla: Wystąpień korporacyjnych, Mówiących Zaangażowań, Adnotacji i Podpisów Autografów. Aby uzyskać więcej informacji lub opłat za rezerwację, zadzwoń 888.752.3532.