Luty to Kalendarz świadomości narodowych miesięcy

Jak firmy świętują miesiąc luty

GraphicStock

Wiele krajów przyjmuje przyczyny lub specjalną grupę interesów do promowania w ciągu miesiąca kalendarzowego. Wiele z tych "dni narodowych" lub "miesięcy świadomości" ma podłoże komercyjne, jednak wiele z nich ma służyć bardziej szlachetnym celom, takim jak podnoszenie świadomości społecznej na temat chorób medycznych lub ważnych przyczyn globalnych (tj. Ocieplenie klimatu, handel ludźmi).

Stany Zjednoczone są szczególnie płodne przy tworzeniu wydarzeń z okazji miesiąca narodowego w celu promowania interesów biznesowych, a wiele z nich wydaje się nawet niemądrych (np. Luty jest Miesiącem Żywności na Przekąski Narodowe), ale każdy właściciel firmy może z dużym prawdopodobieństwem znaleźć różne wydarzenia, aby świętować z klientami i klientami.

Najwyraźniej ktoś u władzy musi mieć poczucie humoru, o czym świadczy luty: "Powracaj na zakupy do miesiąca supermarkecie" i "Spunky Old Broads", ale twoja firma może chcieć rozważyć promowanie zdrowia serca, czarnej historii, kultury głuchych, lub inne ważne wydarzenia w miesiącu lutym.

Luty to wydarzenia kalendarza "National Month"

Luty jest pełen romantyzmu i jedzenia, a wiele dni obchodzonych w miesiącu w miesiącu w miesiącu jest zorientowanych na jedzenie. Jest to świetna okazja, aby powiązać różne rzeczy z twoim biznesem - jedzenie i imprezy rodzinne idą w parze, a oprócz świętowania jedzenia, w lutym jest wiele historycznych tematów do odkrycia (historia kobiet i czarna historia to tylko dwa z lepiej znanych dni świadomości.)

Następujące zdarzenia są obserwowane przez cały miesiąc (chyba że wskazano inaczej):

Czy istnieje sposób, w jaki Twoja firma może czerpać korzyści, promując się w miesiącu "luty jest"? Możesz powiązać produkt lub usługę, która może wspomóc przyczynę lub która poprawia życie niektórych osób. Na przykład dodanie napisów do filmów, aby pomóc osobom niedosłyszącym, lub specjalne przepisy kulinarne, które wykorzystują jedzenie świętują w lutym.

Gdy będziesz przeglądać powyższą listę, pomyśl o lutowym marketingu jako o czymś więcej niż tylko o Walentynkach (chociaż w lutym jest kilka romantycznych wydarzeń "świadomościowych", które mogą również wspierać kampanie walentynkowe).

Zaangażowanie się w sprawy może być tak proste, jak uznanie ich w sieciach społecznościowych, ale powinieneś coś zrobić.

Przy każdym ukłoniu się w celu lub przyczynić się do podniesienia świadomości, pomagasz także założyć własny biznes jako taki, który jest połączony ze społecznością, która nie tylko osiąga zysk i pokazuje, że ci zależy.

Jeśli nie masz pewności, które wydarzenia mogą najlepiej wspierać Twoją markę biznesową, zacznij ponownie czytać swoją misję i plan biznesowy - możesz samodzielnie wymyślić nowe pomysły!

Więcej kalendarzy miesięcy narodowych

Chcesz zobaczyć, jakie inne ekscytujące i zabawne rzeczy możesz zrobić, aby świętować przez resztę roku? Oto kalendarze na cały rok!

Styczeń - luty - marzec - kwiecień - maj - czerwiec - lipiec - sierpień - wrzesień - październik - listopad - grudzień

Skompilowany z wielu źródeł: