Wskazówki dotyczące rozruchu sklepu zoologicznego Tropical Fish

Dogłębny przewodnik po sukcesie

Wielu hobbystów marzy o otwarciu sklepu z rybami tropikalnymi, nazywane także inicjałami LFS (co oznacza "Lokalny Sklep Rybny" dla osób z branży rybnej).

Chociaż jest to niewątpliwie fascynujące przedsięwzięcie, jest to również bardzo skomplikowane, wymagające dużych nakładów i kosztowne przedsięwzięcie.

Nie tylko musi posiadać dużą wiedzę na temat tropikalnych ryb, ale także posiadać inteligentne umiejętności biznesowe i głęboką pasję do tego dążenia.

Dla tych, którzy są zdecydowani uruchomić LFS, oto kilka wskazówek.

Należy mieć świadomość, że lokalne sklepy rybne są bardzo drogie na start

Średnio uruchomienie LFS może kosztować od 50 000 do 100 000 USD. Dlatego upewnij się, że masz odpowiednie środki finansowe i masz około jednego roku rezerw gotówkowych na rękę, zarówno na własne, jak i na przetrwanie sklepu rybnego. To zajmuje trochę czasu w sklepie z rybami tropikalnymi, aby ustanowić następującą i zacząć czerpać zyski.

Weź również pod uwagę inne koszty, o których początkowo nie myślisz, takie jak rachunki za prąd i wodę; przejdziecie przez oceany tego. W związku z tym rozsądnym pomysłem byłoby przeanalizowanie historii opłat za wodę w twojej gminie.

Uwaga: Jeśli jesteś początkującym właścicielem tej lub jakiejkolwiek firmy, zaleca się przetestowanie wody (kalambur przeznaczone), zaczynając od ryb słodkowodnych, ponieważ są one znacznie łatwiejsze i mniej kosztowne w utrzymaniu.

Posiadanie Tropical Fish Store wymaga dobrej głowy dla biznesu

Podczas otwierania jakiejkolwiek operacji w handlu detalicznym zawsze dobrze jest wziąć udział w kursie biznesowym, zanim jeszcze uda Ci się rzucić piłkę, abyś dokładnie wiedział, w co się pakujesz i czego potrzebujesz, aby odnieść sukces.

Początkowo możesz rozważyć kurs online, z którego wiele jest bezpłatnych.

Istotne jest również opracowanie konkretnego biznesplanu , abyś mógł skupić się na swoich celach. Należy również określić rodzaje wymaganych licencji biznesowych i pozwoleń. Czy ci się to podoba, czy nie, musisz również skonsultować się z prawnikiem handlowym, aby pomóc chronić swoje aktywa.

Inne czynniki, które należy rozważyć, to sposób, w jaki planujesz promować i promować swój sklep.

Kolejny kluczowy element: lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!

Odrób swoją pracę domową w tym zakresie, ponieważ jest to niezwykle ważne. Po pierwsze, będziesz chciał otworzyć swój sklep z rybami tropikalnymi w miejscu, w którym będziesz miał dobrą widoczność i stosunkowo łatwy dostęp do ruchu pieszego, ponieważ jest to zależne od tego uzależnienie od zwierząt domowych .

Oczywiście nie chcesz mieć lokalizacji w cieniu wielkiej franczyzy; utopią twój sklep z tropikalnymi rybami.

Jak konkurować z "Big Fish".

Duże sklepy z gadżetami dla zwierząt domowych i ogólne sklepy z upominkami są jednymi z największych problemów w branży LFS. Powiedzieć, że mama i pop, sklepy z tropikalnymi rybami powszechnie nie wyrażają zgody na te operacje, to mało powiedziane.

Właściciele prywatnych sklepów rybnych mogą jednak wykorzystać tę przewagę, oferując ryby i produkty, których nie ma w innych miejscach, a także będąc ekspertami.

Pamiętaj, że wielkie sklepy ogólne sprzedają wszystko, od rajstop po farby do domu. Tymczasem duże sklepiki ze zwierzętami domowymi sprzedają towary dla wielu zwierząt domowych. Tropikalne sklepy rybne sprzedają ryby i ryby, okres. Tak więc każdy, kto jest właścicielem takiego przedsiębiorstwa, jest w doskonałej pozycji, aby stać się guru ryb.

Ponadto prywatne firmy są w stanie zaoferować znacznie bardziej spersonalizowaną obsługę klienta.

Wykorzystując te czynniki, możesz rzucić konkurencję, stając się dużą rybą w małym stawie.

Zrób swoją tropikalną rybę i ludzi, pracę domową

Nie wystarczy być ekspertem od ryb. Każdy w tym lub jakimkolwiek sklepie ze zwierzętami musi być osobą. Pamiętaj, że będziesz obsługiwał wszystkich od wysoce zaawansowanych, zaawansowanych hobbystów od nowicjuszy, takich jak dzieci, które pierwsze swoje czołgi. Upewnij się, że znasz dobrze ludzi na wszystkich poziomach doświadczenia.

Teraz, gdy udało nam się to zejść, przejdźmy do mosiężnych pinezek.

Oto Tropical Fish Supplies, których potrzebujesz:

Bardzo ważna uwaga: upewnij się, że te czołgi, nie wspominając już o sklepie w ogóle, są nieskazitelnie czyste! Nic nie wyłącza hobbystów tropikalnych szybciej niż brudne warunki.

Będziesz także potrzebował ogólnych dostaw, takich jak półki, komputer i oprogramowanie biznesowe do śledzenia twoich finansów, zapasów, dokumentów podatkowych i podobnych; i inne ogólne pozycje biznesowe. I za wszelką cenę, zdobądź stronę internetową lub przynajmniej blog biznesowy dla swojego sklepu z tropikalnymi rybami. Upewnij się, że mają dużo zdjęć i innych często aktualizowanych informacji.

Rozstanie Uwaga na temat Twoich przybranych przyjaciół

Uruchomienie i prowadzenie sklepu z rybami tropikalnymi może być tak gorączkowe i często przytłaczające, że można zapomnieć, że masz do czynienia z żywymi istotami. Pamiętaj więc, że tropikalne ryby mają osobowości; mają uczucia, lubią się bawić i potrzebują uwagi. Więc nie zapomnij wystawić tych rybek z dużą ilością TLC!