Praca w domu w edukacji online

Getty / Chad Springer

Edukacja online - zarówno nauczanie, jak i nauczanie - jest sposobem na wykorzystanie doświadczenia w nauczaniu, gdy okoliczności lub chęć wskazują na pracę poza klasą. Dodatkową korzyścią jest to, że wiele miejsc pracy związanych z kształceniem na odległość to praca w domu.

Oczywiście nauczanie przez Internet odgrywa ważną rolę w dziedzinie kształcenia na odległość. Jednak w tym szybko rozwijającym się przemyśle jest znacznie więcej. Nie tylko trzeba nauczać kursu online; ktoś musi najpierw napisać, edytować, zaprojektować i wyprodukować.

I choć czasami jest to jedna i ta sama osoba; często jest to ktoś inny. W rzeczywistości może to być cały zespół innych ludzi.

Ponieważ edukacja online jest świetnym obszarem dla osób pracujących w dziedzinie edukacji, które chcą pracować w domu, przygotowałem całą serię artykułów na ten temat:

O zadaniach związanych z edukacją online

Rodzaje prac związanych z edukacją online
Nie masz pewności, jaki rodzaj edukacji online jest dla ciebie odpowiedni? Ten profil przedstawia miejsca pracy od K-12 do college'u - z możliwościami zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Lub uzyskaj więcej szczegółowych informacji o tych profilach stanowisk:

Gdzie znaleźć Online Teaching Jobs

Zadania dydaktyczne online obejmują szeroki zakres kwalifikacji i rodzajów stanowisk. Możesz znaleźć wiele rodzajów na tej liście zadań edukacyjnych i nauczania online .

Aby jednak zawęzić wyszukiwanie do konkretnego doświadczenia, zobacz: