Suknia do sukcesu w pracy: przykładowy strój służbowy

Znajdź odpowiedni strój na biznesowe miejsce pracy

Czy jesteś zainteresowany wiedzą, co jest odpowiednie dla pracowników do noszenia w otoczeniu biznesowym? Jeśli jesteś jak wielu pracowników, światy swobodnego i nieformalnego stroju do pracy są krokiem naprzód od czasów, gdy formalności biznesowe były normą w miejscu pracy.

Stopniowo jednak norma stała się codziennością biznesową w wielu miejscach pracy, zwłaszcza w miejscach, gdzie klienci i klienci często nie odwiedzają.

Formalny nadal reguluje dzień w wielu branżach, w których skupia się zaufanie, takich jak kancelarie prawne, bankowość i doradztwo inwestycyjne. Ale pracownicy w biurach, domach towarowych, przemyśle wytwórczym i handlu detalicznym ubierają się w codzienną odzież biznesową.

Pracownicy chcą nosić biznesowe stroje na co dzień

Jeśli chodzi o strój biurowy, pracownicy chcą ubierać się bardziej swobodnie. W ankiecie przeprowadzonej przez OfficeTeam, 56 procent ankietowanych pracowników stwierdziło, że wolą bardziej zrelaksowane kody ubioru.

Jednak 4 na 10 pracowników (41 procent) przyznało, że przynajmniej czasami nie są pewni, czy ubranie jest odpowiednie do pracy w biurze. "Ponieważ stroje robocze są bardziej swobodne, zasady dotyczące dopuszczalnych ubrań biurowych nie zawsze są jednoznaczne", powiedziała Brandi Britton, prezes okręgu OfficeTeam.

"Oprócz przestrzegania oficjalnych zasad firmy, pracownicy powinni zwracać uwagę na szafy menedżerów i współpracowników.

Jeśli nie masz pewności, czy można nosić coś do pracy, najlepiej jest go zabezpieczyć, pomijając go. "

Business Casual Strój do pracy

Oto przykładowy kod ubioru do pracy w nieformalnym miejscu pracy. Skorzystaj z tych wytycznych podczas ubierania się do pracy lub przygotowania własnego kodeksu pracy . Pracownicy doceniają swoje oczekiwania - jeśli istnieją.

Jak wspomniano w wynikach ankiety OfficeTeam, pracownicy są naprawdę zainteresowani noszeniem odpowiedniego stroju biznesowego do pracy. Te szczegółowe wytyczne zawarte w tym biznesowym kodeksie ubiorów pomagają im podejmować te decyzje.

Czy w przeszłości wprowadziłeś kod ubioru, który się nie powiódł? Zdarza się to często, gdy pracownicy nie byli zaangażowani i zaangażowani w tworzenie zasad . One również zawodzą, gdy są zarządzane i stosowane niekonsekwentnie. Oto, co możesz zrobić, aby nowy kod ubioru odniósł sukces .

Przykładowy biznesowy strój codzienny

Celem Twojej firmy w ustanowieniu nieformalnego stroju firmowego jest umożliwienie naszym pracownikom wygodnej pracy w miejscu pracy . Nadal jednak potrzebujemy naszych pracowników, aby stworzyć profesjonalny wizerunek dla naszych klientów, potencjalnych pracowników i gości społeczności. Biznesowa sukienka codzienna jest standardem w tym stroju.

Ponieważ wszystkie ubrania casual nie nadają się do biura, te wskazówki pomogą ci określić, co jest odpowiednie do noszenia w pracy. Odzież, która dobrze pasuje na plażę, podwórko, kluby taneczne, sesje ćwiczeń i zawody sportowe, może nie być odpowiednia dla profesjonalnego wyglądu w pracy.

Ubrania, które ujawniają zbyt duży dekolt, plecy, klatkę piersiową, stopy, brzuch lub bieliznę, nie nadają się do miejsca pracy, nawet w nieformalnej atmosferze.

Nawet w środowisku business casual business odzież powinna być prasowana i nigdy nie pomarszczona. Podarte, brudne lub wystrzępione ubrania są niedopuszczalne. Wszystkie szwy muszą być skończone. Wszelkie ubrania zawierające słowa, terminy lub zdjęcia, które mogą być obraźliwe dla innych pracowników, są niedopuszczalne. Odzież z logo firmy jest zachęcana. Nazwy drużyn sportowych, uniwersytetów i marek odzieżowych są ogólnie akceptowalne.

Pewne dni można ogłosić w dni wolne od pracy, zazwyczaj w piątki . W dzisiejszych czasach, dżinsy i inne, bardziej swobodne ubrania, choć nigdy nie są potencjalnie ofensywne dla innych, są dozwolone.

Przewodnik po garderobie Business Casual for Work

Jest to ogólny przegląd odpowiedniego swobodnego stroju biznesowego. Pozycje, które nie są odpowiednie dla biura, są również wymienione. Żadna z tych list nie jest kompletna i obie są otwarte na zmiany.

Listy podają, co jest ogólnie akceptowalne jako stroje biznesowe na co dzień i co jest ogólnie nie do zaakceptowania, jako stroje casualowe.

Żadne zasady dotyczące ubioru nie są w stanie pokryć wszystkich nieprzewidzianych wypadków, dlatego pracownicy muszą dokonywać pewnych osądów w wyborze ubrań, które mają nosić do pracy. Jeśli doświadczasz niepewności co do akceptowalnego, profesjonalnego stroju do pracy w biznesie, poproś swojego przełożonego lub personel działu kadr.

Spodnie, spodnie i spodnie

Spodnie, które są podobne do Dockersów i innych producentów bawełnianych lub syntetycznych spodni, wełnianych spodni, flanelowych spodni, szykownej czapki i ładnie wyglądających syntetycznych spodni są akceptowane. Niewłaściwe spodnie i spodnie to dżinsy, spodnie dresowe, spodnie do ćwiczeń, szorty bermudy, krótkie spodenki, szorty, kombinezony na szelkach, leginsy i wszelkie spandeksy lub inne dopasowane spodnie, takie jak ludzie, którzy jeżdżą na rowerze.

Spódnice, sukienki i spódnice

Dozwolone są codzienne sukienki i spódnice oraz spódnice, które są podzielone na kolanach lub poniżej kolan. Długość sukienki i spódnicy powinna być na długości, na której można wygodnie usiąść publicznie. Krótkie, obcisłe spódnice, które jeżdżą w połowie uda są nieodpowiednie do pracy. Mini-spódnice, skorts, sukienki na słońce, sukienki plażowe i sukienki spaghetti-strap są nieodpowiednie dla biura.

Koszule, topy, bluzki i kurtki

Dorywczo koszule, koszule, swetry, bluzki, koszule typu golf i koszulki są akceptowalnym strojem do pracy. Większość marynarek lub kurtek sportowych jest również dopuszczalnym strojem w biurze, jeśli nie narusza żadnej z wymienionych wytycznych.

Nieodpowiedni strój do pracy obejmuje podkoszulki; brzuszki na szczycie; koszule z potencjalnie obraźliwymi słowami, terminami, logo, obrazkami, kreskówkami lub sloganami; halter-tops; topy z odkrytymi ramionami; bluzy i t-shirty, chyba że są noszone pod inną bluzką, koszulą, kurtką lub sukienką.

Buty i obuwie

Zachowawcze buty sportowe lub buty do chodzenia, mokasyny, chodaki, trampki, buty, mieszkania, buty na obcasie i skórzane buty typu deck są dopuszczalne do pracy. Noszenie pończoch jest dopuszczalne w ciepłe dni. Błyskawiczne sportowe buty, stringi, klapki, pantofle i buty z otwartym palcem są niedopuszczalne w biurze. Zamknięte pięty i zamknięte obcasy są wymagane w obszarze operacji produkcyjnych.

Biżuteria, makijaż, perfumy i Kolonia

Powinien być w dobrym guście, z ograniczonym widocznym przekłuwaniem ciała. Pamiętaj, że niektórzy pracownicy są uczuleni na substancje chemiczne w perfumach i makijażu, więc używaj tych substancji z zachowaniem ostrożności.

Kapelusze i nakrycia głowy

Czapki nie są odpowiednie w biurze. Wymagane są osłony głowy, które są wymagane do celów religijnych lub do honorowania tradycji kulturowych .

Wniosek

Jeśli odzież nie spełnia tych standardów, zgodnie z ustaleniami przełożonego i personelu działu kadr, pracownik zostanie poproszony o nieprzyjęcie niewłaściwego przedmiotu do pracy.

Jeśli problem będzie się powtarzał, pracownik może zostać odesłany do domu w celu zmiany ubrania i otrzyma ustne ostrzeżenie za pierwsze przestępstwo. Obowiązują wszystkie pozostałe zasady dotyczące osobistego użytkowania w czasie. Postępowanie dyscyplinarne zostanie zastosowane, jeśli naruszenie zasad dotyczących ubioru będzie kontynuowane.

Zastrzeżenie: Podane informacje, mimo że autorytatywne, nie są gwarantowane pod względem dokładności i legalności. Poproś o pomoc prawną lub pomoc ze strony państwowych, federalnych lub międzynarodowych zasobów rządowych, aby upewnić się, że Twoja interpretacja prawna i decyzje są prawidłowe dla Twojej lokalizacji. Ta informacja służy wyłącznie celom informacyjnym.

Dodatkowe zasoby dotyczące kodów Dress

Więcej zdjęć odpowiedniej sukienki do pracy w różnych stopniach formalności.