Dowiedz się więcej o Pure Vita, Holistic Pet Food Company

Pure Vita to naturalna i holistyczna karma dla psów produkowana przez Tuffy's Pet Foods Inc., firmę rodzinną KLN Family Brands Company z siedzibą w Perham w stanie Minnesota. Rozpoczęty przez Darrell "Tuffy" Nelson, firma rodzinna KLN jest firmą rodzinną, która istnieje od 1947 roku. Początkowo firma Pine Lakes Feed, prowadziła hodowlę bydła i paszy dla drobiu w Perham.

W 1964 roku Nelson i jego syn, Kevin, postanowili zaspokoić niektórych kuśnierskich przyjaciół, uruchamiając karmę dla zwierząt o nazwie Tuffy's.

Chociaż te dwa przedsiębiorstwa mogą wydawać się niezwiązane, wiele surowców wykorzystywanych w karmy dla psów było już wykorzystywanych w Pine Lakes Feed, więc była to naturalna ekspansja zespołu ojca i syna. Po 39 latach produkcji taniej karmy dla zwierząt Tuffy wprowadziła wysokiej klasy karmę dla zwierząt o nazwie NutriSource Super Premium Pet Food.

Doświadczając sukcesów na rynku premium, Tuffy's po raz kolejny rozszerzyła swoją działalność w 2007 r., Wprowadzając na rynek holistyczną linię karmy dla zwierząt zwaną Pure Vita, a także dwie marki ekologicznych marek - Natural Planet Organic Dog Food i Natural Planet Organic Cat Food - które zadebiutowały w Europie. 2008. Tuffy szczyci się wykorzystaniem lokalnie uprawianych składników do karmy dla zwierząt domowych, które są wytwarzane we własnym supernowoczesnym ośrodku i wspierane przez szeroko zakrojone badania i testy jakości.

Co zawiera Pure Vita

Wszystkie produkty dla zwierząt Pure Vita zawierają jedno źródło mięsa lub białka rybnego. Ten system stosowania unikalnych białek z jednym źródłem jest stosowany, ponieważ twoi bliscy są mniej podatni na alergie lub nietolerancję.

Białko jest następnie mieszane z ziarnami wysokiej jakości, takimi jak brązowy ryż, w celu uzyskania zbilansowanej diety.

Pure Vita oferuje także produkty beztłuszczowe dla zwierząt domowych - takie jak łosoś i groch, wołowinę i soczewicę czerwoną, a także indyki i słodkie ziemniaki - dla zwierząt z alergiami lub nietolerancją glutenu lub zboża. Etykiety stwierdzają również, że te karmy dla zwierząt zostały opracowane w celu spełnienia poziomów odżywczych ustalonych przez AAFCO.

Należy zauważyć, że Pure Vita zawiera drożdże piwne. Chociaż jest to całkowicie bezpieczne dla psów i kotów, niektóre zwierzęta miały reakcje alergiczne.

Zmiana na Pure Vita

Aby ułatwić zwierzęciu rozpoczęcie jedzenia nowej marki żywności, mieszaj coraz to nowe produkty z malejącą ilością karmy Twojego zwierzaka przez okres pięciodniowy, aż karmisz tylko nowe jedzenie, zawsze biorąc pod uwagę wiek zwierzęcia, poziom aktywności i pijaństwo z jedzeniem.

Jeśli denerwujesz się karmieniem swojego wybrednego zwierzaka nowym jedzeniem, nie powinieneś się martwić, ponieważ Pure Vita oferuje swoim klientom gwarancję 100% satysfakcji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu ty lub twój zwierzak nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany produktem do karmienia zwierząt Pure Vita, możesz zwrócić niewykorzystane jedzenie, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.