Najlepsze letnie oferty dla dzieci

Summertime to świetna okazja dla dzieci, aby nauczyć się pracy i zarobić trochę pieniędzy. Często dzieci potrzebują czegoś do zrobienia w miesiącach letnich, a niewielka praca w niepełnym wymiarze godzin może uczyć ich cennych lekcji na temat zarabiania pieniędzy i pracy, aby osiągnąć swoje cele. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje pracy letniej, warto rozważyć kilka opcji:

Sąsiedzkie obowiązki i usługi

Proste zadania, takie jak koszenie trawnika lub mycie okien, to świetna okazja dla dzieci do zarabiania pieniędzy.

Wielu sąsiadów korzysta z pomocy przy wymianie i sprzątaniu nieruchomości, a oni są gotowi zapłacić za usługę, aby pomóc dzieciom z sąsiedztwa w pracy. Korzystne jest zatrudnienie dzieci z sąsiedztwa zamiast firmy zajmującej się kształtowaniem krajobrazu, ponieważ koszty są znacznie niższe.

Jeśli twoje dzieci są zainteresowane tego typu wakacyjnymi pracami, to powinny zacząć latać na początku lata. Przekazując dokumenty w sąsiedztwie, wszyscy będą wiedzieć, że usługi są dostępne i łatwiej będzie zdobyć kilku stałych klientów.

Letnie obozy

Czy Twoje dziecko lubiło uczestniczyć w obozie letnim, gdy są młodsze? Niektóre z tych obozów zatrudniają nastolatków, aby pomóc w miesiącach letnich, a oferty pracy obejmują doradców obozowych lub liderów aktywności. Znajdź obóz odpowiadający zainteresowaniom Twojego dziecka, aby mogli zrobić coś, co lubią w miesiącach letnich.

Na przykład, jeśli Twoje dziecko uwielbia jazdę konną, sprawdź, czy możesz znaleźć letni obóz ranczo, w którym będzie mógł pracować.

Lub jeśli lubią muzykę, to mogą znaleźć obóz, w który włącza się muzykę i instrumenty.

Ratownik

Lifeguarding to świetna praca sezonowa, ponieważ basen jest zwykle otwarty tylko podczas cieplejszych miesięcy letnich. Twoje dziecko będzie cieszyć się pracą, ponieważ może spędzić czas na słońcu i zobaczyć swoich przyjaciół przy basenie, a jednocześnie zarabiają na pracy.

Aby pracować jako ratownik, potrzebne są pewne certyfikaty i programy szkoleniowe, dlatego upewnij się, że Twoje dziecko posiada takie certyfikaty z wyprzedzeniem, aby zwiększyć prawdopodobieństwo zdobycia pracy.

Opiekunka do dziecka lub letnia niania

Opieka nad młodszymi dziećmi w sąsiedztwie może być dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy, zwłaszcza jeśli twoje dziecko jest wystarczająco odpowiedzialne, aby oglądać dzieci przez cały dzień. Miesiące letnie mogą być trudne, jeśli oboje rodzice pracują w pełnym wymiarze godzin i często zatrudniają letnią nianię, aby obserwować swoje dzieci w ciągu dnia.

Zamiast płacić pełną cenę za dorosłą nianię, taniej jest zatrudnić nastolatka z sąsiedztwa, aby była nianią w okresie letnim. To świetne rozwiązanie, ponieważ nastolatek może zarabiać pieniądze, a rodzice oszczędzają w porównaniu z kosztami, jakie ponosiliby na opiekuńczym opiekunie w pełnym wymiarze godzin. Po przerwie wakacyjnej zarówno nastolatek, jak i młodsze dzieci będą wracać do szkoły w tym samym czasie.

Wyprzedaż garażowa

Szukasz sposobu na pozbycie się bałaganu w domu i pomóc dziecku zarobić trochę pieniędzy w tym samym czasie? Zaplanuj sprzedaż garażu, aby pozbyć się nieużywanych przedmiotów w magazynie. Będziesz szczęśliwszy, ponieważ twój dom będzie mniej tępy, a twoje dziecko będzie szczęśliwe, ponieważ będzie miało trochę pieniędzy na wydatki w kieszeni.

Lemonade / Cookie Stand

Młodsze dzieci nie są na tyle dojrzałe, aby mieć większą wakacyjną pracę, ale mogą zajmować się mniejszymi czynnościami, takimi jak sprzedaż lemoniady lub ciasteczek na rogu ulicy. Pomóż im dowiedzieć się o przygotowywaniu jedzenia, ustawianiu stoiska i obsłudze transakcji podczas dokonywania sprzedaży.