Armia ogłasza koniec geograficznych kawalerów

W przeszłości, jeśli żonaty żołnierz postanowił nie przenosić swojej rodziny podczas zadania, mógł nadal pobierać zasiłek mieszkaniowy na opłacenie mieszkania dla swoich podopiecznych i przebywać w koszarach, jeśli dostępna jest wystarczająca ilość miejsca. Ta koncepcja była znana jako "geograficzny kawaler".

Jednak armia ogłosiła koniec geograficznego programu kawalerskiego dla instalacji Armii Krajowej i instalacji armii na Alasce i Hawajach.

Żonaty Żołnierze, którzy zostali dobrowolnie oddzieleni od swoich rodzin, nie będą już uprawnieni do udziału w koszarach w koszarach.

Nowa polityka to ciągłe starania o zapewnienie mieszkań o wysokiej jakości dla pojedynczych żołnierzy oraz stworzenie lepszego narzędzia do dopasowania programowania i wymagań dla mieszkań bez opiekunów.

Żołnierze uprawnieni do podstawowego dodatku mieszkaniowego (BAH) w stawce "z uzależnieniem", którzy są dobrowolnie oddzieleni od członków rodziny, nie są już upoważnieni do przydzielania stałych koszar na rzecz partii w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, na Hawajach i na Alasce. Zasady nie dotyczą zagranicznych lokalizacji.

Ta zmiana ma miejsce w czasie, gdy armia dokonuje licznych zmian w sposobie, w jaki mieści pojedynczych żołnierzy poprzez strategię Holistic Barracks zatwierdzoną przez sekretarza armii w styczniu. Zmiana warunków mieszkaniowych dla kawalerów geograficznych wspiera inicjatywę strategiczną zapewniającą zaspokojenie roszczeń mieszkaniowych dla pojedynczych żołnierzy, a wszystkie stałe kwatery mieszkaniowe dla osób niepełnosprawnych są zgodne ze zidentyfikowanymi wymaganiami stałych lokatorów.

W marcu armia upoważniła sierżantów z pojedynczego personelu do życia na posterunku i dostarczyła Agencji Zarządzającej Instalacją 250 milionów dolarów na naprawę najbardziej niedoborów w koszarach w ramach Programu Poprawy Barracków.

Geograficzni kawalerowie we wszystkich kategoriach rangi przejdą na lokalną społeczność mieszkaniową w wyniku wyczerpania, spowodowanego trwałą zmianą rozkazów na stacji, remontami dokonywanymi przez PKG, rozmieszczeniem lub dla wygody rządu, zgodnie z ustaleniami lokalnego dowództwa.

Lokalne Biuro Usług Mieszkaniowych na Poczcie lub Relokacja Społeczności Lokalnych i Usługi Referencyjne są gotowe pomóc Żołnierzom w zabezpieczeniu przystępnych cenowo i bezpiecznych nieruchomości, niezależnie od tego, czy zdecydują się wynająć lub kupić dom.