Strój dla małych firm dla kobiet

Dowiedz się, jak się ubierać na sukces

Praca w domu ma wiele zalet, w tym możliwość uczestniczenia w konferencjach w pocieszkach i wysyłania e-maili o drugiej w nocy w piżamie. Ale w pewnym momencie najprawdopodobniej spotkasz się z klientami, inwestorami, darczyńcami lub innymi profesjonalistami, a będziesz musiał znowu ubierać się jak dorosły.

Konkurowanie w małych firmach wymaga wielu ważnych umiejętności, a umiejętność przebierania się w sytuacjach biznesowych jest jedną z tych umiejętności.

Overdressing może być postrzegany jako zbyt trudny, podczas gdy under-dressing może sprawiać wrażenie, jakbyś nie dbał o zdobycie pracy. Odpowiednia postawa w połączeniu z odpowiednim strojem biznesowym może pomóc w uszczelnieniu transakcji w sytuacjach bezpośrednich.

Nie bądź pochwałą

W wielu branżach sposób ubierania się jest krytyczny. Na przykład, jeśli projektujesz i sprzedajesz odzież damskim sklepom specjalistycznym, pokazanie, że nosi się coś z własnej linii produktów, może wydawać się dobrym pomysłem, ale niewłaściwy strój będzie cię kosztował kontrakt. Lepiej jest przynosić próbki produktów, niż służyć jako model dla własnego ubrania.

Twój strój nie powinien uruchamiać wydarzenia ani osoby, z którą się spotykasz. Chcesz być zapamiętany ze względu na swoje biznesowe wyczucie, a nie przezroczysty koronkowy top lub szpilki. Akcesoria również powinny być skromne i gustowne.

Pamiętaj, że ubieranie się, aby się pochwalić, nie zrobi wrażenia biznesmenom i kobietom i może zaszkodzić twojemu zawodowemu wizerunkowi, jeśli zwrócisz na siebie zbyt wiele uwagi, ponieważ możesz nie być postrzegany jako gracz zespołowy.

Strój biznesowy International Standard

Standardowy garnitur i krawat dla kobiet i mężczyzn nadal ma mocne miejsce w świecie zawodowym. Dopasowane sukienki, a także spódnice z bluzką i żakietem, mogą również służyć jako standardowy strój biznesowy dla kobiet. Standardowy strój biznesowy jest bardziej dopracowany i profesjonalnie wyglądający niż zwykła sukienka .

W razie wątpliwości trzymaj się standardowego stroju biznesowego, aby być bezpiecznym.

Business Casual

Termin "business casual" oznacza różne rzeczy dla różnych firm. W niektórych firmach kobiety mogą nosić spodnie capri lub długie koszule - ale unikaj ich w przypadku małych transakcji biznesowych. Chcesz pokazać, że jesteś bizneswomanem i nie wyglądasz jak mama przychodząca na spotkanie od daty twojego dziecka.

Jak się ubrać do sukcesu w biznesie

Na potrzeby spotkań biznesowych i wydarzeń kobiety powinny wziąć pod uwagę następujące wytyczne dotyczące stroju biznesowego:

Jeśli nie masz pewności, jak się ubrać na spotkanie, traktuj wszystkie kontakty biznesowe twarzą w twarz, tak jak rozmowę kwalifikacyjną i ubierz się odpowiednio w standardowy strój biznesowy. A jeśli jesteś zaproszony na biznesowe spotkanie towarzyskie, możesz zapytać, jakie są wymagania strojów.

Ciesz się noszeniem swoich ulubionych podartych dżinsów podczas pracy w domu, ale kiedy wkroczysz w świat biznesu, pamiętaj, aby ubierać się tak, jakbyś był silną i odnoszącą sukcesy bizneswoman.