Work-at-Home Job Profil firmy: Sylvan Learning Centers

Przemysł:

Kształcenie online, opieka, przygotowanie do egzaminu

Opis Firmy:

Znana firma korepetytorska Sylvan Learning Centers oferuje usługi korepetycji dla osób w wieku przedszkolnym do 12. klasy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i kilku innych krajach na całym świecie. Firma ma model biznesowy indywidualnie prowadzonych franszyz lub ośrodków edukacyjnych. Podczas gdy większość stanowisk dydaktycznych w tych ośrodkach odbywa się w domu (jak w domu studenckim) tutorów, istnieje kilka internetowych lub korepetycyjnych miejsc pracy dostępnych dla indywidualnych franczyzobiorców Sylvan, a także niektóre domowe prace korporacyjne. .

Rodzaje stanowisk pracy w domu w Sylvan:

Poszczególne ośrodki oferujące opiekę online zatrudniają opiekunów domowych, aby to zapewnić. Jednak te zadania nadal opierają się na lokalizacji, co oznacza, że ​​musisz mieszkać w miejscu, w którym znajduje się centrum wynajmu, być zatrudnionym przez to miejsce i prawdopodobnie pracować zarówno na miejscu, jak i poza nim. Wyszkoleni instruktorzy Sylvan są przeszkoleni w zakresie swojego programu nauczania i zapewniają indywidualne instrukcje w zakresie czytania, pisania, matematyki, umiejętności studiowania i przygotowania do egzaminów na wejście na studia (SAT / ACT) i egzaminy państwowe. Zdalna nauka odbywa się za pomocą VoIP i czatu na platformie online. Instruktorzy zazwyczaj nie są odpowiedzialni za ocenianie i ocenianie.

W pewnym momencie istniał korporacyjny dział dydaktyczny online o nazwie eSylvan, ale to już nie jest jednostka funkcjonalna. Tak więc dla osób poszukujących pracy na stanowisku do pracy jako Sylvan, zatrudnienie w lokalnym centrum jest sposobem na rozpoczęcie.

Oprócz franczyzy Sylvan, biuro korporacyjne zatrudnia również kilka wirtualnych stanowisk. Stanowisko "wirtualnego dyrektora edukacji" to praca domowa w firmie Sylvan, w której pracownik w niepełnym wymiarze godzin działa jako łącznik z rodzicami i nauczycielami w klasie dla programu Sylvan w celu "zapewnienia jakości edukacji standardy i personel dydaktyczny, a także rozwijają firmę. "Musi mieć doświadczenie w pracy w Centrum Nauczania Sylvan dla tych prac.

Specjaliści ds. Rejestracji w niepełnym wymiarze godzin, który jest zasadniczo pozycją sprzedażową, można wykonać z domu. Specjaliści ci przyjmują połączenia przychodzące od potencjalnych klientów i wywołują aktualne w celu ponownej rejestracji.

Kwalifikacje:

Licencjat jest wymagany dla wykładowców. Jednak w zależności od ośrodka i rodzaju korepetycji może być wymagane również doświadczenie w nauczaniu, certyfikacja i tytuł magistra. Nowi nauczyciele są przeszkoleni w zakresie programów nauczania i procedur w lokalnym ośrodku.

Zgłoszenie do Sylvan:

Skorzystaj ze strony internetowej firmy Sylvan, aby uzyskać dostęp do zarówno firmowych zleceń, jak i podążać za odnośnikami, aby zlokalizować poszczególne firmy franczyzowe w Twojej okolicy, które mogą być zatrudniane. Oprócz Stanów Zjednoczonych i Kanady istnieją franczyzy Sylvan na Bahamach, Bahrajnie, Kajmanach, Hongkongu, Kuwejcie, Katarze i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Aby uzyskać podobne pozycje, zapoznaj się z listą zadań związanych z korepetycją online i przeczytaj o różnych typach zadań WAH dla profesjonalistów edukacyjnych .

Zastrzeżenie: Reklamy do pracy w domu lub możliwości biznesowe zamieszczone na tej stronie w sekcji oznaczonej "Linki sponsorowane" lub w innym miejscu niekoniecznie są uzasadnione. Te reklamy nie są wyświetlane przeze mnie, ale pojawiają się na stronie z powodu podobnych słów kluczowych do tekstu na stronie. Więcej o linkach sponsorowanych do pracy w domu