Online Tutor Jobs in India

Teraz, gdy dostępna jest technologia telekonferencji , lokalizacja nie wydaje się mieć znaczenia dla zadań nauczyciela online . Jednak zwykle tak jest, szczególnie w przypadku stanowisk zdalnych lub w miejscu pracy. Firmy zazwyczaj zatrudniają tylko z określonych krajów. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Indie są jednym z krajów, w których znaczna część tych miejsc pracy jest dostępna. Poniżej znajduje się osiem firm (niektóre z nich również zatrudniają opiekunów, aby udać się do domu studenckiego), które oferują usługi nauczania online z domu. Możliwości są różne: od stanowisk dydaktycznych do stron internetowych, na których studenci i nauczyciele mogą się połączyć.

Wiele dostępnych w Indiach praktyk zawodowych on-line uczy studentów w USA, Kanadzie i Europie, więc praca jest często wykonywana z dnia na dzień. Szkolenie w większości miejsc będzie nieodpłatne, a czasem może być rozległe. Niektóre miejsca mogą pobierać opłaty za szkolenie.

 • 01 Celowanie w ćwiczeniach

  W niepełnym wymiarze godzin tutorzy w tej amerykańskiej firmie używają Skype do nauczania studentów. Wnioskodawcy z całego świata są akceptowani; jednak nauczyciele muszą być przygotowani na godziny pracy, aby pomieścić studentów z Europy, Ameryki Północnej lub Australii. Wymagane jest doświadczenie pedagogiczne i stopień licencjata w nauczanym przedmiocie.

 • 02 Buddy School

  Ta firma zapewnia platformę do łączenia studentów i wykładowców. Nie ma wymagań dotyczących wykształcenia lub doświadczenia nauczyciela. Tutorzy tworzą profil, a uczniowie przeglądają i wybierają nauczycieli. Za utrzymanie miesięcznego profilu nauczyciela kosztuje 1 $ miesięcznie. Reklamowanie Twojego profilu kosztuje jednak więcej.

 • 03 EduWizardS

  Wymagania dotyczące nauczania w EduWizardS to stopień licencjacki lub wyższy, niezawodne połączenie szerokopasmowe, zestaw słuchawkowy z mikrofonem i dogłębna znajomość przedmiotu. Jeśli spełniasz te wymagania, możesz złożyć wniosek, ale musisz być zatwierdzony, zanim zaczniesz. Nie ma kosztów początkowych, a nauczyciele mogą ustalać własne stawki, które zwykle spadają o 15-20 USD za godzinę. EduWizardS pobiera jednak część prowizji od wynagrodzenia. Większość tutorów pochodzi z USA lub Indii, ale tutorzy w Chinach, Japonii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Korei Południowej mogą uczyć angielskiego jako drugiego języka.

 • 04 Mój prywatny nauczyciel

  Ta firma z siedzibą w Zachodnim Bengalu zapewnia platformę do łączenia wykładowców i studentów - zarówno w zakresie nauczania online, jak i nauczania w domu. Nauczyciele mogą bezpłatnie zapisywać się na tej stronie, aby zdobyć nauczycieli, którzy prawdopodobnie będą musieli zapłacić za jedną z subskrypcji. Te subskrypcje oferują usługi, takie jak powiadomienia SMS z danymi kontaktowymi uczniów, dane kontaktowe dostępne dla studentów, platforma korepetycji online oraz usługi wideo i czatu, a także lepszy dostęp do zadań nauczyciela w Twojej okolicy.

 • 05 Transtutors.com

  Firma ta oferuje zarówno bezpłatne, jak i pełnoetatowe zadania korepetycji online z domu. Preferowany jest stopień zaawansowany. Dodatkowo firma ma pracę dla "ekspertów", którzy udzielają pisemnej pomocy domowej.

 • 06 Trivium Education Services

  Ta firma, z siedzibą w New Delhi, oferuje pracę dla nauczycieli online, twórców treści edukacyjnych i twórców przedmiotów, równiarki oraz sprzedawców i ludzi biznesu. To, czy praca nauczyciela online jest oparta na domu, czy w biurze, zależy od miejsca. Korepetycje są zwykle zmianą na noc.

 • 07 Tutor India

  Jest to darmowa platforma dla uczniów i wykładowców. Tutorzy tworzą profil, a uczniowie wybierają go. Płatność jest bezpośrednio między studentami i wykładowcami.

 • 08 TutorVista

  Firma ta zatrudnia wykładowców z matematyki, języka angielskiego, fizyki, statystyki, chemii i biologii, posługując się tytułem magistra w swoim przedmiocie i doświadczeniem w nauczaniu.