Obchody "miesiąca narodowego" w październiku

Jak firmy, sprawy i ludzie świętują październik

Jeśli jesteś Amerykaninem włosko-amerykańskim, jesteś autorem książki kucharskiej lub, jeśli jesteś artystą country, to październik jest dla Ciebie miesiącem. To dlatego, że październik jest Miesiącem Dziedzictwa Włosko-Amerykańskiego, Miesiącem Cook Book Month i Miesiącem Muzyki Country, a także (bardziej poważnym) Narodowym Miesiącem Cholesterolowym. Stany Zjednoczone są bardzo płodne przy tworzeniu wydarzeń "krajowych miesięcy". Oprócz firm (od dużych korporacji po lokalne sklepy z ma i pa) wiele wartościowych organizacji i grup interesu ustanawia promocję w ciągu miesiąca kalendarzowego, aby uzyskać ich nazwę i komunikat.

Oprócz promowania świadomości tworzenie narodowych oznaczeń miesięcy jest doskonałym sposobem na świętowanie narodowości, religii, zainteresowań lub sprawy.

Chociaż możesz nie chcieć przytulać "teksańskiego szefa kuchni" lub wierzyć, że wegetarianie i miłośnicy wieprzowiny powinni świętować swoje preferencje żywieniowe w różnych miesiącach, na pewno znajdziesz coś w październiku, by świętować lub zwrócić uwagę.

Następujące zdarzenia są obserwowane co roku przez cały miesiąc kalendarzowy.

Październik to "Kalendarz miesiąca narodowego"

Bez względu na to, w jakim jesteś przedsiębiorstwie lub non-profit, a także jak działa ta sama operacja, warto zastanowić się, czy istnieje sposób, w jaki możesz zyskać, promując siebie w październiku.

Jeśli popierasz przyczynę, organizację lub zainteresowanie, które nie zostało jeszcze wyznaczone, powinieneś rozważyć skontaktowanie się z Kalendarzem wydarzeń Chase. Katalog ustanawia coroczne wydarzenia od głupich po poważne.