Zobacz zdjęcia magazynu, przemysłowe i kodeks odzieży

Użyj tych zdjęć, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni strój biznesowy do Twojego ustawienia

Te fotografie przedstawiają odpowiednią sukienkę do ustawienia pracy w przemyśle, produkcji, magazynowaniu, budownictwie lub rzemiośle. Pokazują one, że odpowiedni kodeks odzieży dla pracy w przemyśle, produkcji, magazynowaniu, budownictwie i rzemiośle obejmuje odzież codzienną, wygodną lub mundury, odpowiednie w praktycznym miejscu pracy.

W środowisku przemysłowym kluczowe znaczenie ma komfort pracowników i odzież, która umożliwia wydajną pracę. Ubrania muszą oddawać profesjonalizm, który jest pełen szacunku dla współpracowników, klientów i gości.

Pracownicy muszą nosić odzież, która nie jest pomarszczona, czysta i dobrze utrzymana. Ubrania, które są podarte, brudne lub postrzępione, są niedopuszczalne. Ponadto nie należy nosić odzieży ze słowami, logo lub obrazami, które mogą być obraźliwe.

Na kilku zdjęciach pokazano wymagany sprzęt bezpieczeństwa: okulary ochronne, twarde czapki i buty ze stalowymi noskami.

Te zdjęcia przedstawiają odpowiednią, praktyczną, roboczą odzież roboczą. Użyj tych zdjęć, aby poprowadzić Cię, gdy starasz się ubierać profesjonalnie do pracy w środowisku przemysłowym.

Więcej powiązanych z kodami ubioru pracy

 • 01 Zrozumienie kodu ubioru producenta

  W niektórych warunkach przemysłowych może być wymagane ubranie jednorodne dla pracowników. W takim przypadku mundury powinny być w dobrym stanie i odpowiednie do noszenia w miejscu pracy.

  Pamiętaj, że ważne jest, aby skonsultować się z przełożonym lub personelem działu kadr, jeśli wystąpi jakakolwiek niepewność, ponieważ wymagania dotyczące ubioru będą się różnić w zależności od firmy.

 • 02 Komfort i bezpieczeństwo

  W warunkach fabrycznych priorytetem jest to, że odzież promuje wygodę i bezpieczeństwo pracowników, a mimo to przekazuje pozytywny wizerunek. W tym przykładzie pracownicy są ubrani w wygodne ubranie, które jest również pokryte jasną kamizelką odblaskową ze względów bezpieczeństwa.

  Menadżerka wyróżnia się dżinsami i kurtką, które świadczą o tym, że nie działa z faktycznymi procesami chemicznymi. Ona tylko nadzoruje ludzi, którzy to robią. Na tym zdjęciu dwaj chemicy przykrywają swoje uliczne ubrania ochronnymi białymi kurtkami laboratoryjnymi, które wyglądają bardzo profesjonalnie.

 • 03 Twarde czapki

  W niektórych warunkach przemysłowych mogą być wymagane twarde czapki. Ważne jest, aby skontaktować się z przełożonymi lub Działem Zasobów Ludzkich w celu uzyskania aktualnych informacji na temat wymogów bezpieczeństwa w miejscu pracy.

  W tym przykładzie wszyscy pracownicy są ubrani niedbale w koszule i spodnie. Nosi się kolorowe kamizelki bezpieczeństwa, aby były widoczne dla pracowników, takich jak kierowcy wózków widłowych. Rola pracowników w tym obrazie jest zróżnicowana pod względem koloru noszonej kamizelki. Przełożeni i inżynierowie trzymają żółte kamizelki, podczas gdy pracownicy fabryki noszą pomarańczowe.

 • 04 Wydajność pracy

  Ci mężczyźni ubrani są odpowiednio do funkcji dostawy magazynowej. W wielu przypadkach, gdy robotnicy przemysłowi muszą spotykać się z publicznością, odzież w stylu uniformu identyfikuje ich jako pracowników firmy. Ich strój biznesowy musi być czysty, sprasowany i renomowany, ponieważ reprezentują one publiczną twarz swojej organizacji na całym świecie.
 • 05 Surveyors Nosić odpowiedni strój przemysłowy

  Inspektorzy ci reprezentują miejsce pracy w przemyśle, budownictwie i produkcji odzieży . Ich szczyty są dobrze utrzymane i profesjonalnie wyglądające, ale nadal odpowiednie dla środowiska pracy.

  Koszule w kratę, ściągacze z polaru i podobne bluzy są dobrym wyborem, o ile są w dobrym stanie. Spodnie robocze Khaki, spodnie cargo i dżins są również eleganckimi spodniami do tego środowiska pracy.

 • 06 Przykład poprawnego wykonania

  Ta kobieta ma ładnie ubrany stosownie do środowiska produkcyjnego ubioru. Koszule w kratę, a także ładne koszulki, koszulki polo i przypadkowe obniżki guzików to dobry wybór dla kobiet do noszenia w miejscu pracy. Należy pamiętać, że koszule powinny być skromne i dopasowane do warunków pracy. Jest to przykład prawidłowego ubioru w miejscu pracy z szykiem produkcyjnym.
 • 07 Polo i Khakis

  Ci czterej robotnicy przemysłowi noszą płaszcze fabryczne na swoich ulicznych ubraniach, co pozwala im nosić prawie każdą odzież, ponieważ jest ona chroniona przez kurtki. W każdym brudnym zajeździe, płaszcz jest często dostarczany przez pracodawcę.

  Bezpieczeństwo jest najważniejsze w tym obrazie. Th pracownicy noszą okulary ochronne, aby chronić swoje oczy, a kobiety noszą włosy związane z powrotem i na uboczu. Ponadto noszą rękawice podczas obsługi części.

 • 08 Czysty i schludny Manufacturing Business Attire

  Oto doskonały przykład odpowiedniej odzieży na polu przemysłowym. Pracownicy ci noszą odzież, która jest typowa dla każdego środowiska produkcyjnego. Ubrania są codzienne, ale czyste i naprawione.

  Celem w środowisku pracy przemysłowej lub produkcyjnej jest zapewnienie pracownikom swobodnego i wygodnego ubrania, które nie przeszkadza w zabrudzeniu. To nie jest środowisko dla firmowych ubrań .

 • 09 Utrzymywanie ciepła podczas zimnej pogody

  Prawa autorskie Artemis Gordon

  Ci pracownicy budowlani reprezentują szereg opcji ubioru do produkcji ubioru. Na przykład koszule w kratę i dżinsowe koszule to podstawa w miejscu pracy w przemyśle. Dodatkowo kurtki khaki typu cargo nadal wyglądają profesjonalnie i zapewniają ciepło w chłodniejsze dni. Dzięki niezbędnym akcesoriom bezpieczeństwa, takim jak kamizelka odblaskowa i twarde czapki, pracownicy ci są gotowi do pracy i wyglądają pozytywnie i profesjonalnie.

 • 10 Casual Button Down

  Prawa autorskie Marcin Balcerzak

  Ten pracownik wygląda świetnie w casualowej koszuli i dżinsach. Jej ubrania są w dobrym stanie i pasują do strojów biznesowych w swoim środowisku pracy . Dzięki ubraniom, które są wielofunkcyjne - przyjemnie wyglądające i pozwalają na wydajną pracę - jest doskonałym przykładem opatrunku dla pracowników odpowiednio do miejsca pracy.

 • 11 Komfort i elastyczność

  W warunkach produkcyjnych ważne jest, aby ubrania zapewniały pracownikom komfort i elastyczność, których potrzebują, aby dobrze się spisywać. Ważne jest jednak, aby odzież była czysta, prasowana i dobrze utrzymana.

  W tym przykładzie zakład produkcyjny ma ubiór z jasnoniebieskich koszul, aby odróżnić pracowników. Nosi również wymagane okulary ochronne. Pracownicy prezentują wygląd profesjonalizmu i pewności siebie oraz potrafią wydajnie pracować. Kierownik odpowiada temu samemu krojowi z dodatkiem krawata.