Profil Abby Lee Miller

Chcesz się skontaktować z Abby Lee Miller, gwiazdą "Dance Moms"?

Dożywotni

Strony internetowe i informacje kontaktowe społeczności dla Abby Lee Miller z Dance Moms

Adres firmy : The Abbey Lee Dance Company znajduje się na granicy Penn Hills, Plum Boro i Monroeville, przy 7123 Saltsburg Road, Pittsburgh, PA 15235.

Telefon służbowy : (412) 795-6234

Adres e-mail : reigndanceproductions@yahoo.com

Kim jest Abby Lee Miller?

Abby Lee Miller jest gwiazdą kontrowersyjnego programu reality show Dance Moms. "Po raz pierwszy serial został wyemitowany w 2011 roku i jest już w szóstym sezonie (od 2016 roku).

Miller był gościem na festiwalu Dancing with the Stars i wystąpił w trzech spin-offowych programach, z których jeden ( Dance Moms: Abby's Studio Rescue ) trwał tylko siedem odcinków.

Miller jest także właścicielem i dyrektorem Reign Dance Productions, założycielem Abby Lee Dance Company (z siedzibą w Pensylwanii).

W 2011 r. Miller złożył wniosek o ogłoszenie upadłości o wartości prawie 350 000 USD. Jednak w 2016 r. Została oskarżona o zarzuty o oszustwo bankructwa. Jeśli zostanie skazana, może zostać obciążona znacznymi grzywnami i do pięciu lat więzienia.

Informacje osobiste

Abbey Lee Miller Mieszka w Penn Hills w stanie Pensylwania

Rodzice : George L. Miller i Maryen Lorrain Miller.

Miejsce urodzenia : Na podstawie tego, gdzie mieszkali jej rodzice, Abbey Lee Miller urodził się najprawdopodobniej w Pittsburghu, w Pensylwanii. Jej dokładna data urodzenia nie jest dostępna.

Data urodzenia : 21 września 1966 r

Wiek : 49 (w 2015)

Stan cywilny : pojedynczy

Dzieci : brak

Zawód

Lat dzieciństwa

Rodzice Abby Lee wystawiali ją na wiele działań.

Jej ojciec zabierał ją co tydzień na spotkania z harcerzami, latem do pływania, a zimą do klubu narciarskiego.

Abby Lee grała na klarnecie, szyła, a nawet chodziła do szkoły uroku (biorąc pod uwagę jej wybuchy gniewu i obelżywe słowa skierowane nawet do małych dzieci, można by się zastanawiać, czy nauczyła się czegoś w zaklętej szkole).

Chociaż Abby Lee nie była zainteresowana tańcem i występami, uwielbiała oglądać konkursy tańca, które towarzyszyły jej matce każdego lata i była inspirowana, by zostać choreografem.

Abby Lee była blisko swojej matki jako dziecko i pozostaje bardzo blisko niej jako osoba dorosła. W jednym z wywiadów Abby powiedziała, że ​​najbardziej obawia się, że zbyt szybko stracę mamę.

Początki Abby Lee Dance Company

Maryen zaczęła tańczyć w 1933 roku i wkrótce zaczęła uczyć innych tańczyć. W 1944 roku założyła studio tańca Maryen Lorrain. Maryen odniosła sukces jako instruktorka tańca i bizneswoman, otwierając siedem kwitnących studiów tańca na Florydzie, a następnie przeprowadziła się do Pittsburgha, w Pensylwanii (własnego miasta), by poślubić ukochaną z dzieciństwa. Kiedy się przeprowadziła, oddała studia tańca na Florydzie swoim zaawansowanym tancerzom, dzięki czemu jej imię nadal będzie widoczne w środowisku tańca.

Dziś jej córka, Abby Lee Miller stała się właścicielem i dyrektorem Maryen Lorrain Dance Studio w Pittsburghu.

Abby Lee podążała śladami matki zarówno w tańcu, jak i interesach. W wieku 14 lat otworzyła swoje pierwsze studio tańca, aw maju 1995 roku otworzyła drzwi do swojego najnowocześniejszego obiektu tanecznego, który został zbudowany zgodnie ze swoimi specyfikacjami. Abby Lee Miller jest założycielką i głównym choreografem The Abby Lee Dance Company.

Wyglądy :

Źródła :