Maj to "Kalendarz miesiąca narodowego"

Jak świętują się firmy, kultury i ludzie w maju

Jeśli jesteś Żydówką pochodzenia amerykańskiego, jeśli praktykujesz Transcendentalną Medytację lub kochasz dostawanie Jaj do Benedykta w każdą niedzielę w swojej ulubionej restauracji, to May jest dla ciebie miesiącem. To dlatego, że May jest Miesiącem Dziedzictwa Żydowskiego, Miesiącem Medytacji i Narodowym Miesiąc Jaj. Jest to także bardzo poważny Miesiąc Świadomości Miesiąca Medycyny i Miesiąc Zapobiegania Osteoporozie. Stany Zjednoczone są bardzo płodne przy tworzeniu wydarzeń "krajowych miesięcy".

Oprócz działalności gospodarczej (niezależnie od tego, czy są to główne krajowe konglomeraty, czy lokalne sklepy z ma i pa), wiele wartościowych organizacji i grup interesów (w tym grup religijnych i etnicznych) organizuje promocję w ciągu miesiąca kalendarzowego, aby uzyskać ich nazwę i przekaz publiczny. . Nic dziwnego, że Krajowy Miesiąc Jaj (sponsorowany przez kawiarnie i czterogwiazdkowe restauracje) jest sponsorowany przez American Egg Board.

Chociaż może nie być właściwe, abyś świętował Miesiąc Wiedzy Haitańskiej, jest to dobry czas, aby przypomnieć sobie, że twardy materac jest niezbędny do dobrego snu, ponieważ May jest Sleep Better Month.

W maju obserwuje się co roku następujące wydarzenia:

Maj to "Kalendarz miesiąca narodowego"

Bez względu na to, w jakiej firmie lub non-profit jesteś, warto zastanowić się, czy istnieje sposób, w jaki możesz zyskać, promując siebie w maju. Chases Calendar of Annual Events listuje obchody i jest doskonałym katalogiem dla osób wyznaczających wydarzenie, od głupiego po poważny.