Nauczanie Aim-for-A

Profil firmy Job-at-Home

Przemysł:

Edukacja online , tutoring

Opis Firmy:

Z siedzibą w południowo-zachodnim Michigan, Aim-for-A Tutoring jest internetowym działem Aim Academics, sieci osobistych centrów szkoleniowych w metropolii Detroit skupiającej się na studentach K-12. W tym dziale oferuje on również usługi nauczania online dla studentów z całego świata i zatrudnia na całym świecie.

Rodzaje stanowisk pracy w domu w celu: Zaangażowanie:

Nauczyciele online w kursie Aim-for-A jeden-na-jeden lub w grupach w różnych przedmiotach, w tym matematyki, nauk ścisłych i sztuki języków (słownictwo, gramatyka, czytanie ze zrozumieniem i pisanie) w klasach 1-12.

Oferują również pomoc w odrabianiu zadań domowych, umiejętności uczenia się, lekcje języka chińskiego oraz utalentowane i utalentowane wzbogacenie, a także Talent i obdarowane (TAG) zajęcia przygotowujące do testów oraz TAG. Inne preparaty testowe do przedmiotów GED, PSAT, SAT, ACT, GRE, GMAT, TOEFL i AP.

Uczniowie mówią po angielsku i są w różnym wieku, od szkoły podstawowej do liceum, a także niektórzy studenci w testach przygotowawczych. Korepetycje odbywają się za pośrednictwem konferencji audio online i danych, za pomocą Skype.

Kwalifikacje:

Wnioskodawcy z całego świata są akceptowani; jednak nauczyciele muszą być przygotowani na godziny pracy, aby pomieścić studentów z Europy, Ameryki Północnej lub Australii. Wymagane jest doświadczenie pedagogiczne i licencjat z przedmiotu nauczania. Certyfikacja dydaktyczna to również pożądane, ale nie zawsze wymagane, kwalifikacje. Angielskie umiejętności tutorów muszą być doskonałe. Nauczyciele muszą być przygotowani do pracy w weekendy i wieczory.

Wymagania techniczne obejmują dostęp do komputera osobistego z głośnikami, mikrofonem i szerokopasmowym dostępem do Internetu oraz kontem Skype i oprogramowaniem. W przypadku niektórych osób zdecydowanie zaleca się korzystanie z cyfrowego tabletu za pomocą myszy.

Zastosowanie do celu 4 A (Aim4A.com): Aby przesłać swoje CV na adres jobs@Aim4A.com i dołącz jeden akapit opisujący, dlaczego chciałbyś skorzystać z korepetycji online, nazwę użytkownika Skype, dostępne godziny pracy i wymagania płacowe.

Zwróć uwagę, że stosunkowo niskie wymagania Aim 4A (brak wymaganego certyfikatu nauczyciela) i globalny rynek mogą oznaczać, że skala płac nie jest wysoka. Według Glassdoor.com, wiele internetowych zajęć dydaktycznych płaci około 10-15 $ za godzinę.

Aby uzyskać podobne pozycje, zapoznaj się z listą zadań związanych z korepetycją online i przeczytaj o różnych typach zadań WAH dla profesjonalistów edukacyjnych .

Jeszcze:

Zastrzeżenie: Reklamy do pracy w domu lub możliwości biznesowe zamieszczone na tej stronie w sekcji oznaczonej "Linki sponsorowane" lub w innym miejscu niekoniecznie są uzasadnione. Te reklamy nie są wyświetlane przeze mnie, ale pojawiają się na stronie z powodu podobnych słów kluczowych do tekstu na stronie. Więcej o linkach sponsorowanych do pracy w domu