Kate Gosselin's Net Worth i źródła przychodów

Pomimo dążenia do sukcesu Kate nie zgromadziła nawet niewielkiej fortuny

OMGPictures

Twierdzenie Kate Gosselin o swojej sławie było jej główną rolą w reality show TLC, Jon & Kate Plus 8, ale od tego czasu stała się sławna poza serialem. Wiele osób zastanawia się, jaka jest wartość netto Kate Gosselin.

Miejsce urodzenia i życie rodzinne

Katie ("Kate") Irene Kreider urodziła się 28 marca 1975 r. W Charlene i Kenton Kreider w Hersey w Pensylwanii w Penn State Milton S. Hershey Medical Center, w tym samym szpitalu, w którym Kate później urodziła swoje sekstelety.

Podaje się, że Charlene Kreider miała 17 lat w momencie narodzin Kate. Kate jest drugim najstarszym z pięciorga dzieci: Christen Largent; Kendra Wilber; Clairissa Kreider; i Kevin Kreider.

5 października 1997 r. Kate poznała Jonathana ("Jona") Gosselina (ur. 1 kwietnia 1977 r.) Na pikniku. Para wyszła za mąż niecałe dwa lata później, 12 czerwca 1999 roku.

Jej edukacja

Gosselin ukończyła szkołę pielęgniarstwa i centrum medycznego w Reading w ramach programu dyplomowego. Po ukończeniu studiów pracowała jako zarejestrowana pielęgniarka w porodzie i porodzie w The Reading Hospital and Medical Center.

PCOS i leczenie niepłodności i osiem niemowląt

Po zdiagnozowaniu zespołu policystycznych jajników (PCOS), zaburzeniu metabolicznym, które dotyka około 14 milionów kobiet, nowożeńcy rozpoczęli leczenie niepłodności.

W dniu 8 października 2000 r. Kate Gosselin urodziła bliźniaczki urodzone w odstępie sześciu (6) minut, Cara Nichole i Madelyn ("Mady") Kate.

Para ponownie podjęła leczenie niepłodności, a 20 maja 2004 r. Gosselin urodziła sekstuszki (trzy dziewczynki i trzech chłopców) w następującej kolejności: Alexis Faith; Hannah Joy; Aaden Jonathan; Collin Thomas; Leah Hope; i Joel Kevin.

Książki napisane przez Kate Gosselin

Kate Gosselin napisała dwie książki:

Mówienie Zaangażowania i Publiczne wystąpienia

Kate Gosselin lubi występować publicznie. W okresie największej świetności reality show Kate podróżowała po kraju w celu przeprowadzenia wywiadów i wypowiadania się, za które otrzymywała rekompensatę. W drodze jej mąż, Jon, został w domu, aby opiekować się dziećmi. Jej harmonogram był czasami publikowany na oficjalnej stronie rodziny SixGosselins.com; Jednak dopiero później stało się jasne, że to porozumienie wcale nie uszczęśliwiało Jona. Później oskarży on swoją (wówczas) żonę o wykorzystywanie swoich dzieci dla swojej celebryty.

Kate występowała gościnnie na wielu imprezach i innych wystawach przez lata, w tym Dancing with the Stars (2010), Celebrity Wife Swap (2013) i Celebrity Apprentice (2014.)

Jon i Kate Plus 8 - The Show

Ponad 4 miliony widzów dostosowało się do TLC co tydzień, by śledzić ruchliwe życie Kate Gosselin, żony i matki ośmiu. Pokaz zaczął się dobrze dla Gosselinów, dostarczających rozpaczliwie potrzebnego dochodu, by zaspokoić potrzeby dużej rodziny, ale mógł być czynnikiem przyczyniającym się do publicznego rozpadu ich małżeństwa, podczas gdy serial był wciąż kręcony.

Bycie rzeczywistą rodziną telewizyjną miało wiele wad. Na przykład cała ekipa produkcyjna była w domu w Gosselin cztery razy w tygodniu. Para musiała znosić stałe oprawy oświetleniowe studyjne instalowane w ich domu, aby ułatwić filmowanie pokazu.

Paparazzi podążali za parą, gdziekolwiek się udali, a nawet obozowali na ich werandzie, żeby zrobić zastrzyk. W maju 2009 r. Zarzuty Kate i Jona, które miały tylko sprawy, tylko pogłębiły rozgłos i pogorszyły stres związany z małżeństwem.

W piątym sezonie serialu widzowie wiedzieli, że małżeństwo Gosselin zmierza w kierunku rozwodu i że serial może się skończyć, ale przedstawienie zostało zmienione na nowe i kontynuowane bez udziału Jona.

Ile pieniędzy robi Kate Gosselin?

Szacuje się, że rodzina otrzymała od 25 000 do 50 000 $ za odcinek z oryginalnej serii, Jon & Kate Plus 8 . Gosselini otrzymują również dochód rezydualny ze sprzedaży DVD. Fajne wyprawy, które rodzina wzięła na pokaz, były płatne, a para podobno otrzymywała dziesiątki tysięcy dolarów w darmowych produktach i towarach.

Gosselin zarabiała także setki tysięcy dolarów każdego roku, biorąc udział w rozmowach, wywiadach i sprzedaży swoich książek. Ale Gosselin melduje: "wszystko idzie do tej samej puli".

Według wywiadu w magazynie People (25 maja 2009, wydanie drukowane), Gosselin oświadczyła, że ​​Jon, który zarabiał mniej pieniędzy, wykazywał oznaki niezadowolenia z jej wyższych dochodów; "Zawsze zarabiałem więcej niż Jon ... Nie znosi mówić, nie pisze, nie robi publicznych wystąpień - wszystkie te rzeczy kocham".

W 2009 roku Gosselin powiedziała, że ​​jeszcze bardziej popchnie swoją sławę i sukces po tym, jak zostanie samotną matką i dotrzymuje słowa i pozostaje w centrum zainteresowania ze swoimi dziećmi. W 2015 roku wróciła do TLC w swoim programie Kate Plus .

Pomimo dążenia do sukcesu, w 2015 roku wartość netto Kate Gosselin wynosiła tylko 200 000 $.

Strona internetowa i ogólne informacje kontaktowe dla Kate Gosselin

Strony internetowe: Kate + 8 (oficjalna strona internetowa) Kate Plus 8 (dawna witryna wystawowa)

Kontakt PR: Media Motion International, Los Angeles, Kalifornia. W celu uzyskania licencji, wystąpień, występów, występów telewizyjnych i rzeczników, prosimy o kontakt z Julie May (juliecarsonmay@mediamotionintl.com lub 310-573-5060)

Źródła:
Penn State Live. Dzień po matce Nadchodzą sześciopakupy Gosselin. 10 maja 2004 r.
Oficjalna strona Gosselin: SixGosselins.com. Dostęp do 15 maja 2009 r.
Kate Coyne. Magazyn dla ludzi . "Mam dużo gniewu." 25 maja 2009 r., Wydanie drukowane.