Pytania do zadawania pytań podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Podczas rozmowy będziesz prawdopodobnie zapytany, czy masz jakieś pytania. Ankieterzy oczekują, że będziesz mieć pytania dotyczące firmy, grupy, w której będziesz pracować, oraz pracy, o którą rozmawiasz. Oto kilka przykładowych pytań, które należy zadać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pytania, które faktycznie zadałeś, zależą od tonu rozmowy, a także od poziomu osoby, z którą rozmawiasz.

Pytania są podzielone na grupy na podstawie tego, do kogo zostaną skierowane: zatrudnienie menedżera, partnera i HR / rekrutera.

Nie chcesz bombardować ankietera kilkoma pytaniami, ale chcesz mieć dokładny obraz pozycji, a także firmy i kultury grupowej. Na zakończenie każdego wywiadu zapytaj, czy nie ma problemu, aby skontaktować się z nimi później, jeśli masz dalsze pytania. To doskonała okazja, aby poprosić o wizytówkę, która pozwoli również przesłać każdemu ankieterowi list z podziękowaniami po zakończeniu wywiadów.

Wywiad Pytania do zadania - Dla menedżera ds. Zatrudnienia:

Wywiad Pytania do zadawania - dla rozmówców na poziomie rówieśniczym

Pytania dotyczące wywiadu do pytania - dla HR lub rekrutera:

Wywiad Pytania do Ask - Start Up Companies

Uruchomione firmy są "inną rasą". Mogą być bardziej ryzykowne niż firmy o ugruntowanej pozycji, ale mogą również uzyskać większe korzyści, zarówno pod względem finansowym, jak i zdolności do wywarcia wpływu na produkt i firmę. Zazwyczaj startupy są ściśle powiązaną grupą. Pracownicy są zwykle proszeni o noszenie wielu czapek i pracują bardzo długo. Pytania, które możesz chcieć zapytać, firmy rozpoczynające działalność, koncentrują się na stabilności finansowej firm, a także na jakości życia, z którego korzystają pracownicy. Oto kilka przykładów pytań, które należy zadać podczas wywiadu?