Więcej przykładowych pytań do 360 recenzji

Skorzystaj z tych przykładowych pytań, aby przeprowadzić 360 opinii

Szukasz więcej pytań do wykorzystania, gdy poprosisz pracowników o przekazanie opinii o współpracowniku w przeglądzie 360 ? We wcześniejszym artykule podzieliliśmy się pytaniami zwrotnymi dotyczącymi 360 pytań w pięciu obszarach, które zostały zidentyfikowane za pomocą danych z Indeed.com.

Śledzili atrybuty, cechy i cechy, które pracodawcy najczęściej poszukiwali w swoich ofertach pracy przez pewien czas. Jeśli większość pracodawców poszukuje określonego atrybutu, stanowi to dobry punkt wyjścia do opracowania 360 pytań kontrolnych.

Pracownicy i menedżerowie muszą przekazać 360 opinii w zorganizowanym formacie lub trudno je zrozumieć i stworzyć odpowiednie do działania elementy. Jeśli poprosisz grupę współpracowników o przesłanie opinii, otrzymasz strony i strony niezorganizowanego komentarza. Kiedy zadasz konkretne pytania, łatwiej uzyskasz proste i użyteczne informacje zwrotne.

Dostarczenie informacji zwrotnej 360 w odpowiedzi na konkretne pytania jest lepsze dla pracowników, którzy przekazują informacje zwrotne. Pytania dbają o najczęściej zadawane pytania i obawy. Zawsze mówią: cóż, chętnie udzielę informacji zwrotnych , ale co tak naprawdę chcesz wiedzieć?

Zrób więc wszystkich 360 recenzentów na łaskę i weź odpowiednie pytania z moich wcześniej rekomendowanych 30 pytań lub użyj tych dodatkowych pytań, aby uzyskać opinię. Możesz dostosować pytania i określić pytania, które chcesz zadać każdemu pracownikowi, który otrzymuje opinię.

Pytania do 360 recenzji

Skorzystaj z tych pytań, gdy poprosisz o opinię w recenzji 360. Pytają o obszary, które są ważne i cenione w pracy.

Szczegółowo zorientowany

Priorytetyzacja

Praca w zespole

Komunikacja interpersonalna

Niezawodny

Możliwość wielozadaniowości

Zarządzanie czasem

Uczciwość, uczciwość i prawdomówność

Innowacyjność

Podaję przykłady typów pytań, które możesz wykorzystać do poprawy skuteczności swoich opinii 360. Pomagają pracownikom reagować na ich opinie w sposób, który pozwala kierownikowi lub pracownikowi odbierającemu szybko zorganizować i zobaczyć wzorce.

Przekazywanie opinii pracownikowi jest skuteczniejsze, gdy tworzysz pytania kierujące opiniami. Możesz użyć tych przykładowych pytań, aby przygotować własne recenzje 360 ​​lub napisać własne pytania na podstawie tych przykładów.

360 recenzji jest znaczącym, przyczyniającym się elementem dobrze zaokrąglonego systemu zarządzania wydajnością, gdy są one dobrze wykonane.