Garnitury damskie Plus Size dla poniżej 125 USD

Te kombinezony nie złamią banku

Jeśli masz ograniczony budżet i potrzebujesz garnituru, oto pięć wspaniałych miejsc, w których możesz kupić garnitury dla kobiet plus size za mniej niż 125 USD. Każda kobieta powinna starać się o budżet przynajmniej na jeden wysokiej jakości "kombinezon energetyczny", ale te sklepy oferują ładne garnitury, wystarczające do przedstawienia profesjonalnego wizerunku bez zabicia konta bankowego.

 • 01 Lane Bryant

  W sklepie Lane Bryant i sklepach internetowych dostępne są niedrogie ubrania biznesowe i codzienne dla kobiet w wieku 14 lat i więcej. Jeśli wejdziesz, możesz mieszać i dopasowywać kurtki, spódnice i spodnie garniturowe, jeśli masz na sobie jeden rozmiar, a drugi na dole. Niektóre z nich są modne, ale Lane Bryant oferuje także podstawowe biznesowe garnitury.

  Ich biżuteria jest zawyżona za jakość i nieco zbyt nieformalna dla większości środowisk biznesowych, a Ty możesz chcieć kupić wyroby pończosznicze gdzieś indziej, ponieważ jest tu o wiele za drogo. Lane Bryant oferuje również bezpłatne usługi pomiaru biustonosza w sklepie, aby pomóc Ci znaleźć idealne dopasowanie.

 • 02 Roamans.com

  To świetny sklep dla kobiet, które noszą rozmiary od 14 do 44 i chcą skromnego, ale atrakcyjnego stroju biznesowego. Ten internetowy sprzedawca oferuje wiele cięć bez wcięcia dekoltów, zbyt ciasnych gorsetów lub krótkich krótkich hemlinów.

  Roamans.com ma pełną gamę garniturów i sukien, które spadają poniżej kolana dla tych, którzy nie chcą obnosić się z wieloma nogami. Oferują szeroki wybór ubrań od modnych do konserwatywnych po flirty w najniższych cenach. Możesz zainwestować w co najmniej jeden wysokiej klasy, droższy garnitur do imprez siłowych, ale ich strój biznesowy jest odpowiedni do codziennego noszenia w biurze.

 • 03 Catherines.com

  Catherine może pochwalić się przystępnymi cenami dla kobiet w rozmiarach od 16 do 34W. Oferuje on mały wybór garniturów dla kobiet w rozmiarze plus i nosi granatową marynarkę, szary i czarny pasek w pantekach i marynarkach / strojach. Ich garnitury mają tendencję do bardziej konserwatywnej strony, ale oferują kurtki, spódnice i spodnie osobno dla kobiet, które noszą różne rozmiary na wierzchach i spodach.

 • 04 Regał Nordstrom

  Ta witryna jest bardzo różna od Nordstrom. Ceny są znacznie niższe, a atmosfera jest mniej wyrafinowana. Poszczególne zapasy będą się różnić w zależności od sklepu. Oczekuj substandardowej obsługi klienta - przynajmniej takie było moje doświadczenie podczas odwiedzania sklepów w trzech różnych stanach.

  Rack oferuje markowe ubrania, które nie były sprzedawane w innych sklepach. Mogą to być uszkodzone, niedopasowane, overstocked i resztki odzieży, a także przedmiotów poza sezonem. Zwykle można znaleźć nadwyżkę większych rozmiarów ubrań, od fantazyjnych strojów wieczorowych po szorty i stroje biznesowe . Można tu również znaleźć okazje do polowania na buty i torby.

 • 05 WomanWithin.com

  Tę stronę warto wspomnieć, ponieważ regularnie prowadzi promocje i oferuje głębokie rabaty. Ich linia spódnic i bluzek jest zbyt luźna dla miejsca pracy, a ich garnitury są raczej sezonowymi przedmiotami niż podstawowymi garniturami biznesowymi. Zapasy garniturów różnią się znacznie, ale warto od czasu do czasu sprawdzać, czy nie można wypłukać swojej garderoby, ponieważ są one tak przystępne.

 • Jak dużo chcesz wydać?

  Jeśli chcesz wydać więcej, możesz znaleźć droższe stroje w większości sklepów, ale możesz liczyć na znalezienie czegoś dobrego w cenie poniżej 125 $.