Biografia Patti Stanger, Millionaire Matchmaker

Wiek Patti, wartość netto i więcej

Patti Stanger jest zarówno celebrytą, jak i silną businesswoman. Jest znana ze swojego umysłu, często w sposób seksistowski i osądzający. Widzi mężczyzn jako kierowanych ich "pierwotnymi pragnieniami" i odnosi się do nich na swojej stronie internetowej biznesu jako "produkty". W swoich projektach zgromadziła znaczną, ale nie ogromną fortunę, a szacuje ją strona internetowa "The Richest", która ma wartość netto od około 4,5 miliona do 5 milionów dolarów.

Jak Stanger opisuje swój klub milionerów

Klub Milionerów oferuje tylko "piękne i inteligentne" kobiety w internetowym katalogu kobiecych perspektyw, które mężczyźni mogą wyszukiwać według rasy (biały / łacina, czarny lub azjatycki). Nieobecne są kobiety innych narodowości, a na jej stronie nie znajdziesz żadnych pięknych kobiet (BBW). Mówi Stanger,

"Mężczyźni są wizualnymi stworzeniami, są najpierw zakodowani, aby reagować na piękno, chyba że czują atrakcję ze zdjęcia, nie zejdą z krawężnika, aby spotkać kogoś, ponieważ klub Millionaire's nie jest producentem tego produktu (mężczyzn), ale dystrybutor, możemy tylko powiedzieć kobietom, co myśli umysł milionera i dać im wskazówki, aby przyciągnąć ich zainteresowanie. "

Wyjaśnia kobietom, że aby "uzyskać lepszego człowieka", musisz być fizycznie oszałamiający. Strona internetowa Patti przedstawia kobiety w dwuczęściowych bikini tak maleńkich, że niewiele pozostaje do wyobraźni:

"Aby stać się lepszym mężczyzną, człowiek potrzebuje lepszych zdjęć! Mężczyźni są wizualnymi stworzeniami ... Profesjonalne zdjęcia sprawiają, że kobieta wygląda najbardziej atrakcyjnie ... a nasi milionerzy oczekują tego, co najlepsze: zamożni mężczyźni nie reagują na migawki lub niskie wartości Jakości zdjęć. Zdjęcia lub zdjęcia z kolediów nigdy nikogo nie wyglądają dobrze. "

Życie osobiste

Patti Stanger była 31 maja 1961 r. W Short Hills, New Jersey, żydowskich rodziców, a obecnie mieszka w Los Angeles. Podczas gdy jest samotna, Stanger był zaręczony. W sierpniu 2010 Stanger ogłosił na Twitterze, że odwołała swoje zaręczyny z Andym Friedmanem, dyrektorem ds. Nieruchomości. Stanger i Friedman zostali połączeni przez innego swatka. Wskazała, że ​​powodem rozpadu było to, że nie zgadzali się na dzieci (chciała dzieci, a on nie, pozostała bezdzietna). Po rozpadzie Stanger otrzymała wiele negatywnych komentarzy na temat swojej zdolności bycia swatką, jeśli nie była w stanie znaleźć miłości dla siebie.

Historia zawodowa

Stanger od wielu lat zajmuje się aspektami mody i marketingu i wydaje się, że odziedziczyła umiejętności kojarzeń.

Business Ventures

Stanger jest zaangażowany w wiele różnych projektów biznesowych, wszystkie związane z jej osobowością i stylem.

Klub milionerów. W 2000 r. Patti Stanger założyła Millionaire's Club International Inc. (MC). Jest obecnym dyrektorem generalnym. MC ma teraz internetowy katalog randkowy ponad 30 000 "pięknych i inteligentnych samotnych kobiet". Firma ma około 45 pracowników. Firma z siedzibą w Los Angeles sprzedaje licencje franczyzowe (na razie tylko poza USA) od 1 miliona dolarów. Usługi obejmują matchmaking (ulepszona usługa randkowa), coaching relacji, doradztwo, a nawet fizyczne modyfikacje i odesłania chirurgii plastycznej.

Za dodatkowe dochody i branding MC sprzedaje przestrzeń reklamową na swojej stronie internetowej usługodawcom, w tym profesjonalnym fotografom i dostawcom usług cateringowych.

"Millionaire Matchmaker." Stanger jest gwiazdą i producentem hitu "Millionaire Matchmaker" (Bravo). Spektakl pasuje do milionerów i okazjonalnych milionerów z potencjalnymi partnerami. Jej występ był hitem od pierwszego sezonu i średnio 1,9 miliona widzów każdego tygodnia. W serialu Stanger wielokrotnie przechodzi ostry osąd kobiet, które przeprowadzają wywiady jako potencjalne daty, a także członków klubu.

Program radiowy. Od 2009 roku Stanger ma swój własny program radiowy "PS Kocham cię", wyprodukowany przez Clear Channel dla XM Satellite Radio.

Promocja wódki. Latem 2011 roku Patti Stanger współpracowała z Pucker Vodka w programie Break Up and Match Up. Według informacji prasowej, Patti zaczęła promować wódkę w czerwcu 2011 roku przez "parowanie zabawnych i flirciarskich wódek o smaku wódki z równie porywającymi koktajlami z Pucker Vodka - nową, smakową wódką, która otrzymuje naturalnie odważny smak z owoców. pomoże fanowskim fanom wódki odstawić nudną, znudzoną wódkę, którą piją przez cały rok za odważne i smaczne smaki, jakie oferuje każda butelka w Wina Pucker. "

Wyglądy i przemówienia. Stanger pozostaje popyt na najlepsze talk show, czasopisma, a nawet oferowane oferty filmowe.